37% MNIEJ NA WITAMINY I AMINOKWASY
30% NA ZAMÓWIENIE Z KODEM PL30

Tabletki i suplementy odchudzające

49 wyników

Chcemy wspierać Cię w przygodzie z odchudzaniem, więc mamy dla Ciebie szeroki wybór nowoczesnych suplementów, które pomogą Ci w nabraniu ładnej rzeźby ciała.

Potrzebujesz czegoś, co pomoże Ci w treningu i przyśpieszy spalanie tłuszczu? Nasze tabletki w wygodny sposób pomogą Ci wdrożyć reżim treningowy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Rzuć okiem na naszą ofertę poniżej.

Jeśli chcesz zrzucić te ostatnie kilka kilogramów, rzuć okiem na naszą ofertę pysznych koktajli odchudzających.

Sortuj według:

Products

Suplementy Wspierające Odchudzanie


Jesteśmy tutaj, aby wesprzeć Twoją drogę po wymarzoną sylwetkę, dzięki gamie najnowocześniejszych suplementów. Zapoznaj się z nasza ofertą suplementów odchudzających, która obejmuje szejki, tabletki i pigułki, które pomogą rozpocząć nowy plan pracy nad sobą.


Czym są suplementy wspomagające odchudzanie?

Suplementy wspomagające odchudzanie zostały zaprojektowane, aby wspierać cele treningowe, wzmacniając treningi lub pomagając ograniczyć apetyt, aby utrzymać dietę na właściwym torze. Aby jeszcze bardziej przybliżyć się do osiągnięcia celów, dlaczego by sprawdzić naszej gamy przepysznych szejków odchudzających?


Nasze suplementy wspomagające odchudzanie

Dzięki szerokiej gamie tabletek i pigułek na pewno znajdziesz doskonały suplement, który wzbogaci Twoją spalająca tłuszcz dietę i wesprze Twoje ambicje treningowe.


Impact Diet Whey to nasza niezwykle popularna formuła białka serwatkowego zawierająca nasze najlepsze składniki odżywcze:

  • Doskonała dla każdego na diecie niskokalorycznej

  • Zawiera 39g białka*

  • Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, cholinę i CLA w proszku

  • Dostępne w wielu przepysznych smakach


Nasze CLA w kapsułkach jest naładowane kwasami tłuszczowymi omega-6:

  • Bardzo popularny suplementy treningowy

  • 1000mg kwasów tłuszczowych omega-6

  • Bardzo wygodna forma kapsułek.


Thermopure to nasza potężna formuła stworzona, aby wspierać Twój trening:

  • Zawiera l-tyrozynę i l-teaninę

  • Zawiera kluczowe witaminy B6 i B12

  • Zawiera kofeinę, ekstrakt z zielonej herbaty i pieprz cayenne w proszku


*Informacje odżywcze mogą się różnić w zależności od smaku.


Pytania i odpowiedzi


Jak mogę schudnąć?

Utrata wagi jest prosta, wystarczy osiągnąć deficyt kalorii. Sztuka odchudzania nie polega jednak tylko na osiągnięciu deficytu kalorii, ale również na jego wielkości, wiedzy o tym, kiedy robić przerwy w diecie, utrzymaniu elastycznych i nieograniczających wyborów żywieniowych, a także planowaniu życia po utracie wagi.


Co oznacza deficyt kaloryczny?

Deficyt kaloryczny występuje wtedy, gdy ilość dostarczonych kalorii z pożywienia jest niższa od tej, którą spalasz w ciągu dnia.


Jak mogę osiągnąć deficyt kaloryczny?

Możesz zmniejszyć ilość kalorii dostarczanej z pożywienia lub zwiększyć ilość aktywności fizycznej, spalających te kalorie. Możesz również połączyć ze sobą te dwa sposoby.Czy suplementy wspomagające utratę wagi pomogą mi schudnąć?

To zależy, w jaki sposób z nich korzystasz. Niektóre pomogą Ci spożywać mniej kalorii, inne pomogą spalić więcej kalorii lub tkanki tłuszczowej. Jeśli jednak nadal jesz więcej kalorii niż spalasz lub tyle samo, nie stracisz na wadze; suplementy mogą po prostu ułatwić osiągnięcie deficytu. Nasze suplementy wspierające odchudzanie mogą wspomóc Twoją dietę, która ma na celu utratę tkanki tłuszczowej.


Czy trening siłowy pomoże mi w utracie wagi?

Może pomóc na wiele sposobów! Nie tylko będziesz spalać kalorie podczas samego treningu, ale badania pokazują, że trening oporowy może utrzymać podwyższony poziom metabolizmu przez kilka kolejnych dni! Pomoże Ci również zachować więcej beztłuszczowej masy mięśniowej, energochłonnej tkanki, co oznacza, że tempo metabolizmu będzie chronione przez cały proces odchudzania.


Jaki jest najlepszy sposób na odchudzanie?

Najlepszym sposobem na odchudzanie jest przede wszystkim osiągnięcie deficytu kalorycznego. Następnie musisz pomyśleć o utrzymaniu wysokiej podaży białka i aktywności fizycznej (aby zachować jak najwięcej beztłuszczowej masy mięśniowej), spożywać odżywcze pokarmy bogate w składniki odżywcze przez większość czasu, ale nie ograniczać również smacznych przekąsek jak czekolada, a także zapewnić odpowiednią ilość snu i umiejętnie radzić sobie ze stresem.


Jak stracić tłuszcz, a nie mięśnie?

Dwa główne aspekty na których należy się skupić, to dieta o wyższej zawartości białka (1,6g na kilogram masy ciała) i odpowiedni program treningu siłowego. Następnie skup się na śnie, radzeniu sobie ze stresem, a także przyjrzyj się niektórym suplementom (takim jak kreatyna, która może poprawić wydajność i wpłynąć na kompozycje składu ciała).


Chcesz schudnąć? Wykorzystaj naszkalkulator BMI, aby dowiedzieć się w jakiej kategorii jesteś.


Chcesz schudnąć? Wykorzystaj nasz kalkulator BMI, aby dowiedzieć się w jakiej kategorii jesteś.