• wegetariański

    wegetariański

Impact Whey Protein (RTS)

Instantised

13 Lat Myprotein | Wyprzedaż do 50% | 10% dla każdego, 15% gdy wydasz 300zł, 20% gdy wydasz 400zł | Kod: URODZINY

Impreza urodzinowa dobiega końca! Otrzymaj naqet 20% dodatkowego rabatu:

  • 10% dla każego
  • 15% gdy wydasz 300zł
  • 20% gdy wydasz 400zł

Oferta ważna do północy 29 Maja. Kod nie obejmuje Masła Orzechowego.

KUP TERAZ

101.00 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Nasz produkt Impact Whey Protein® ,,ready to shake'' (RTS) został opracowany jako szybka i wygodna metoda spożycia Twojego ulubionego suplementu białkowego.

Nasz produkt Impact Whey Protein® to bogate źródło koncentratu białka serwatkowego z wegetariańskiego słodkiego sera, pochodzącego prosto od najlepszych na świecie producentów białka serwatkowego. Koncentrat białka serwatkowego zawiera dużą zawartość aminokwasów zarówno endogennych, jak i egzogennych, i odznacza się najwyższą wartością biologiczną ze wszystkich znanych białek.

Proces wytwarzania opiera się na jedynym w swoim rodzaju połączeniu technologii filtracji membranowej oraz suszenia w niskiej temperaturze i niskim ciśnieniu. W ten sposób zapewniony jest łagodny rozdział oraz koncentracja białka, jak również utrzymanie jego naturalnej funkcji i wysokiej wartości odżywczej, co pozwala na otrzymanie wysokiej jakości koncentratu białek serwatkowych.

Nasz produkt Impact Whey Protein® dostarcza ponad 82g białka w 100g (masy suchej), odznacza się niską zawartością tłuszczu i laktozy, oraz wysoką zawartością wapnia. Nasze białko to znakomite źródło niezbędnych aminokwasów. Charakteryzuje się jedną z największych koncentracji aminokwasów rozgałęzionych wśród naturalnych białek.

Identyfikowalność to kluczowy aspekt naszych procedur kontroli jakości. Blisko współpracujemy z wiodącymi producentami serwatki na świecie, by mieć o ich procesach wytwarzania białka pełną wiedzę i móc im zaufać.

Udział poszczególnych białek przedstawia się następująco: 44% beta laktoglobulina, 17% alfa-laktoalbumina, 1,5% albumina surowicy bydlęcej, 8% immunoglobuliny G, 0,5% laktoferyna, 26% glikomakropeptyd

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Nasze najbardziej popularne białko
  • Ponad 80% białka w porcji
  • Rewelacyjny profil aminokwasowy
  • Idealnie nadaje się do rozwoju i regeneracji tkanki
  • Wygodny i łatwy w użyciu produkt 'ready to shake'

Zalecane stosowanie

Wlać wody, soku lub mleka. Butelka powinna być pełna w 1/2 lub 1/3. Wstrząsnąć porządnie i spożyć. By uzyskać rzadszy napój dodać więcej płynu, zaś by uzyskać gęstszy napój dodać mniej płynu. Zalecamy stosować 1-3 razy na dzień, bądź kiedy zachodzi potrzeba.

Składniki

Ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki, proszek kakaowy (jedynie wersje o smaku czekoladowym), substancja smakowa, emulgator (lecytyna sojowa), barwnik (czerwień buraczana [tylko wersja o smaku truskawkowym]), substancja słodząca (sukraloza).

Informacje odżywcze

Zawartość w 50g:
energia: 196,6 kcal
energia: 828,3 kJ
białko (masa sucha): 41,0g
białko (masa rzeczywista): 39,3g
tłuszcz: 3,5g
węglowodany: 3,0g
wapń: 250,0mg

Zwracamy uwagę, że informacje odżywcze opracowano w oparciu o wersję bezsmakową. W przypadku większości wersji smakowych zawartość białka będzie niższa o ok. 3%, zaś w przypadku wersji czekoladowej o ok. 8%, z uwagi na dodatek kakao.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Impact Whey Protein (RTS)

Wybierz obrazek

Impact Whey Protein (RTS)