Przejdź do głównej zawartości
Dobre Samopoczucie

Playlista do Biegania | Utrzymaj Tempo dzięki Doskonałej Playliście

Playlista do Biegania | Utrzymaj Tempo dzięki Doskonałej Playliście
Myprotein Polska
Autor i ekspert11 miesiąc Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska

Biegaczenie nie mają łatwo. Wczesne wstawanie w chłodne, ciemne poranki i uderzanie na trasę przy każdej pogodzie. Utrzymanie motywacji może być trudne, ale niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym maratończykiem, który stara się nadążyć za treningiem, czy też nowicjuszem, który chce pokonać swoje pierwsze 5 km, ta playlista będzie dla Ciebie idealna. 

Pobudź się z Calvin Harris i Swedish House Mafia, a potem dodaj sobie mocy z Doja Cat and Charli XCX.  Playlistę znajdziesz tutaj.

Jedzenie to paliwo….

Nie chodzi tylko o motywację. Dostarczenie energii organizmowi przed bieganiem i po nim ma kluczowe znaczenie dla wydajności i regeneracji.Zapoznaj się ze wskazówkami naszego dietetyka jak przygotować się do biegu i jak go zakończyć.

Idź na dystans

Wejdź na wyższy poziom, dzięki planowi treningowemu dla biegaczy długodystansowych od naszego trenera.Nie ma znaczenia czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy zaczynasz od zera, ten plan zapewni Ci przewagę w osiąganiu długodystansowych celów.

Podsumowanie

Dodaj sobie energii podczas następnego biegu z odrobiną dodatkowej motywacji. Doskonała playlista, dobre odżywianie i trening skazuje Cię na osiągnięcie sukcesu.
playlista do biegania
Trening

15-Minutowy HIIT | Trening Brzucha W Domu

Jeżeli kochasz intensywne wyzwania lub szukasz szybkiego treningu brzucha, nie musisz już szukać dalej. Sprawdź ten intensywny 15-minutowy HIIT na brzuch.

Ambasadorzy

Trening FBW z Hantlami. Dasz Radę Wykonać 30 rund?

Treningi Scotta są zaprojektowane tak, abyś przekraczał granice możliwości. Ten trening FBW całego ciała sprawi, że poczujesz każdy swój mięsień.

Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein