• wegetariański

  wegetariański

 • Gluten Free

  Gluten Free

 • wegański

  wegański

Fermentowane IBCAA w proszku

13 Lat Myprotein | Wyprzedaż do 50% | 10% dla każdego, 15% gdy wydasz 300zł, 20% gdy wydasz 400zł | Kod: URODZINY

Impreza urodzinowa dobiega końca! Otrzymaj naqet 20% dodatkowego rabatu:

 • 10% dla każego
 • 15% gdy wydasz 300zł
 • 20% gdy wydasz 400zł

Oferta ważna do północy 29 Maja. Kod nie obejmuje Masła Orzechowego.

KUP TERAZ

56.00 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Fermentowane iBCAA w proszku to nasz najnowszy dodatek do szerokiego asortymentu suplementów w proszku oferowanych przez Myprotein. Fermentowane iBCAA w proszku typu instant (dla łatwiejszego rozmieszania) zawiera połączone w proporcji 2:1:1 aminokwasy L-leucynę, L-izoleucynę oraz L-walinę. Z racji iż są to aminokwasy egzogenne, nie mogą być syntetyzowane przez organizm i dlatego muszą być dostarczane z pożywienia. Jako najbogatsze źródło aminokwasów pochodzących z ryb, drobiu i wołowiny, fermentowane iBCAA w proszku jest doskonałym sposobem na zwiększenie ilości aminokwasów w organizmie.

Kto powinien je stosować?

Nasze fermentowane iBCAA w proszku pochodzi ze składników roślinnych, dzięki czemu produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. Fermentowane iBCAA w proszku jest idealne dla osób, które chcą zwiększyć dzienne spożycie białka, w szczególności osób ćwiczących lub intensywnie trenujących.

How to take?

Add 5 grams (2 small scoops) of Fermented iBCAA Powder to 300-400ml of water and mix. To mix things up try adding to your favourite fruit juice or why not try adding to MYPRE™or Hurricane XS?

Główne zalety

 • Produkt stosowny dla wegetarian i wegan
 • W proporcji 2:1:1 leucyny do izoleucyny i waliny
 • Idealne dla wszystkich typów sportu

Zalecane stosowanie

Aby czerpać korzyści z naszego fermentowanego iBCAA 2:1:1 w proszku, rozpuść 2 małe miarki (5g) w 300-400 ml wody lub soku w szejkerze Myprotein i pij przed, podczas i/lub po treningu.

Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki spożycia. Niniejszy produkt jest suplementem i nie należy go stosować jako zamiennika zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Produkt dla wegan i wegetarian.

Składniki

Może zawierać soję, mleko i jaja.

Bezsmakowe: Fermentowana mieszanka aminokwasów rozgałęzionych w proszku typu instant (L-leucyna (50%), L-izoleucyna (24,5%), L-walina (24,5%), emulgator (Lecytyna słonecznikowa)).

Jagoda: Fermentowana mieszanka aminokwasów rozgałęzionych w proszku typu instant (90%) (L-leucyna (50%), L-izoleucyna (24,5%), L-walina (24,5%), Emulgator (Lecytyna słonecznikowa), Aromat (Aromat smakowy), Barwniki (Czerwień buraczana, Antocyjany), Słodzik (sukraloza)).

Owoce tropikalne: Fermentowana mieszanka aminokwasów rozgałęzionych w proszku typu instant (74%) (L-leucyna (50%), L-izoleucyna (24,5%), L-walina (24,5%), Emulgator (Lecytyna słonecznikowa)), Aromat (Aromaty smakowe, Barwnik (Beta-Karoten), Słodzik (sukraloza)).

Brzoskwinia i mango : Fermentowana mieszanka aminokwasów rozgałęzionych w proszku typu instant (90%) (L-leucyna (50%), L-izoleucyna (24,5%), L-walina (24,5%), Emulgator (Lecytyna słonecznikowa)), Aromat (Aromaty smakowe, Słodziki (Sukraloza, Acesulfam potasowy), Barwniki (Żółcień pomarańczowa Sunset Yellow*, Tartrazyna *). *Może powodować u dzieci trudności w aktywności i koncentracji.

Informacje odżywcze

Wielkość porcji - 2 małe miarki (5g)

Ilość porcji w opakowaniu - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Standardowe wartości odżywcze- Bezsmakowe

  W jednej porcji
L-leucyna     2,5 g
L-izoleucyna     1,23 g
L-walina     1,23 g

 

Standardowe wartości odżywcze- Jagoda

  W jednej porcji
L-leucyna     2,25 g
L-izoleucyna     1,13 g
L-walina     1,13 g

 

Standardowe wartości odżywcze- Owoce tropikalne

  W jednej porcji
L-leucyna     1,85 g
L-izoleucyna     0,93 g
L-walina     0,93 g

 

Standardowe wartości odżywcze- Brzoskwinia i mango

  W jednej porcji
L-leucyna     2,25 g
L-izoleucyna     1,13 g
L-walina     1,13 g

 

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Fermentowane IBCAA w proszku

Wybierz obrazek

Fermentowane IBCAA w proszku