• Gluten Free

    Gluten Free

  • wegetariański

    wegetariański

Kazeinian wapnia

Instantised

Smak
Opakowanie
Ilość

Mamy dla Was 30% zniżki na zamówienie | Kod: CALE30

Zwiększyliśmy rabat na weekend! Nie przegap okazji na wspaniałą ofertę 30% rabatu! 

Oferta ważna do północy 18/03/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zl |100 euro. *

KUP TERAZ
99.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest Kazeinian Wapnia?

Bogaty w proteiny i ubogi w tłuszcz kazeinian wapnia jest wartościowym składnikiem preparatów dietetycznych, napojów sportowych, suplementów odżywczych oraz batonów proteinowych. Przygotowany ze świeżego mleka odtłuszczonego kazeinian wapnia jest suszoną pyłowo proteiną mleczą o niskiej zawartości sodu.

Zawiera bardzo wysokie poziomy aminokwasów, wyższe niż w izolatach serwatki i soi. Może również korzystnie oddziaływać na trawienie innych protein poprzez wydłużanie czasu, przez jaki przebywają one w układzie pokarmowym.

Dobrze jest zażyć kazeinian wapnia bezpośrednio przed pójściem spać, bądź w sytuacji, w której wiemy, że w ciągu dnia nie będziemy spożywać posiłku bogatego w proteiny, ponieważ synteza kazenianu wapnia będzie znacznie wolniejsza niż większości pozostałych protein. Zalecaną dawką dla tego efektu jest przynajmniej 30 gramów kazeinianu wapnia w jednej dawce. W ten sposób uzyskamy wysoką procentową zawartością proteiny. Z łatwością można używać kazeinianu wapnia do osiągnięcia wymaganego dziennego spożycia protein.

Profil aminokwasowy można odnaleźć u dołu strony w części 'Certyfikaty'.

Osobom zainteresowanym proteinami wolno przyswajalnymi (tj. do zażycia przed pójściem spać) polecamy nasz produkt Smooth Milk Protein (łagodne białko mleczne), o lepszym smaku, przeznaczoną do użycia w napojach odżywczych.

Dzialanie Kazeinianu Wapnia

W trakcie mieszania można dostrzec, że kazeinian wapnia tworzy mętną, lecz stabilną, koloidalną, ale w większości jednorodną zawiesinę. Można także zaobserwować większą niż u innych proszków proteinowych ilość piany. Nie należy się tym niepokoić, jest to jedynie przejaw typowych właściwości fizycznych tego produktu. Profil smakowy produktu może się też różnić od innych proszków proteinowych; kazeinian wapnia odznacza się cięższą, lecz bardziej ziarnistą obecnością na podniebieniu, przy czym w pewnym momencie odczuć można lekką mdłość.

Dostrzegane różnice w smaku i kleistości nie będą jednak miały wpływu na profil odżywczy produktu ani jego jakość jako proteiny wolnoprzyswajalnej.

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Znakomite źródło wolnoprzyswajalnych białek
  • Bogaty w białko, o niskiej zawartości tłuszczu
  • Wyprodukowano ze świeżego, odtłuszczonego mleka

Zalecane stosowanie

Wlać 400ml wody lub mleka do shakera (im mniej płynu,tym napój będzie gęstszy). Następnie dodać jedną kopiastą łyżkę MP (30g), wstrząsnąć i spożyć. W celu osiągnięcia najlepszych wyników stosować tuż przed pójściem spać, bądź 2-3 razy w ciągu dnia zależnie od potrzeb.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 24g. (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Kazeinan wapnia*, proszek kakaowy (tylko wersje o smaku czekoladowym), substancja smakowa (tylko wersje smakowe), emulgator (lecytyna sojowa), substancja słodząca (sukraloza® [tylko wersje smakowe]), barwnik (czerwień buraczana [tylko wersja strawberry cream - krem truskawkowy]). *Z mleka.

Informacje odżywcze

Zawartość w 30g:
energia: 112,0 kcal
energia: 473,0kJ
białko (masa sucha): 28,5g
białko (masa rzeczywista): 27,0g
węglowodany (laktoza): 0,1g
tłuszcze: 0,6g

Zwracamy uwagę, że powyższe informacje odnoszą się do wersji bezsmakowej. Zawartość białka będzie niższa o około 3% w przypadku większości wersji smakowych, zaś w przypadku wersji czekoladowej o około 8%, z uwagi na dodatek kakao.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Kazeinian wapnia

Wybierz obrazek

Kazeinian wapnia
Back to top