Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

Clear Whey? Zmień Reguły Treningów Podczas Tego Lata

Clear Whey? Zmień Reguły Treningów Podczas Tego Lata
Liam Agnew
Dietetyk Sportowy i Trener Personalny3 lat Ago
Wyświetl profil Liam Agnew
Zerwaliśmy z regulaminem przygotowywania szejków białkowych, kiedy wymyśliliśmy nasz soczysty Clear Whey. A ponieważ lato tuż za rogiem, czas ponownie zaopatrzyć się na te dające w kość wiosenno-letnie treningi.

Jeżeli jesteś lekko spóźniony z aktualną rozgrywką i nie próbowałeś jeszcze naszego orzeźwiającego szejka proteinowego, pozwól nam Cię z nim zapoznać. Oto wszystko co musisz wiedzieć o Clear Whey. Po pierwsze pozwól, aby dietetyk Richie napoił Cię białkiem serwatkowym...

 

Czym jest Clear Whey?

Nasz Izolat Clear Whey to koktajl białkowy o niskiej zawartości cukru i imponującymi 20g białka w porcji - i jest dostępny w dwunastu owocowych smakach, w tym gorzkiej cytryny, Mojito, Pomarańczy z mango, herbaty brzoskwiniowej i tęczowych cukierków.

Opakowanie Clear Whey
Zbliżają się treningi w cieplejsze dni, co oznacza, że jest to doskonały moment, aby zamienić swoje klasyczne, kremowe szejki na soczystą alternatywę. Ten orzeźwiający koktajl jest również perfekcyjnie gładki, naładowany białkiem i pełen smaku. Doskonały po treningu lub, gdy potrzebujesz orzeźwienia. 

Po prostu wymieszaj miarkę z wodą, wstrząśnij i pozostaw na 15 sekund, a następnie delektuj się. Jeśli czujesz się naprawdę super, możesz podawać wraz z kostkami lodu… jeśli to nie jest doskonały napój przy basenie, to nie wiemy czym jest.Szukasz inspiracji? Wypróbuj slushy z serwatki Clear…

Otrzymało nawet 5 gwiazdek

Rossibop — “Najlepsze Białko w Historii ⭐⭐⭐⭐⭐”

Mieszalność: ⭐⭐⭐⭐⭐Smak: ⭐⭐⭐⭐⭐Skuteczność: ⭐⭐⭐⭐⭐“Od lat stosuje Impact Whey i byłem tym zaintrygowany. Jeśli jesteś znudzony piciem mlecznych szejków, to w 100% przestaw się na Clear Whey! Mam smak pomarańcz z mango i smakuje on niesamowicie i jest o wiele bardziej orzeźwiający po treningu.”

 

Al – “A Game Changer ⭐⭐⭐⭐⭐”

Mieszalność: ⭐⭐⭐⭐⭐

Smak: ⭐⭐⭐⭐⭐

Skuteczność: ⭐⭐⭐⭐⭐

“Jeden z najlepszych produktów jakie Myprotein stworzyła do tej pory. Lekki, orzeźwiający i doskonały po treningu. 87 kcal i 20g białka w porcji, to prawdziwa rewolucja. Bardzo łatwo się miesza i świetnie smakuje!”

Dlaczego potrzebuje białka?

Kuszący smak Izolatu Clear Whey Cię kupił, ale nie do końca wiesz, dlaczego potrzebujesz szejka białkowego. Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby Ci wszystko wyjaśnić...Zanim przejdziemy do kwestii sprawności fizycznej, białko jest istotną częścią codziennej diety, ponieważ pomaga utrzymać wszystko tak jak powinno. Bierze udział w produkcji hormonów i enzymów oraz jest składnikiem każdej komórki w organizmie - jest budulcem mięśni, chrząstek, włosów, skóry i paznokci. Właśnie dlatego szejk białkowy może być tak ważnym dodatkiem do rutyny treningowej - ponieważ pomaga budowac i utrzymywać mięśnie,1 wspierają cały wysiłek jaki wkładasz w treningi.Dietetyk Jennifer Blow mówi: “Białko jest ważnym makroskładnikami odżywczym w diecie. Średnie zapotrzebowanie dla osoby dorosłej prowadzący siedzący tryb życia wynosi około 45-55g dziennie, ale dla tych, którzy chcą rozbudować i wzmocnić swoje mięśnie, może to być do 130g białka dla przeciętnej osoby dorosłej o wadze 70kg.”

Więc… wybierz po prostu swój smak. Dlaczego by nie spróbować naszych nowych smaków Swizzles Clear Vegan?

 

  1. Białko przyczynia się do budowy i utrzymania masy mięśniowej.

Nasze artykuły należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie należy ich traktować jako porady lekarskiej. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek poważnych zmian w diecie.

Liam Agnew
Dietetyk Sportowy i Trener Personalny
Wyświetl profil Liam Agnew

Liam jest certyfikowanym dietetykiem sportowym International Society of Sport Nutrition oraz członkiem związku dietetyków sportowych British Dietetic Association. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie sportu i aktywności fizycznej oraz ukończył studia podyplomowe w dziedzinie wykorzystania diety w sporcie i aktywności fizycznej.

Liam jest doświadczonym trenerem personalnym, który pomaga swoim podopiecznym osiągać cele związane z sylwetką i zdrowiem dzięki praktycznym, opartym na dowodach naukowych ćwiczeniach wskazówkach dot. odżywiania.

W wolnym czasie Liam brał udział w licznych zawodach trójboju siłowego i czerpie radość z chodzenia po górach, piłki nożnej i poszerzania swoich zeszytów z przepisami. Dowiedz się więcej o doświadczeniu Liam’a tutaj.

myprotein