Przejdź do głównej zawartości
Uncategorised

Termogeniki (Thermopure) | Zyskaj pomoc w spalaniu tkanki tłuszczowej

Termogeniki (Thermopure) | Zyskaj pomoc w spalaniu tkanki tłuszczowej
Aleksandra Wianecka
Autor i ekspert6 lat Ago
Wyświetl profil Aleksandra Wianecka

Termogeniki (Thermopure)

Po zimie zawsze przychodzi czas kiedy zdajemy sobie sprawę, że niedługo już lato, a żeby udało nam się uzyskać wymarzoną sylwetkę potrzebujemy sporo czasu. Wiele osób wtedy zaczyna interesować się termogenikami. Czym jednak są termogeniki i czy to jedynie suplementy, czy występują może także w naturalnej formie?

Czym są termogeniki

Termogeniki to związki chemiczne, które występują naturalnie w żywności. Są to takie suplementy i produkty, które przyspieszają nasz metabolizm, wspierają odchudzanie, niwelują zmęczenie, podnoszą temperaturę ciała i pomagają kiedy odczuwamy przemęczenie.

Kiedy zaczynamy się odchudzać nasz organizm odczuwa zmiany i powinien spokojnie tracić na wadze, jednak po jakimś czasie możemy czuć, że potrzeba czegoś więcej. Wtedy można zainteresować się spalaczami tłuszczu - termogenikami. Jedne z nich bez żadnego problemu możemy znależć w sklepie, np. Ostre przyprawy, a niektóre są dostępne jedynie jako suplementy diety.

Czym jest termogeneza?

Ilość tkanki tłuszczowej możemy zmniejszyć poprzez ujemny bilans kaloryczny lub właśnie ćwicząc i spożywając termogeniki, aby zwiększyć termogenezę. Jest to zespół procesów fizjologicznych i metabolicznych, które powodują wytwarzanie ciepła i utrzymywanie temperatury ciała. Zwiększanie termogenezy poprzez termogeniki jest dobre przy regulacji masy ciała, ponieważ większe wytwarzanie ciepła to większy wydatek energetyczny i szybsze sięganie do rezerw czyli tkanki tłuszczowej!

Naturalne spalacze tłuszczu

Żeby skorzystać z termogeników wcale nie trzeba kupować suplementów chemicznych, jako że wielu przeciwników woli produkty naturalne, jak najbardziej można włączyć do diety po prostu poszczególne produkty, które zadziałają, wprawdzie nie tak silnie, ale skutecznie przy dłuższym okresie spożywania ich w codziennej diecie.

Naturalne termogeniki to między innymi: - Czerwona i zielona herbata - Zielona kawa - Kawa (kofeina) - Czerwone wino wytrawne (dla tych, co się teraz ucieszyli, warto zaznaczyć, że są to małe ilości!) - Chilli i inne ostre przyprawy (np. imbir, cynamon, curry, czosnek) - Guarana - Witamina C w owocach i warzywach

Termogeniki - suplementy

Jeden z termogeników to Thermopure. Jest przeznaczony dla każdego, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy uprawiają intensywnie sport i odczuwają przeciążenie codziennymi obowiązkami domowymi, pracą, a do tego jeszcze treningami. Thermopure wspomaga organizm od każdej strony, nieważne czy będzie to bieg z samego rana, czy nadmiar pracy za dnia, czy po prostu ciężkie treningi na siłowni. Suplement ten wspiera nas, aby nie opuściła nas energia i skupienie.

W swoim składzie ma między innymi witaminy z grupy B, chrom, kofeinę, ekstrakt z zielonej herbaty, L-tyrozynę a nawet pieprz cayenne, aby wspomóc metabolizm, podnieść temperaturę ciała i przyspieszyć spalanie tłuszczu. Korzystając z termogeników, w tym w szczególności z thermopure, będziemy mniej zmęczeni, nasz metabolizm przyspieszy, ale również nasz układ odpornościowy otrzyma dodatkowe wsparcie, które jest nadwyrężane przy ciężkich treningach.

Aleksandra Wianecka
Autor i ekspert
Wyświetl profil Aleksandra Wianecka
Aleksandra Wianecka studentka filologii angielskiej i studiów menedżersko-prawnych. Z zamiłowania jest trenerką personlaną. Doświadczenie zdobywała na certyfikowanych kursach u specjalistów z całego kraju. Aktualnie pracuje jako doradca żywieniowy. Pisywała dla portalu https://www.muscle-zone.pl/. Obecnie jednak jej artykuły znlażć możecie na naszym oraz jej osobistym blogu https://sheliftsncooks.blogspot.com/?m=1. Aleksandra uwielbia podróże, kocha góry i ma ślabość do pysznego jedzenia. swoją pasję do jedzenia łącz z byciem fit, towrząc dietetyczne odpowiedni słodyczy i klasycznych przepisow kulinarnych. Więcej o Aleksanrze dowiecie się z jej social media: https://www.instagram.com/she.lifts.and.cooks/
myprotein