Uncategorised

Clear Vegan Protein — Sprawdź Nasz Nowy Soczysty Napój

Po sukcesie naszego Clear Whey Protein z przyjemnością dzielimy się orzeźwiającym szejkiem ze społecznością opierającą swoją dietę na roślinach. Zgadza się, sprawiliśmy, że białko wegańskie jest również soczyste.

Jeśli wolisz owocowy, orzeźwiający napój zamiast klasycznego kremowego koktajlu, nie szukaj dalej, wypróbuj Clear Vegan Protein Isolate. Dzięki sile białka grochu opracowaliśmy zupełnie nową mieszankę, która jest całkowicie rozpuszczalna w wodzie i zawiera 10g białka na porcję.

Clear Vegan Protein

Wyższy poziom suplementacji

Jest również pełen witamin z grupy B, które zapewniają dodatkowy zastrzyk energii na cały dzień. Każda porcja zawiera 50% wszystkich witamin z grupy B, które zaleca się spożywać w ciągu jednego dnia. Oznacza to spore ilości B12, które mogą być nieco trudniejsze do uzyskania z diety. Posiada również kwas pantotenowy (B5), tiaminę (B1) i witaminę B6, które mogą odpowiednio wspierać sprawność umysłową, zdrowie serca i walczyć ze zmęczeniem.1,2,3

Przy słodkim i smacznym napoju, zawsze myślisz o zawartość cukru. Cóż, przestań – zawiera on tylko 1g cukru i około 55 kalorii na porcję, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy diecie redukcyjnej (lub dowolnymi celami w tym zakresie).

Smakuje dobrze, robi dobrze

Na tym też nie kończy się świetna wiadomość. Clear Vegan Protein Isolate został opracowany w dwóch pysznych smakach z wykorzystaniem prawdziwych owoców – cytryny i limonki lub truskawki.

Jeśli dbasz o środowisko i nie lubisz plastikowych opakowań, w tym przypadku masz pewność, że pojemnik w 100% nadaje się do recyklingu.

Jeśli szukasz przepisu na coś innego do zrobienia z czystym białkiem niż po prostu wypicie go, możesz spróbować Lody z Białka Clear— idealne na orzeźwiającą lodowatą przekąskę.

Zapamiętaj

Nigdy nie było łatwiej uzyskać białko, którego potrzebujesz na diecie roślinnej. Po prostu wstrząśnij tym soczystym napojem białkowym, aby cieszyć się słodkimi i pikantnymi smakami oraz solidną dawką witaminy B.

Nasze artykuły powinny być wykorzystywane wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych, nie należy ich traktować jako porady lekarskie. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek znaczących zmian w diecie.


  1. Kwas Pantotenowy przyczynia się do prawidłowych funkcji psychicznych i zmniejszenia zmęczenia i uczucia znużenia.
  2. Tiamina przyczynia się do prawidłowej pracy serca i funkcjonowania układu nerwowego i prawidłowego metabolizmu energetycznego. 
  3. Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego.


Evangeline Howarth

Evangeline Howarth

Pisarz i redaktor

Evangeline brała udział w sportach wyczynowych od najmłodszych lat. Jako wykwalifikowana RYA Jako instruktor pływania na łódce, rozumie znaczenie właściwego odżywiania przy sportach ekstremalnych i wytrzymałościowych, zwłaszcza ze względu na jej doświadczenie w drużynach Team GBR, jako kapitan drużyny trenujący swój pierwszy zespół uniwersytecki.

W wolnym czasie Evangeline uwielbia biegać – zwłaszcza w maratonach. W weekendy znajdziesz ją uprawiającą sporty wodne lub wędrującą po wzgórzach. Jej ulubione wieczory spędza na sesji HIIT lub na przysiadach na siłowni, zanim zacznie się zajadać pikantnymi potrawami z dużą ilości warzyw - mniam!

Dowiedz się więcej o doświadczeniu Evie tutaj.


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!