Przejdź do głównej zawartości
Przepisy

Lody z Białka Clear | OTO sposób na schłodzenie się po treningu

Lody z Białka Clear | OTO sposób na schłodzenie się po treningu
Lauren Dawes
Pisarz i redaktor4 lat Ago
Wyświetl profil Lauren Dawes
Aby uczcić naszą przełomową mieszankę zarówno białka serwatkowego, jak i białka wegańskiego pomyśleliśmy, że przygotujemy dla Ciebie super-prosty (ale przepyszny) przepis, aby jak najlepiej je wykorzystać. Idealny do schłodzenia po treningu lub jako letnia uczta wieczorem, sprawdź te Lody z Białka Clear.Przepis na 4 porcje
Odżywki Clear

Składniki:

Sposób przygotowania:

1) Dodaj do wody miarkę Białka Clear i wymieszaj w shakerze. W tym przepisie zastosowaliśmy Serwatkę Clear o smaku Orange Mango, ale każdy ze smaków będzie równie pyszny.2) Dobrze wstrząśnij, a następnie odstaw napój na 15 sekund, aby piana opadła.3) W międzyczasie przełóż wybrane przez siebie owoce do foremki na lody.4) Następnie wlej przezroczyste białko do foremek i włóż do zamrażalnika na co najmniej 4 godziny lub zostaw na noc.5) Smacznego!
Lauren Dawes
Pisarz i redaktor
Wyświetl profil Lauren Dawes

Lauren jest absolwentką literatury angielskiej pochodzącą z Południa. Zawsze uwielbiała pływać, niedawno odkryła siłę treningu siłowego i regularnie pracuje nad poprawą podczas cotygodniowych zajęć z jogi.

W weekendy zazwyczaj gotuje lub wychodzi na brunch. Lubi wypróbowywać nowe przepisy ze swoimi współlokatorami - zwłaszcza, że dopiero pozbywa się studenckich nawyków, takich jak dieta makaronowa. Przede wszystkim mocno wierzy w zachowanie równowagi między siłownią a dżinem.

Dowiedz się więcej o doświadczeniu Lauren tutaj.

myprotein