Przejdź do głównej zawartości
Ambasadorzy

Inspirtujące Cytaty od Silnych Kobiet 

Inspirtujące Cytaty od Silnych Kobiet 
Evangeline Howarth
Pisarz i redaktor3 lat Ago
Wyświetl profil Evangeline Howarth
Międzynarodowy Dzień Kobiet był doskonałym momentem do zatrzymania się, refleksji i uczczenia niesamowitych kobiet, które inspirują swoją siłą do uczynienia świata lepszym i równiejszym miejscem. Zastanawialiśmy się, jaki jest najlepszy sposób, aby podzielić się tym co ten dzień oznacza dla tych silnych kobiet z Myprotein Team. Czytaj dalej, aby uzyskać wsparcie, inspiracje i samoakceptację.  

“Identyfikuj sport jako sposób wzmacniania” — @imanilara

“Chciałabym, żeby młode kobiety traktowały sport jako przejaw samodoskonalenia, a nie coś do czego są zmuszone w szkole lub po prostu dlatego, że są w tym dobre. W młodym wieku sport nauczył mnie wielu ważnych lekcji, które wykorzystywałam przez całe swoje życie. Nauczył mnie takich rzeczy jak praca zespołowa, pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz znaczenia zdrowia i dobrego samopoczucia.”
Trenująca Kobieta

Jeżeli nikt nie będzie o tym mówić, to będę to ja.” — @manirostom

“Obecnie określiłabym się jako silna i szczera kobieta. Kiedyś taka nie byłam - myślę, że dziesięć lat temu miałam zupełnie inną osobowość. Zastanawiałam się dwa razy, zanim cokolwiek powiedziałam, a teraz jest tak, że jeśli coś jest złe i ktoś musi o tym wiedzieć, a nikt chętny się nie znajdzie żeby to głośno powiedzieć, to na pewno będę to ja.'”
Rozciągająca się kobieta
 

“Uwierzyła że może, więc to zrobiła.” — @rea_fit

“Międzynarodowy Dzień Kobiet przypomniał nam, że jesteśmy niesamowite i możemy osiągnąć wszystko co sobie wyznaczyliśmy. Dla mnie oznacza to wzmocnienie, niezależność, siłę i wiele innych rzeczy.”
Uśmiechnięta Kobieta

“Międzynarodowy Dzień Kobiet był szansą na byciem części tej społeczności” — @annabel_fitness 

“Międzynarodowy Dzień Kobiet był doskonałym momentem, aby stać się częścią tej społeczności, która ma podobne doświadczenia, społeczności która przekracza granice rasy, klasy i przynależności. Czas zastanowić się nad tym, co osiągnęły kobiety i ile będą nadal osiągać w przyszłości.”  
Kobieta z kubkiem oparta o ściane

“Jesteś zdolna do wszystkiego, na co masz ochotę” — @isabellerosefit  

“Jestem dumna, gdy widzę jak kobiety stają się bardziej pewne siebie podczas swojej podróży po wymarzoną sylwetkę. Zaczynają wierzyć w siebie i zdają sobie sprawę, że są zdolne do wszystkiego, na co mają ochotę.” 
Rozciągająca się kobieta w parku

“Bądź silniejszą i piękniejszą wersją siebie, dla siebie” — @izzyfitnessx 

“Jeśli nie bierzesz siebie pod uwagę, zmień to. Bądź swoją własną konkurencją, patrz na siebie z przyszłości i porównuj SIEBIE. To jesteś TY i jak tylko Twój sposób myślenia się zmieni na taki… nie będzie można Cię złamać.” 
Silne Kobiety

“Jeżeli ważniejsze będą obawy, zamiast marzeń, wyobraź sobie jak to się zakończy”. — @millyg_fit  

“To było coś co mnie naprawdę uderzyło i sprawiło, że w pełni zaangażowałam się w misje przybierania na wadze. Jednym z moich marzeń było być zdrową, szczęśliwą i mieć rodzinę, a bycie taką jak wcześniej nie mogło pomóc mi w spełnieniu marzeń. Musiałam przestać mieć wątpliwości dotyczące przybrania na wadze i po prostu to zrobić.” 
kobieta z Batonem

Zapamiętaj

Mamy nadzieję, że te cytaty zainspirowały Cię i dodały nieco słońca w do Twojego dnia. Kobiety z Team Myprotein pokazały, że mogą się od siebie wiele nauczyć, od pewności siebie po wzajemnie wsparcie i otwartość.
Evangeline Howarth
Pisarz i redaktor
Wyświetl profil Evangeline Howarth

Evangeline brała udział w sportach wyczynowych od najmłodszych lat. Jako wykwalifikowana RYA Jako instruktor pływania na łódce, rozumie znaczenie właściwego odżywiania przy sportach ekstremalnych i wytrzymałościowych, zwłaszcza ze względu na jej doświadczenie w drużynach Team GBR, jako kapitan drużyny trenujący swój pierwszy zespół uniwersytecki.

W wolnym czasie Evangeline uwielbia biegać – zwłaszcza w maratonach. W weekendy znajdziesz ją uprawiającą sporty wodne lub wędrującą po wzgórzach. Jej ulubione wieczory spędza na sesji HIIT lub na przysiadach na siłowni, zanim zacznie się zajadać pikantnymi potrawami z dużą ilości warzyw - mniam!

Dowiedz się więcej o doświadczeniu Evie tutaj.

myprotein