Przejdź do głównej zawartości
Ambasadorzy

Rzuciłem picie na 120 dni, oto co się stało

Rzuciłem picie na 120 dni, oto co się stało
Myprotein Polska
Autor i ekspert2 miesiąc Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska

„Ciężki poranek" - to znane określenie. Budzimy się po ciężkiej nocy i przysięgamy, że nigdy więcej nie wypijemy, ale trzymanie się tej przysięgi może być łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia. Jednak ambasador Myprotein Ben Haldon, AKA MyCoachBenji, ślubował rzucić picie jakiekolwiek alkoholu na 120 dni i podzielił się swoim otrzeźwiającym doświadczeniem.

Dlaczego Ben porzucił picie.

Ben postanowił przestać pić "tydzień lub dwa" po swoim wieczorze kawalerskim. Niepokój był silny, Ben opisał go jako "przytłaczający niepokój i to nie tylko następnego ranka, ale także kilka dni później".

Ben wyjaśnił, jak wpłynęło to na jego: "[Przybierałem] maskę, ponieważ czułem się tak niespokojny i nie byłem sobą z powodu skutków alkoholu utrzymujących się przez kilka następnych dni".

Korzyści, których doświadczył Ben

Dobrą wiadomością dla Bena było to, że doświadczył pozytywnych rezultatów, gdy był trzeźwy.

Pewność siebie

"Jestem w lepszej formie niż kiedykolwiek i dzięki temu czuję się pewniej, czuję się bardziej sobą. Zamiast leżeć w łóżku przez całą niedzielę, mogę wziąć udział w dodatkowej sesji treningowej".

Produktywność

"Moja produktywność była o wiele lepsza, a także przyniosła korzyści mojej firmie, udało mi się również zrealizować więcej z mojego planu na 2024 rok i mam o wiele większą jasność w podejmowaniu decyzji".

Lepsza kondycja i brak kaca

Ben wspomniał, że poprawiła się jego sylwetka, ale także poziom sprawności fizycznej: "Przebiegłem swoje pierwsze 10 km w czasie poniżej 40 minut, czego nigdy wcześniej nie robiłem, zrobiłem to w niedzielę nad ranem, kiedy zwykle leżałem w łóżku i użalałem się nad sobą".

Podsumowanie

Ben nie sugeruje, że każdy powinien być abstynentem, po prostu dzieli się swoim doświadczeniem po wypróbowaniu czegoś nowego dla niego.

Z pewnością przyniosło mu to osobiste korzyści w postaci pewności siebie, produktywności, sprawności fizycznej i zmniejszonego niepokoju.

Jak powiedział sam Ben: "Jeśli alkohol już ci nie służy... zastanów się, czy jest inny sposób".

przestał pić
Dobre Samopoczucie

Opanuj układanie nawyków za pomocą 5 prostych kroków

Jeśli chcesz się trzymać swoich postanowień i nie porzucać zmian wprowadzanych w swoim życiu, powinieneś wypróbować układanie nawyków.

Dobre Samopoczucie

Lawa i bolące kończyny | Rzeczywistość wędrówki po aktywnym wulkanie

Skuszona wyzwaniem, które inni podróżnicy opisali jako "najtrudniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek zrobili", byłam zdeterminowana, aby się o tym przekonać.

Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein