Przejdź do głównej zawartości
Ambasadorzy

Zbudował mięśnie i schudł w 30 dni, oto jak

Zbudował mięśnie i schudł w 30 dni, oto jak
Emily Wilcock
Autor i ekspert8 miesiąc Ago
Wyświetl profil Emily Wilcock
Jeśli nie słyszałeś wcześniej o Stanie Browneyu, pozwól, że ci go przedstawię. Znany jako Król 90-dniowych wyzwań, Stan ma talent do motywowania zwykłych ludzi do całkowitej zmiany ich relacji z ćwiczeniami.To, co odróżnia Stana od reszty, to skupienie się na przygotowaniu ludzi na sukces dzięki zrównoważonym planom i realistycznym celom. Żadnych schematów szybkiej przemiany, tylko rozsądna dieta, siłownia trzy lub cztery razy w tygodniu i trochę samodyscypliny przynoszą rezultaty raz za razem.W tej najnowszej transformacji Stan rzuca wyzwanie kanadyjskiemu YouTuberowi Hafu, aby osiągnął swój od dawna upragniony cel, jakim jest nabranie mięśni. Hafu chce także znów biegać z pewnością siebie po powrocie do zdrowia po złamaniu stopy.Ale co jest do stracenia? Stan i Hafu mieszkają na różnych kontynentach, więc wydatki będą spore. Jeśli Hafu ukończy wyzwanie, wszystkie koszty zostaną pokryte. Bilety lotnicze, pobyty w hotelach, jedzenie, ubrania, wszystko. Jeśli nie, to on płaci rachunek. Stawka jest wysoka. Dowiedzmy się, jak minęło pierwsze 30 dni.

https://www.youtube.com/watch?v=vUTp7e_KK5Y

Dzień 1

Część Ciała Pomiar 1 Dnia
Waga 70.1 kg
Barki 113 cm
Ramiona Lewe: 34 cm Prawe: 35 cm
Klatka 96 cm
Talia 79 cm
Brzuch 83 cm
Uda Lewe: 59 cm Prawe: 55 cm
Łydki Lewa: 38 cm Prawa: 36 cm

 

Ćwiczenie Dzień 1
Pompki 51 powtórzeń
Podciągnięcia 11 powtórzeń
Pompki na poręczach 14 powtórzeń
Spalenie 20 kalorii na rowerku  44 sekund
Aby rozpocząć wyzwanie, Stan poleciał z Hafu do Holandii, aby pomóc mu wdrożyć się w treningi, spożycie białka i prawidłową formę.Hafu był również w stanie całkowicie skupić się na wyzwaniu bez codziennych zmartwień związanych z życiem w domu. Po siedmiu dniach pełnego zaangażowania, Hafu był gotowy do powrotu i rozpoczęcia nowej rutyny.Podczas gdy najtrudniejszą częścią dla wielu uczestników wyzwania jest trening, to właśnie z jedzeniem Hafu zmagał się najbardziej. Przejście od jedzenia tylko dwóch posiłków dziennie do trzech dużych posiłków i wielu przekąsek białkowych sprawiło, że cały czas czuł się pełny.15 dnia Browney postanowił pomóc Hafu i przeanalizował jego kalorie, aby nie czuł się już tak wzdęty i pomógł mu dostosować dietę tak, aby była nieco zdrowsza.Przypomniał również Hafu, że tylko dlatego, że waga nie pokazywała niższej liczby, nie oznaczało to, że nie tracił tłuszczu. W rzeczywistości Hafu tracił tłuszcz i budował mięśnie w tym samym czasie, co spowodowało, że jego masa ciała nie zmieniła się zbytnio.Po przekroczeniu półmetka nadeszły jedne z najbardziej pracowitych tygodni w życiu Hafu. Podróż do Nowego Jorku sprawiła, że nie miał dostępu do siłowni i był otoczony pokusami. Chociaż nie był w stanie przestrzegać swojej diety, był w stanie wykonywać ćwiczenia z masą ciała w swoim pokoju hotelowym. Jego poziom aktywności również poszybował w górę, osiągając minimum 15 000 kroków dziennie.W czwartym tygodniu Hafu wrócił do domu i wrócił do swojej rutyny. Ciężko pracował, dobrze się odżywiał, czuł się świetnie i był gotowy na sprawdzenie po 30 dniach.

Dzień 30

Nic dziwnego, że zaangażowanie Hafu zostało nagrodzone niezwykłymi wynikami.
Część Ciała Dzień 1 Dzień 30
Waga 70.1 kg 68.95 kg
Barki 113 cm 116 cm
Ramiona Lewe: 34 cm Prawe: 35 cm Left: 36 cm Prawe: 36.5 cm
Klatka 96 cm 98 cm
Talia 79 cm 76 cm
Brzuch 83 cm 79 cm
Uda Lewe: 59 cm Prawe: 55 cm Lewe: 58 cm Prawe: 56 cm
Łydki Lewa: 38 cm Prawa: 36 cm Lewa: 38 cm Prawa: 36 cm

Test siły

Ćwiczenie Day 1 Day 30
Pompki 51 powtórzeń 69 powtórzeń
Podciągnięcia 11 powtórzeń 20 powtórzeń
Pompki na poręczach 14 powtórzeń 25 powtórzeń
Spalenie 20 kalorii na rowerku  44 sekund -

Podsumowanie

Po sukcesie pierwszych 30 dni, Hafu jest gotowy na kolejny etap wyzwania. Ale jeśli motywacja się wyczerpie, wszystko co musi zrobić, to przypomnieć sobie, ile pieniędzy będzie winien Stanowi, jeśli mu się nie uda...
Odżywianie

11 Pokarmów bogatych w cynk

Cynk jest minerałem o różnych rolach w organizmie. Jest zarówno dodawany do niektórych produktów spożywczych, jak i naturalnie występuje w innych.

Suplementy

10 Produktów, których Potrzebuje Każdy Student

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci, oferując 10 niezbędnych rzeczy, których potrzebuje każdy student, aby czuć się świetnie na siłowni i poza nią.

Emily Wilcock
Autor i ekspert
Wyświetl profil Emily Wilcock
After completing an internship with Myprotein, Emily returned to university to finish her Bachelor of Science degree in Business Management and Marketing. With experience in lifestyle writing, Emily aims to entertain and educate through her work. Her focuses include recipes, real and inspiring stories, and working with writers to help provide easy-to-digest evidence-based research. Her work on recipes has been previously featured in The Supplement magazine, with a particular focus on high-protein, nutritious meals, plus advice on how to properly fuel your body. Outside of work, Emily’s top priority is food. She’s a self-professed star baker and a connoisseur of all things baked. In her spare time, she’s either cooking up a storm, our looking out for the opportunity to try out Manchester’s newest restaurants. But as a huge fan of carbs, if it’s not pasta or pasta-adjacent, she’s not interested. If she’s not in the kitchen, she’s tucked up with a book for an early night, or you’ll find her in the gym working up a sweat. Afterall, all those carbs require quite the appetite.
myprotein