Przejdź do głównej zawartości
Ambasadorzy

Trening FBW z Hantlami. Dasz Radę Wykonać 30 rund?

Trening FBW z Hantlami. Dasz Radę Wykonać 30 rund?
Evangeline Howarth
Pisarz i redaktor3 lat Ago
Wyświetl profil Evangeline Howarth
Scott Brittons wraca, a wraz z nim kolejny trening FBW, który podda testowi Twoją fizyczną i mentalną siłę. W tym tygodniu wystarczy hantel, aby przyspieszyć bicie serca i spompować mięśnie. Możesz pomyśleć, że nie da się zrobić dobrego treningu z jednym hantlem, ale po 30 rundach (tak, dobrze widzisz, 30) myślimy, że możesz zmienić zdanie.

Więc jak to działa?

Ten trening FBW składa się z 3 różnych części: wpłata, 10 rund i wypłata. Te ruchy są przeznaczone do treningu całego ciała, a dotarcie do celu wymaga silnej determinacji i mocnego nastawienia.To dlatego, że jak skończysz, robisz wszystko od nowa. 30 razy. Cóż, oto z czym Scoot musi sobie poradzić - myślisz, że dasz radę w kolejnych 29 rundach? Oto ćwiczenia...

Trening

Wpłata:

30x Devils Press z hantlem
 1. Pochyl się, aby chwycić hantel na podłodze.
 2. Przeskocz do pozycji deski, opuszczając klatkę piersiową i uda ku podłodze, następnie odepchnij się rękoma do pozycji wysokiej deski.
 3. Przeskocz stopami do przodu tak, aby hantel był pomiędzy stopami, a następnie wykorzystaj ruch bioder, aby wykonać swing lub snatch i umieścić hantla nad głową.
 4. Powtórz ruch dla drugiej strony.

Alternatywa: Jeżeli nie masz hantla spróbuj użyć kettlebell.

 

10 rund: 

wykonaj poniższe dwa zestawy 10 razy zanim przejdziesz do wypłaty.8 Ground to overhead 
 1. Wykorzystaj ruch bioder, aby podnieść hantla jedną ręką z podłogi. Trzymaj plecy proste i wypiętą klatke piersiowa.
 2. Unieś hantla do wysokości ramienia, a następnie pchnij nad głowę, cały czas utrzymując proste plecy.
 3. Opuśc hantla spowrotem do pozycji wyjściowej i powtórz ruch dla drugiej ręki.
10 Burpee nad hantlem
 1. Przeskocz do pozycji deski po jednej stronie hantla i opuść klatkę piersiową do podłogi.
 2. Odepchnij się od podłogi i przeskocz nogami w stronę klatki piersiowej.
 3. Przeskocz na drugą stronę hantla i powtórz burpee z drugiej strony.

 

Wypłata:

30x Devils Press z hantlem
 1. Powtarzaj ten sam ruch co podczas wpłaty 

Zrób tyle rund ile jesteś w stanie - Scott dąży do 30, ale mówi, że jest to bardzo ciężkie. Myślisz, że masz determinację, aby dać radę? Spróbuj i oznacz @myproteinpl i @scottbrits w swoich próbach! 

Podsumowanie

Treningi Scotta są zaprojektowane tak, aby przekraczać granice sprawności fizycznej i psychicznej. Ten trening FBW całego ciała sprawi, że poczujesz wszystko, a ile rund dasz radę wykonać, zależy od Twojego sposobu myślenia. Powodzenia!
Trening

 10 Podstawowych Pozycji Jogi dla Początkujących | Joga Jest Prosta

Czy kiedykolwiek chciałaś rozpocząć praktykę jogi, ale nie wiedziałaś od czego zacząć? Więc zebraliśmy wszystkie podstawowe pozycje jogi, aby Ci to ułatwić.

Trening

Trening Bez Użycia Sprzętu, Który Sprawi, Że Chętnie Zaczniesz Się Ruszać

Ten trening całego ciała ma na celu pomóc Ci zbudować siłę i pozbyć się niechcianego tłuszczu. Co więcej, nie potrzebujesz żadnego sprzętu, dzięki czemu możesz wykonać go gdziekolwiek jesteś.

Spodobał Ci się ten artykuł? Przeczytaj następny:

Nasze artykuły należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie należy ich traktować jako porady lekarskiej. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek poważnych zmian w diecie.

Evangeline Howarth
Pisarz i redaktor
Wyświetl profil Evangeline Howarth

Evangeline brała udział w sportach wyczynowych od najmłodszych lat. Jako wykwalifikowana RYA Jako instruktor pływania na łódce, rozumie znaczenie właściwego odżywiania przy sportach ekstremalnych i wytrzymałościowych, zwłaszcza ze względu na jej doświadczenie w drużynach Team GBR, jako kapitan drużyny trenujący swój pierwszy zespół uniwersytecki.

W wolnym czasie Evangeline uwielbia biegać – zwłaszcza w maratonach. W weekendy znajdziesz ją uprawiającą sporty wodne lub wędrującą po wzgórzach. Jej ulubione wieczory spędza na sesji HIIT lub na przysiadach na siłowni, zanim zacznie się zajadać pikantnymi potrawami z dużą ilości warzyw - mniam!

Dowiedz się więcej o doświadczeniu Evie tutaj.

myprotein