Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

BCAA Energy: Orzeźwienie. Witalność. Energia.

BCAA Energy: Orzeźwienie. Witalność. Energia.
Myprotein Polska
Autor i ekspert6 lat Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska

BCAA Energy: Orzeźwienie. Witalność. Energia.

Czy wiedziałeś że? Standardowa 200ml porcja popularnych napoi gazowanych zawiera równowartość 5 łyżeczek cukru. Więc jeżeli nie chcesz regularnych wizyt u dentysty lub randek ze swoim lekarzem rodzinnym, sugerujemy żebyś odstawił je na bok.

Czasami po prostu nie można obejść się bez kawy. Napięte terminy, trening od rana, ważne spotkania lub po prostu poniedziałkowy poranek. Rozumiemy to doskonale, nawet jeżeli odżywiasz się doskonale i trenujesz pięć razy w tygodniu, wiele razy potrzebujesz zastrzyku energii, kiedy jesteś poza domem..

Oczywiście, dostępnych jest wiele opcji niezawierających cukru i na pierwszy rzut oka nie brzmią źle. Jednak czy nie lepiej byłoby spożywać jedzenie i napoje, które niosą za sobą o wiele więcej korzyści odżywczych i zdrowotnych?

Alternatywa

Mając na uwadze to wszystko, a także chęć pomocy Tobie w osiągnięciu maksimum wytrzymałości stworzyliśmy wygodne doładowanie bez efektu ubocznego jakie wywołują gazowane napoje. Wysokiej jakości formuła aminokwasów pomoże Ci pozostać świeżym oraz skupionym bez spadku energii. Przedstawiamy Tobie BCAA Energy.

Bez cukru, minimalna ilość kalorii oraz brak węglowodanów, a mimo to oferuje szybki zastrzyk energii. BCAA Energy to doskonale smakujący napój, który dostarcza w puszce 5 gramów aminokwasów rozgałęzionych (BCAA w stosunku 4:1:1), które są kluczowe dla mięśni - pomagając Tobie podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej.

 

Każda puszka dostarcza 400mg L-tyrozyny oraz 180mg kofeiny zapewniając Tobie duża ilość energii, szczególnie kiedy jej poziom jest niski pomoże Ci poprawić skupienie oraz zwiększyć czujność. Ta elastyczna formuła może być używana jako zastrzyk energii przed treningiem lub w jego trakcie albo w podróży. Niezależnie czy chcesz przetrwać sobotnie zakupy, dać z siebie jeszcze więcej czy potrzebujesz pomocnej dłoni w swoim napiętym harmonogramie - BCAA Energy jest doskonałym wyborem.

Czym jest BCAA?

BCAA to niezbędne aminokwasy: leucyna, izoleucyna i Walina, które stanowią około 35% masy Twoich mięśni. Są one „niezbędne” ponieważ Twój organizm nie jest w sranie ich samodzielnie wytworzyć - i w tym miejscu pojawia się BCAA Energy.

BCAA może wspierać funcje układu immunologicznego, stymulować utratę tkanki tłuszczowej, poprawiać regenerację, wspomagać rozwój mięśni, zwiększać wytrzymałość, a dzięki dodatkowi witamin BCAA Energy zagwarantuje, ze nigdy już więcej nie odpuścisz dnia nóg.

Kiedy spożywać BCAA Energy?

BCAA Energy to moc aminokwasów o dowolnej porze. Czujesz się ociężały? BCAA Energy. Leg day? BCAA Energy. Poniedziałkowy poranek? BCAA Energy. Otrzymasz wsparcie - zawsze i wszędzie.

Dostępne o smaku Cherry Cola i Mieszanki jagód. Oto Twoja poranna kawa, popołudniowa przekąska, przedtreningówka oraz napój regeneracyjny.

Dodatkowe składniki

a więc wybraliśmy odpowiedni profil aminokwasów, dodaliśmy kofeinę i daliśmy Ci znać o L-tyrozynie, ale co z resztą? BCAA Energy zawiera liczne witaminy, od witaminy B6 po biotynę, które pomogą Ci się zregenerować po codziennym treningu. Zanurz się w zdrowy zastrzyk energii, który da Ci moc na cały dzień.

Szukasz szczegółowych informacji? Znajdziesz je poniżej.

BCAA Energy Na 100ml        Na porcję 440ml

BCAA (g)        1.14     5 Kofeina(mg)   40.91   180 Kalorie(kcal)   3.18     14 Węglowodany (g)       0          0 Cukier(g)        0          0 L-Tyrozyna (mg)        90.91   400 L-Karnityna (mg) %RWS Witamina  D (ug)        25% Witamina B6 (ug)       100% Witamina B12 (ug)     25% Biotyna (ug)    27.5% Kwas foliowy (ug)      6.25% Niacyna (mg) 16%

Główne korzyści

Jeżeli chciałbyś wynieść cokolwiek z tego artykułu przejrzyj jeszcze raz najważniejsze korzyści:

  • Zawiera niezbędne aminokwasy, które nie mogą być wytwarzane w organizmie. Wspierają one budowę nowej tkanki mięśniowej.
  • Kofeina da Ci kopa bez zbędnego efektu spadku energii
  • Poprawia koncentrację i skupienie dzięki dodatkowi Witaminy B6
Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein