Suplementy

Energetyzujący domowy koktajl przed treningowy | Zmaksymalizuj efekty

Osiągnij lepsze rezultaty na swoich treningach tworząc perfekcyjny domowy koktajl przed treningowy

Jeśli chcesz osiągnąć najlepsze rezultaty na swoich treningach, zacznij prawidłowo odżywiać się przed treningiem. Przygotuj własny domowy koktajl przed treningowy, aby zwiększyć swoją energię i zmaksymalizować swoją wydajność za pomocą kilku prostych składników!

 

Zjedź na sam dół, aby zobaczyć przepis.

Składniki, których potrzebujesz do przed treningowego koktajlu

Niezbędne jest włączenie węglowodanów i białka do domowych koktajli przed treningowych, aby uwolnić swój maksymalny potencjał na siłowni. Poza tym, jak się okazało, substancje poprawiające wydajność, takie jak kreatyna, kofeina i burak ćwikłowy, sprawią, że Twój trening będzie bardziej efektywny.
Zjedź niżej, aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś uwzględnić go w domowych koktajlach przed treningiem:

  • Węglowodany
  • Białko
  • Kofeina
  • Burak
  • Kreatyna

Zwiększ ilość węglowodanów

W ciągu ostatnich kilku lat węglowodany zyskały złą reputację – potępione przez modne diety, które zalecają jedzenie małych ilości węglowodanów. Bywa się wtedy często rozdrażnionym i markotnym, prawda?. Ale jeśli chcesz dać swojemu organizmowi odpowiednie paliwo do budowy ciała, które zawsze chciałeś, wtedy węglowodany przedtreningowe są bardzo potrzebne.
Najlepszym sposobem, aby zapewnić mięśniom energię potrzebną przed treningiem, jest spożywanie pokarmów bogatych w węglowodany, napojów lub suplementów, które są szybko wchłaniane. Żywność o wysokiej zawartości węglowodanów, jak niektóre owoce (np. Brzoskwinie w puszce lub banany) są idealne.
Węglowodany są dobrze znane jako główny składnik odżywczy dostarczający energię, dlatego ludzie, którzy chcą poprawić swoje wyniki, powinni sprawić, aby węglowodany stanowiły istotną część ich diety. Są one metabolizowane przez organizm najskuteczniej podczas ćwiczeń i zapewniają energię potrzebną podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności, w których bazuje się na szybkokurczliwych włóknach mięśniowych.
Dodatkowo, jeśli chcesz zbudować masę mięśniową, wypijanie węglowodanów wraz z białkiem przed i po treningu powoduje polepszenie syntezy białek w mięśniach (to znaczy wzrostu mięśni).

Naładowany białkiem shake

Białka to cegły i zaprawa do odbudowy mięśni. Podczas treningu oporowego białko stymuluje rozpad mięśni (katabolizm) i wzrost mięśni (anabolizm). Spożywanie wystarczającej ilości białka powoduje, że Twoje mięśnie wchodzą w tzw. „Pozytywny bilans białka netto”, co oznacza, że ​​będą preferować wzrost, a nie rozpad.
Badania pokazują, że spożywanie białka zarówno przed, jak i po treningu stymuluje lepszy wzrost mięśni niż w grupie placebo.
Aby zmaksymalizować wyniki i zdominować treningi, dodaj miarkę preferowanego białka do domowych koktajli przedtreningowych.

Zawołaj kofeinę

Prawdopodobnie nie będzie to dla ciebie zaskoczeniem, ale kofeina jest tym, co stymuluje Twój organizm. Poza tym, że rano stawia na nogi, kofeina jest znana ze zwiększania wydajności podczas wysiłku i można ją znaleźć niemal w każdym koktajlu przedtreningowym, nie bez powodu. Wiadomo, że działa poprzez stymulację układu nerwowego i poprawę skurczu mięśni, energii i czujności, co oznacza, że treningi stają się bardziej energiczne.
Guarana jest całkowicie naturalną alternatywą dla kawy, pochodzącą z małego krzewu rosnącego w dżungli amazońskiej.
Zawiera 2,5 razy więcej kofeiny w porównaniu do kawy i działa jak świetny naturalny składnik przed treningiem.

Burakowe wzmocnienie

Burak zyskał ostatnio większą sławę ze względu na jego zdolność do zwiększania wydajności ćwiczeń.
Wysoki poziom azotanów w burakach oznacza, że ​​jest w stanie zwiększyć przepływ krwi do mięśni, a tym samym zwiększyć ich wydajność podczas treningu lub ćwiczeń wytrzymałościowych. Dodanie go do domowego koktajlu przed treningiem to najlepszy sposób na skorzystanie z zalet buraków.

Naładuj się z kreatyną

Uważany za złoty standardowy suplement dla sportowców i weight lifterów, Monohydrat Kreatyny jest wskazany dla dodania do domowej roboty koktajli przed treningiem, ponieważ jest to jeden z najlepiej przebadanych suplementów. Udowodniono naukowo, że poprawia sprawność fizyczną podczas ciężkich krótkotrwałych ćwiczeń (takich jak trening siłowy lub sprint), a także zwiększa rozmiar mięśni.
Zaleca się przyjmowanie 4-10 g dziennie, rozłożonych na dawki przed i po treningu.
Przeczytaj więcej o korzyściach kreatyny.

Przepis na energetyzujący przedtreningowy koktajl domowej roboty

Składniki:

Sposób przygotowania:

  1. Wymieszaj wszystkie składniki razem, do uzyskania gładkiej substancji. Gotowe! Wypij 60-90 minut przed treningiem.


Myprotein Polska

Myprotein Polska

Autor i ekspert


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!