Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

Najlepszy sposób na zwiększenie masy mięśniowej | Suplementacja Mygainer

Najlepszy sposób na zwiększenie masy mięśniowej | Suplementacja Mygainer
Myprotein Polska
Autor i ekspert6 lat Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska

Najlepszy sposób na zwiększenie masy mięśniowej | Suplementacja Mygainer

Mygainer to jeden z naszych ostatnich innowacyjnych produktów budujący siłę i masę mięśniową.

Produkt dla ludzi walczących o utrzymanie masy mięśniowej lub o jej zwiększenie. Zbudować masę mięśniową i siłę można jedynie, kiedy Twoje ciało ma nadwyżkę kalorii, co oznacza, że musisz ich jeść więcej niż spalasz. To takie proste.

Mygainer jest wysokiej jakości mieszanką wysoko rozpuszczalnych węglowodanów Carb10™ i silnie rozgałęzionej dekstryny o budowie cyklicznej, doskonale nadaje się ona do uzupełnienia rezerw glikogenu mięśniowego, który został wykorzystany podczas treningu, a jest niezbędny do optymalnej regeneracji. Jest to najwyższej jakości mieszanka białka i węglowodanów z dodatkiem szarłatu, mąki z orzechów tygrysich. L-glutaminy, BCAA, multiwitaminy i enzymów.

Czy Mygainer jest dla Ciebie?

Pierwszym powodem dla którego ktoś szuka gainerów jest budowanie masy mięśniowej, ależ jak oczywiście by to nie brzmiało, to nie jedyny powód. Niezależnie od osobistych powodów żeby przybrać kilka kilogramów, dla niektórych nie jest to takie proste jak się zdaje. Niektórzy z Was czytając to przewracają oczami na temat tych nieszczęśników, którzy nie mogą przybrać na wadze, kiedy inni szukają programów odchudzających, ponieważ zbędne kilogramy są bardzo przyjaźnie do nich nastawione. Powodem może być typ budowy ciała.

Szczególnie kiedy chcesz zbudować masę mięśniową będąc naturalnie szczupłym lub kiedy jedzenie ogromnych ilości jedzenia nie działa na Ciebie jak na innych, powodem może być wiele rzeczy w tym bardzo szybki metabolizm.

Mygainer w połączeniu z regularną dietą, jest zdrowym sposobem na zwiększenie masy ciała. Jest wiele dróg do celu, dlatego następnie przyjrzymy się tym dobrym i złym drogą do zbudowania masy mięśniowej.

Jak budować masę mięśniową we właściwy sposób

Czy naprawdę istnieje dobry i zły sposób na budowanie masy mięśniowej? Oczywiście, wszystko zależy od Twojej definicji “masy”. Jeżeli szukasz sposobu na zwiększenie masy mięśniowej, głównym jego elementem jest dostarczenie paliwa dla Twojego ciała. Możesz ćwiczyć codziennie przez cały tydzień. Jednka jeśli nie spożywasz białka i węglowodanów, których potrzebujesz może to spowodować, że spalisz więcej kalorii niż zjadłeś.

A przecież główną zasadą przyrostów jest osiąganie nadwyżki kalorycznej w swoim organizmie - więcej jeść, niż spalać. W tym momencie, niektórzy myślą, że dobrym rozwiązaniem będzie jedzenie ogromnych ilości lodów i nuggetsów tak jak to robił Tom Hardy, aby móc zagrać rolę Bane w Batmanie. Może to faktycznie działać przez określony czas (np. podczas nagrywania Hollywoodzkiego hitu), ale na pewno nie jest to zdrowe i prawdopodobnie większość z tych nowo przybranych kilogramów będzie zbędnym tłuszczem.

Nie dotyczy to jednak wyliczonej i odpowiednio dobranej diety. Na pomoc przybywa Mygainer. Jeżeli nie jesteś pewny czego potrzebuje Twojego ciało, aby się rozwijać podczas zachowania intensywności swoich treningów, na pewno będziesz czerpać korzyści z Tego wyboru.

Twoi sojusznicy w budowaniu masy mięśniowej

Dwóch Twoich podstawowych sojuszników w zwiększeniu masy mięśniowej to węglowodany i białko. Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Węglowodany przyczyniają się do regeneracji i prawidłowego funkcjonowania mięśni (skurczu) po intensywnym i/lub długim wysiłku fizycznym zużywającym rezerwy glikogenu w mięśniach szkieletowych. Ten korzystny efekt uzyskuje się spożywając (wliczając wszystkie źródła) węglowodany w ilości co najmniej 4g na kilogram masy ciała. Najlepiej w  ciągu pierwszych 4 godzin i nie później niż 6 po intensywnym i/lub długotrwałym wysiłku, który spowodował zmęczenie mięśni szkieletowych i wyczerpanie ich rezerw.

Jak stosować Mygainer

Polecamy Tobie dodanie 1½ dużej miarki do 500-1000ml wody lub pełnego mleka w szejkerze Myprotein. Porcja to 204g produktu.

Pełne mleko to dobry pomysł, jeżeli borykasz się z tym, aby utrzymywać swoją wagę. Nie musisz ograniczać się jedynie do spożywania Mygainer w formie płynnej. Idealnie sprawdzi się również jako dodatek do jogurtu naturalnego, owsianki, koktajli i jako panierka w różnych potrawach. Tak więc możesz go spożywać w każdym momencie dnia, nawet będąc w podróży.

Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein