Trening

Jessica Lauren – Stawiaj na siebię

Marzenia – realizuj je, przekraczaj swoje granice i Twórz nowe plany na przyszłość.

Kiedy uważasz, że postawiłaś na swoje? Jakie oznaczało to zmiany?

Myślę, że jest to odważne, aby podążać za głosem serca. Pomimo wszystkim, którzy cały czas podrzucają Ci swoje negatywne opinie. Dorastając stawiałam na naukę i bardzo dużo się uczyłam, w weekendy odrabiałam lekcje. Niestety nie czułam się szczęśliwa. Wraz z przyjaciółką zdecydowałyśmy rzucić studia i przeprowadziłyśmy się w Grecji, gdzie mieszkałyśmy w hotelu.

Ze względu na sytuację ekonomiczną, musieliśmy zrezygnować. Tak właśnie pożegnaliśmy Grecję i wróciłyśmy do Amsterdamu. To właśnie tam, moja przyjaciółka przekonała mnię, aby rozpocząć karierę w mediach społecznych, których totalnie wtedy nie rozumiałam! Wyniki? Oboje jesteśmy bardzo wdzięczne, aby móc robić to, co kochamy najbardziej. Czy jest w życiu coś lepszego?

Co skłoniło Cię do zmiany stylu życia?

Może brzmi to nieco tandetnie, ale wszystkie te piękne dziewczyny z Instragramu były dla mnie dużą inspiracją. Byłam wtedy bardzo zdedykowana i nikt mnie nie rozumiał. Liczenie makro, picie koktajli i branie suplementów, codzienny trening… To wszystko dało mi na prawdę wiele energii!

 

Czy kiedykolwiek czułaś się skrempowana na siłowni? Jak sobię z tym poradziłaś?

Czas na siłowni to MÓJ czas. Nie liczy się dla mnie opinia innych. Ja koncentruję się na sobię, opinie innych mnie nie obchodzą. Zakładam na głowę słuchawki i jestem w swoim świecie.

 

Czy masz jakiś konkretny plan diety?

Kiedyś taki miałam, ale teraz na pewno stawiam na balans. Nie zapominaj o sobię i swoich potrzebach, nie katuj się. Fajnie jest mieć abs, ale jest to na prawdę ciężkie. Wolę skoncentrować się na ogólnym kształcie mojego ciała, nie na poszczgólnych partiach.

 

Jaka jest twója uluniona niezdrowa przekąska?

Zdecydowanie lody Ben & Jerry’s! Nie mogłabym bez nich żyć.

 Myprotein Polska

Myprotein Polska

Autor i ekspert


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!