Przejdź do głównej zawartości
Dobre Samopoczucie

Rozgrzewkowa Playlista | Ulepsz Swój Trening z Dobrą Muzyką

Rozgrzewkowa Playlista | Ulepsz Swój Trening z Dobrą Muzyką
Myprotein Polska
Autor i ekspert1 rok Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska
Bądźmy szczerzy. Połowa walki o pójście na siłownie, to samo dotarcie tam. Ale nie martw się, mamy coś co wprawi Cię w dobry nastrój. Nasza rozgrzewkowa playlista ma na celu pobudzenie Cię do ruchu. Podkręć więc głośność i rozruszaj mięśnie razem ze swoimi ulubionymi artystami.Madonna i Kendrick Lamar przygotują Cię do zmiażdżenia jakiegoś rekordu, a Desmond Dekker i The Dramatics sprawią, że poczujesz, że jesteś w stanie znieść wszystko.

https://open.spotify.com/playlist/0EqCdqnc3yrB7V9lVEi5jF

 

Przygotuj się jak profesjonalista 

Rozgrzewka to nie tylko wejście w odpowiednią strefę tętna, ale także zapobieganie kontuzjom i przygotowanie się do osiągnięcia celów treningowych. Dowiedz się więcej o zaletach rozgrzewki w poniższym artykule:
Trening

Rozgrzewka - czyli jak uniknąć kontuzji i zmiażdżyć sesje treningową?

W jaki sposób rozgrzewka pomaga zapobiegać kontuzjom? Przeczytaj artykuł i poznaj dodatkowe korzyści płynące z przygotowania do treningu.

 

Uzyskaj odpowiednie wsparcie

I nie zapominaj, że odpowiednia przedtreningówka może mieć ogromne znaczenie, jeśli chodzi o osiągnięcie Twoich celów. Sprawdź nasz przewodnik, aby dowiedzieć się, która przedtreningówka jest dla Ciebie odpowiednia.
Suplementy

9 Przedtreningówek Dla Wydajniejszego Treningu

Skoro wiesz, jakie korzyści daje kofeina podczas ćwiczeń. Nadszedł czas, abyś poznał niektóre z naszych najlepszych przedtreningówek.

 

Podsumowanie - Rozgrzewkowa playlista

Rozgrzewka jest niezbędna, ale to nie znaczy, że musi być nudna. przy odrobinie kreatywności może to być świetna zabawa.Zadbaj o odpowiednią przedtreningówkę, dowiedz się, jak dbać o swoje ciało i uzupełnij całość zabójczą playlistą, która doda Ci energii. Do dzieła!

 

rozgrzewkowa playlista
Odżywianie

15-Minutowy Wystrzałowy Grillowany Burger Buraczany | Przepis na Buraczane Burgery

Szukasz pomysłu na szybki wegański obiad? Burger Buraczany, to doskonała obiadowa propozycja, gdy nie masz za dużo czasu.

Dobre Samopoczucie

Czy utrata wagi uczyni mnie szczęśliwą?

Jeśli masz mocne “dlaczego” i ważny powód emocjonalny, dla którego chcesz skupić się na utracie wagi, to absolutnie zmiażdżysz swoje cele.

Nasze artykuły należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie należy ich traktować jako porady lekarskiej. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek poważnych zmian w diecie.

Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein