KUP WIĘCEJ, ZAOSZCZĘDŹ WIĘCEJ
KUNI 38% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: WIECEJ

Najlepsze Aminokwasy

Aminokwasy są powszechnie określane jako budulec białka, który jest ważny, ponieważ białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Łącznie występuje 21 aminokwasów, które można podzielić na dwie kategorie: aminokwasy egzogenne i endogenne.

Najlepszy aminokwas dla wzrostu mięśni

THE Amino +


THE Amino+ z technologią PhaseTech™ to zaawansowana formuła zawierająca wszystkie niezbędne aminokwasy z witamina C - idealna do wspierania naturalnych mechanizmów obronnych po ciężkim treningu, ponieważ przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Świetne, aby wrócić treningów siłowych.


Z dodatkiem BCAA, które naturalnie występują w białku i udowodniono, że przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej - THE Amino + jest idealny niezależnie od tego, czy jesteś wytrawnym sportowcem, czy też chcesz poprawić swój czas na bieżni.

Kup Teraz

Najlepszy aminokwas dla utraty wagi

100% Czysta L-Karnityna 


Zapewnia 500 mg Acetylo-L-karnityny w każdej porcji, jest to świetny sposób na zwiększenie dziennego spożycia i czyni go idealnym wyborem dla osób aktywnych przez cały dzień.


Suplementacja tego proszku z wybranym napojem przed treningiem pomoże Ci osiągnąć postęp w fitness.

Kup Teraz

Najlepszy proszek L-Glutaminowy

L-Glutamina


L-Glutamina występuje naturalnie w białku, co pomaga budować i naprawiać nowe mięśnie.


Glutamina jest aminokwasem, który organizm jest w stanie wytwarzać tylko w małych ilościach, więc większość z nich musi pochodzić z pożywienia - co może być czasochłonne, a czasem dość drogie. Uzupełnienie go naszym proszkiem glutaminowym to łatwy sposób na uzupełnienie zrównoważonej diety.

Kup Teraz

Najlepsze tabletki L-karnityny

Tabletki L-karnityny


W organizmie L-karnityna transportuje długołańcuchowe kwasy tłuszczowe w mitochondriach, które następnie mogą być utleniane w celu wytworzenia energii. Uzyskanie karnityny z diety może być czasem kosztowne i czasochłonne, więc uzupełnij zbilansowaną dietę za pomocą naszych bardzo wygodnych tabletek.


Nasze tabletki L-karnityny doskonale nadają się do użycia w podróży, szczególnie przed sesją treningową.

Kup Teraz

Najlepszy suplement Beta-Alanina

Proszek Beta-Alaninowy


Beta Alanina to niezwykle przydatny suplement dla tych, którzy trenują i uprawiają sport.


Spożywanie 3-5 g naszego proszku Beta Alanine przed treningiem da Tobie odpowiedni impuls do sesji treningowej, szczególnie po zmieszaniu z innym napojem aminokwasowym, takim jak Essential BCAA 2: 1: 1.

Kup Teraz

Najlepszy suplement L-Leucyny

Proszek L-Leucyny


L-Leucyna jest niezbędnym aminokwasem. Jako niezbędny aminokwas nie może być wytwarzany przez organizm ludzki, a zatem musi być spożywany przez żywność, taką jak orzechy, brązowy ryż i pieczywo pełnoziarniste lub suplementy diety.


Nasz proszek L-Leucyny jest zatem odpowiedni dla osób pragnących zwiększyć dzienne spożycie L-Leucyny i niezbędnych aminokwasów.

Kup Teraz

Najlepsza Mieszanka

Impact EAA


Impact EAA to nasza najlepsza formuła aminokwasów. Dostarczając wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasów, nasza mieszanka jest doskonałym sposobem na zwiększenie dziennego spożycia - ponieważ nie mogą być produkowane przez organizm, więc muszą pochodzić z diety.


Nasze Impact EAA oferuje 3 g leucyny, 750 mg izoleucyny i waliny w jednej porcji. Dodatkowo jest dostępny w wielu odświeżających smakach, takich jak Tropical i Cola.

Kup Teraz