Suplementy

Double Dough Brownie w Końcu Wegańskie

Nadszedł styczeń i dla wielu osób po świętowaniu nowego roku nastąpi zaopatrzenie się w roślinne smakołyki na Veganuary. Nie mogliśmy pozwolić wejść Ci w ten miesiąc bez pysznej przekąski pełnej białka, którą możesz zapakować swoją szafkę, prawda? Więc prosimy, przywitaj ciepło nasze wegańskie Double Dough Brownie. Oto wszystko co musisz wiedzieć. 

Co to jest Double Dough Brownie?

Wegańskie Double Dough Brownie to doskonała przekąska, która doda Ci energii w podróży. Nie daj się jednak zwieść przepysznemu brownie, ta przekąska jest zdecydowanie przyjazna diecie, ponieważ zawiera 13 g białka roślinnego, 7 g błonnika i ma niską zawartość cukru.

Baza z ciasta na ciasteczka, na to lepkie ciasto proteinowego brownie, z warstwą kramelu, a to wszystko otoczone warstwą wegańskiej czekolady. Idealne na popołudniową przekąskę (opcjonalnie do porannej kawy)

Czy wspomnieliśmy, że są też cztery smaki? Dzięki temu będziesz w stanie znaleźć swoje niebo z brownie. Wybierz spośród karmelowego latte, czekolady z pomarańczą, wersji z kawałkami czekolady lub wersji o smaku masła orzechowego.

Kluczowe korzyści

  • 13g roślinnego białka
  • 7g błonnika
  • Wyśmienita przekąska w podróży, przyjazna diecie
  • Dostępna w czterech przepysznych smakach

Podsumowanie

Wrzuć jedno do swojej torby i przygotuj się na satysfakcjonującą przekąskę, gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od tego, czy jest to popołudniowa przekąska w biurze, przekąska po treningu lub przepyszny deser po podgrzaniu w mikrofalówce, to brownie jest przyjazne diecie i Tobie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Sprawdź inne:

Suchy Styczeń - Dietetyk Wyjaśnia Prawdziwe Korzyści 

Dobre Samopoczucie

Suchy Styczeń - Dietetyk Wyjaśnia Prawdziwe Korzyści 

Suchy styczeń to wyzwanie, w którym osoby biorące udział porzucają alkohol w pierwszym miesiącu nowego roku. Twoje zdrówko! 

2021-12-30 01:39:03Autor Myprotein Polska


Veganuary - Suplementy Wspierające Weganizm

Odżywianie

Veganuary - Suplementy Wspierające Weganizm

Veganuary to coroczne wyzwanie organizowane przez brytyjską organizację non-profit, która promuje i edukuje na temat weganizmu.

2022-01-03 00:57:55Autor Myprotein Polska

Nasze artykuły należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie należy ich traktować jako porady lekarskiej. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek poważnych zmian w diecie.Monica Green

Monica Green

Autor i ekspert

Originally from South London, Monica graduated from the University of Leeds with a degree in Philosophy. After discovering a love for the gym whilst studying, Monica was drawn to weight training which helped her hugely through stressful times as a student. From writing for a popular student site, Monica developed her skills as an author, writing trending feature pieces regularly. She is thrilled to be able to combine her love for writing with her passion for the gym. In her spare time Monica loves to cook, try out new restaurants with friends and explore new walking trails.


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!