Kompletny miesięczny zestaw - naturalna czekolada

13 Urodziny Myprotein Wyprzedaż do 50% + 13% rabatu | Użyj kodu: 13LAT

Urodzinowa Wyprzedaż do 50% na wszystko! Otrzymaj 13% rabatu z kodem: 13LAT

KUP TERAZ

489.00 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Kompletny pakiet miesięczny zawiera osiem z naszych najbardziej popularnych suplementów wszystko w fantastycznej cenie. Ten pakiet został stworzony, aby oferować najwyższą jakość suplementów wspierających Twoje cele treningowe.

Kompletny pakiet miesięczny zawiera:

BCAA, 500g, smak Berry Blast

rozgałęzione aminokwasy (BCAA) są niezbędnymi aminokwasami, które zawierają proporcję 2: 1: 1, leucyny, izoleucyny i waliny. Aminokwasy te są uważane za istotne, ponieważ nie mogą być syntetyzowane przez organizm, tak więc musi być dostarczane z pożywieniem.

Impact Whey Protein, 1 kg, Naturalna czekolada

Impact Whey Protein jest w 100% koncentratem białka serwatki klasy premium i ma ponad 20 g białka na porcję (82%). Posiada obszerny profil aminokwasowy zapewnienia wszystkie niezbędne aminokwasy (EAA) i zawiera ponad 2 g leucyny w porcji i jest idealny dla zwiększenia dziennego spożycia białka.

Leucyna, 120 Tabletki

leucyna jest niezbędnym aminokwasem, co oznacza, że ​​nie może być syntetyzowana przez organizm człowieka, a zatem musi być dostarczona w żywności lub w postaci suplementu.

Omega 3, 90 softgels

Omega 3 zawiera podstawowe kwasy tłuszczowe, EPA i DHA, które przyczyniają się do prawidłowej czynności serca. DHA również przyczynia się do utrzymania normalnych funkcji mózgu i wzroku. Te korzystne efekty uzyskuje się przy dziennej dawce 250 mg EPA i DHA. Omega 3 softgels dostarcza 360 mg i 240 mg EPA DHA na 2 kapsułki.

Witaminy Daily Multi Vitamin, 60 tabletek

Dzienne Witaminy to świetny sposób, aby zapewnić Ci osiągnąć zalecane dziennego spożycia (RDA) niezbędnych witamin, które organizm potrzebuje do funkcjonowania. Dzienne Witaminy zawierają 7 niezbędnych witamin, w tym witaminy B kompleks, witaminy C, E, A i D3.

Witamina E, 60 tabletek

Myprotein Witamina E zapewnia 400 jm & rsquo; s d-alfa-tokoferolu w porcji. Witamina E jest antyutleniaczem i przyczynia się do ochrony DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

BCAA 4: 1: 1, 120 Tabletki

rozgałęzione aminokwasy 4: 1: 1 (BCAA) są niezbędnymi aminokwasami, które zawierają proporcje 4: 1: 1, leucyny, izoleucyny i waliny. Aminokwasy te są uważane za istotne, ponieważ nie mogą być syntetyzowane przez organizm, tak więc musi być spożywane z pożywieniem.

witamina C z bioflawonoidami & amp; Dzika róża, 60 tabletek

Witamina C przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, normalnych funkcji układu odpornościowego i do zmniejszania zmęczenia.

SMAKI, PRODUKTY I ROZMIARY mogą ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Świetny stosunek jakości do ceny,
  • Osiem z naszych najbardziej popularnych produktów,
  • idealny pakiet do pełnego wsparcia treningowego,

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Kompletny miesięczny zestaw - naturalna czekolada

Wybierz obrazek

Kompletny miesięczny zestaw - naturalna czekolada