Protein Pack

Im więcej, tym lepiej! Nawet 30% rabatu lub 20% na wszystko z kodem: MPPL20

Im większy zakup, tym większy rabat!

  • Otrzymaj 20% rabatu na wszystko z kodem MPPL20 lub
  • 25% rabatu gdy wydasz 300zł  z kodem MPPL25
  • 30% rabatu gdy wydasz 450zł z kodem MPPL30

Wszystko zależy od Ciebie! Oferta ważna do północy 22 Lutego 2017. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego.

KUP TERAZ

271.43 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Protein Pack łączy w sobie 3 jedyne w swoim rodzaju źródła białek, które zapewniają Twojemu reżimowi dietetycznemu szeroki zakres wyboru i elastyczność. Połączyliśmy Impact Whey Deluxe, Milk Protein Smooth i Egg White Powder, dzięki czemu można łączyć i mieszać źródła protein w sposób umożliwiający wyjście na przeciw potrzebom Twojego organizmu o różnych porach dnia.

Impact Whey Deluxe to mieszanka białka serwatkowego idealna do stosowania po treningu, kiedy Twoje mięśnie potrzebują szybkiego dopływu białek dla lepszej regeneracji. Milk Protein Smooth zapewnia powolne uwalnianie białka, dzięki czemu świetnie nadaje się do użycia przed pójściem spać, by zapewnić Twoim mięśniom nieprzerwany zasób kluczowych składników w ciągu nocy. Egg White Powder jest absorbowany w tempie umiarkowanym i jest świetnym sposobem na podniesienie poziomu białka w ciągu dnia. Można też zmieszać wszystkie trzy proszki, by wyprodukować Twoją własną formułę białkową wolnego uwalniania.

Impact Whey Deluxe (produkt bezsmakowy, 1kg) to naukowo opracowana mieszanka, która łączy w sobie najwyższej klasy źródła koncentratu białek serwatkowych, izolatu białka serwatkowego, i zhydrolizowanego białka serwatkowego, co pozwala na uzyskanie szybko działającej mieszanki białek przy znakomitym profilu aminokwasowym.

Milk Protein Smooth (Unflavoured, 1kg) is a milk protein concentrate derived from ultra-filtered skimmed milk. To zaawansowane białko mleczne jest znakomitym źródłem naturalnej kazeiny i białka serwatkowego w tym samym stosunku, w jakim znajdują się one naturalnie w mleku (kazeina 80%, serwatka 20%).

Egg White Powder (proszek z białka jajecznego) (bezsmakowy, 1kg) to rozpraszalne, suszone rozpyłowo białko, wytwarzane bezpośrednio z białek jajecznych, które charakteryzuje się znakomitym profilem odżywczym i aminokwasowym, przy ponad 80% zawartości białka.

A może chciałbyś dodać do Twojego preparatu białkowego trochę smaku? Rzuć okiem na nasze FlavDrops (http://www.myprotein.com/sports-nutrition/flavdrops/10530471.html)

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 3 x 80% produktów białkowych
  • Białko na każdą porę dnia
  • Stwórz swój własny pakiet

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Protein Pack

Wybierz obrazek

Protein Pack