Zestaw na energię i wytrzymałość

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

NOWY KLIENT? Teraz możesz dostać 20% zniżki! Przy zakupach po raz pierwszy również możesz dostać 20% zniżki.

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Przy jednym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł. Oferta nie obejmuje produktów przecenionych.

KUP TERAZ
531.72 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Dostępność: Wyprzedano

Przegląd towarów

Czy to jest długi bieg, czy jazda na rowerze ten pakiet oferuje szereg kluczowych produktów, aby pomóc zmaksymalizować treningi i wytrzymałość. Tak więc bez względu na cel w tym roku dostarcz Twojemu ciału odpowiednie składniki odżywcze i zmaksymalizuj efekty z tym oto pakietem.

Energia i Wytrzymałość zestaw zawiera:

ENER: GEL pomarańcza

Ten żel energetyczny zawiera istotną mieszankę elektrolitów, przyczyni się do utrzymania wydajności i wytrzymałości podczas długotrwałego wysiłku wytrzymałościowego i zwiększenia wchłaniania wody podczas ćwiczeń fizycznych.

Tricarb, niesmakowy, 800g

napój Tricarb jest mieszanką węglowodanów z unikalną mieszanką 3 różnych węglowodanów, które zawierają; Maltodekstrynę, fruktozę i Palatynozę & reg ;. Również 500mg elektrolitów. Łączy w sobie kombinację węglowodanów i elektrolitów, które przyczyniają się do utrzymania wydajności, wytrzymałości podczas długotrwałego wysiłku wytrzymałościowego i zwiększa wchłanianie wody podczas ćwiczeń fizycznych.

RE: CHARGE, pomarańczowy, 1,5 kg

RE Charge jest zaawansowanym suplementem, który zawiera ponad 17 g białka, 55 g węglowodanów i 1000 miligramów elektrolitów. Re: Charge zawiera 5g kreatyny w porcji i ma zero gramów tłuszczu. Dodatkowo, mieszanka protein premium będzie przyczyniać się do rozwoju i utrzymania masy mięśniowej.

MyBar Owies i Serwatka, smak malinowy

MyBar & reg; Owies & amp; Serwatka jest smacznym i pożywnym batonem typu Flapjack dla tych, którzy chcą dodać białka i węglowodanówdo ich diety. Każdy baton 88g zawiera 22g białka pochodzącego z białka mleka i białek serwatkowych.

Glukozamina HCL, 360 Tabletki

Glukozamina jest naturalnie występującym składnikiem odżywczym i jest głównym składnikiem chrząstki, który pochłania uderzenie i amortyzuje nasze stawy kiedy poruszamy się. Każda tabletka jest w doskonałym stosunku ceny do jakości, zawiera 1000 mg glukozaminy HCL. Glukozamina HCL zapewnia 40% więcej substancji niż standardowy Siarczan glukozaminy.

SMAKI, PRODUKTY I ROZMIARY ZALEŻĄ OD STANÓW MAGAZYNOWYCH.

Główne zalety

  • W zestawie 5 fantastycznych produktów,
  • Doskonały stosunek jakości do ceny,
  • Idealny dla tych, którzy chcą wspierać swoją wytrzymałość

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Zestaw na energię i wytrzymałość

Wybierz obrazek

Zestaw na energię i wytrzymałość
Back to top