Ambasadorzy

Międzynarodowy Dzień Kobiet 2021 #MyChallengesFuelMe

Każdego dnia, kobiety spotykają się z przeciwnościami losu, stygmatami, a nawet krytyką swojego ciała. I każdego dnia wstają i stawiają temu wyzwanie.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet chcemy uczcić siłę kobiet na całym świecie, a także pokazać nasze wsparcie, aby zdrowie, kondycja i sport były dostępne dla każdego.

Oto kilka sposobów, w jakie robimy to właśnie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Będziemy dodawać elementy do tej listy w ciągu najbliższych kilku tygodni, więc koniecznie sprawdź ją ponownie!

Dzień Kobiet

Sprawdź nasze inspirujące treści poniżej.

 Evangeline Howarth

Evangeline Howarth

Pisarz i redaktor

Evangeline brała udział w sportach wyczynowych od najmłodszych lat. Jako wykwalifikowana RYA Jako instruktor pływania na łódce, rozumie znaczenie właściwego odżywiania przy sportach ekstremalnych i wytrzymałościowych, zwłaszcza ze względu na jej doświadczenie w drużynach Team GBR, jako kapitan drużyny trenujący swój pierwszy zespół uniwersytecki.

W wolnym czasie Evangeline uwielbia biegać – zwłaszcza w maratonach. W weekendy znajdziesz ją uprawiającą sporty wodne lub wędrującą po wzgórzach. Jej ulubione wieczory spędza na sesji HIIT lub na przysiadach na siłowni, zanim zacznie się zajadać pikantnymi potrawami z dużą ilości warzyw - mniam!

Dowiedz się więcej o doświadczeniu Evie tutaj.


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!