Przejdź do głównej zawartości
Trening

5 Pomysłów Na Noszenie Naszej Krótkiej Bluzy z Kapturem Icon | Który Jest Twój Ulubiony?

5 Pomysłów Na Noszenie Naszej Krótkiej Bluzy z Kapturem Icon | Który Jest Twój Ulubiony?
Lauren Dawes
Pisarz i redaktor4 lat Ago
Wyświetl profil Lauren Dawes
Jeśli jesteś kimś takim jak my, masz na pewno w zasięgu swojej ręki bluzę z kapturem Icon w co najmniej jednym z niesamowitych kolorów, w jakim występuje. To jeden z naszych ulubionych elementów każdej pory roku, tylko dlatego, że jest tak łatwa do noszenia i pasuje do prawie wszystkiego w twojej garderobie, dlatego uważamy, że zasługuje, aby o niej mówiono.Tu znajdziesz 5 naszych ulubionych sposobów na noszenie tej klasycznej krótkiej bluzy, sama się przekonaj jak świetnie to wygląda (a potem zamów sobie kolejną, nikt nie będzie oceniał).

1) Natychmiastowy look ze zwykłymi czarnymi legginsami

Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze na trening, uczelnie albo po prostu do sklepu, często zapewne masz ochotę ubrać klasyczną czarną bluzę i czarne legginsy. Nasza bluza Icoon to idealny sposób na uzupełnienie dowolnej Twojej stylizacji z ulubionymi legginsami z racji na super pochlebny kój doda “to coś” do codziennego wyglądu. Wstaniesz i pomyślisz: “obudziłam się taka”. 

2) Jako część kompletu Icon

To zostało stworzone nie bez powodu. Ten zestaw jest idealny razem, więc po co go rozdzielać? Legginsy Icon wykonane są z miękkiego, elastycznego materiału z odważnym wzorem na długości nogawek, świetnie nadającym się do stylu miejskiego, niezależnie od tego, dokąd zmierzasz.

3) Dopasowana z naszymi morskimi legginsami The Original

Oto wszystko czego potrzeba Ci podczas odpoczynku. Zarówno nasza krótka bluza z kapturem Icon i Legginsy Original dostępne są w przepięknym morskim kolorze, który zdecydowanie jest pożądanym akcentem kolorystycznym na najbliższe miesiące. 

4) Idealny partner z naszymi szortami Power

Najsłodsza kombinacja, gdy jest wystarczająco ciepło, żebyś mogła odkryć swoje nogi, ale nadal ważne jest dla Ciebie dobre krycie. Nasze wysokiej szorty Power zostały stworzone z myślą o lepszym kryciu i technologii odprowadzania potu, aby nadążyć za Tobą w najcięższe długie dni. No i po prostu, wyglądają bardzo dobrze.

5) Z jeansami w Twój wolny dzień

Tak, najprawdopodobniej jesteśmy najbardziej znani z naszych akcesoriów do ćwiczeń, ale to nie oznacza, że robimy wyłącznie ubrania na siłownie. Oczywiście, możemy być nieco subiektywni, ale uważamy, że nasza krótka bluza z kapturem Icon prezentuje się równie dobrze z Twoją ulubioną parą obcisłych spodni jak i z legginsami.

Lauren Dawes
Pisarz i redaktor
Wyświetl profil Lauren Dawes

Lauren jest absolwentką literatury angielskiej pochodzącą z Południa. Zawsze uwielbiała pływać, niedawno odkryła siłę treningu siłowego i regularnie pracuje nad poprawą podczas cotygodniowych zajęć z jogi.

W weekendy zazwyczaj gotuje lub wychodzi na brunch. Lubi wypróbowywać nowe przepisy ze swoimi współlokatorami - zwłaszcza, że dopiero pozbywa się studenckich nawyków, takich jak dieta makaronowa. Przede wszystkim mocno wierzy w zachowanie równowagi między siłownią a dżinem.

Dowiedz się więcej o doświadczeniu Lauren tutaj.

myprotein