Ambasadorzy

Stając Się Ikoną, Którą Zawsze Marzyła Być | Potęga 8 Milionów

Celebrujemy Wasz sukces – 8 milionów osiągniętych celów.


Darcy, trener personalny z Liverpoolu opowiada nam o jej przemianie z niepewnej i wrażliwej dziewczyny do silnej i wpływowej kobiety.

Racy

“Rozpoczęłam swoją przygodę z fitnessem, kiedy skończyłam szkołę i dostałam pracę w kilku barach i pubach, wtedy dużo piłam i to było bardzo niezdrowe i czułam się naprawdę źle sama z sobą, wtedy podjęłam współpracę z trenerem personalnym. 

Wtedy, zagłębiałam się w studenckie życie i dostałam obsesji na punkcie siłowni.

Był nawet czas, że chodziłam tam 3-4 razy dziennie,

uważając, że to jedyny sposób na osiągnięcie celu. 

 

Myślę, że spowodowała to duża ilość wprowadzających w błąd informacji w Internecie, a jako naiwna nastolatka, chciałam wyglądać jak wszystkie inne szczupłe dziewczyny. W związku z tym pojawiło się wiele problemów związanych z jedzeniem. Od dłuższego czasu nie jadłem, aż całkowicie schudłam na twarzy. Czułam, że tracę nad tym kontrolę.

Takie zachowanie wpływa nie tylko na Ciebie, ale także na ludzi, którzy Cię otaczają. Kiedy jesteś głodny i zmęczony, jesteś też rozdrażniony. Teraz, gdy patrzę wstecz, zdają sobie sprawę z tego, że głodówka nie była dobrym pomysłem, ponieważ byłam wyczerpana i nie byłam sobą.

Myślę, że teraz ludzie doskonale wiedzą jak sobie radzisz, ponieważ widzieli Cię Cię już w najgorszym wydaniu, a teraz widzą a najlepszym.

Wszyscy znajomi zawsze i powtarzali, że powinnam zostać trenerem personalnym, ale nigdy nie byłam przekonana, odpowiadałam “Ja? Nigdy w życiu”, ale później pomyślałam “Okej, zróbmy to”. 

Chciałam być pozytywnym przykładem dla innych dziewczyn,

ponieważ uważam, że właśnie tego potrzebują.

 

Na te wszystkie rzeczy, w które wtedy wierzyłam – teraz patrzę wstecz i śmieję się na myśl, że zmarnowałam tyle czasu. Kiedyś żyłam zamknięta we własnym świecie i czułam się samotna, myśląc, że nikt tego nie rozumie. Teraz, gdy widzę, że mój podopieczny przechodzi przez to samo, natychmiast wyprowadzam go z błędu. 

Teraz chcę, aby moi podopieczni cieszyli się tylko swoim życiem. Jeżeli przyjdą i powiedzą mi “Miałem okropny weekend i nie trenowałem”, a na moje pytanie “Dobrze się bawiłeś?” odpowiedzą, że tak no to wszystko jest w porządku. 

Staram się mieć na nich dobry wpływ, ale nie jest to łatwe. Byłam naprawdę naiwna, ale teraz już jestem silniejsza, ale to ciągła walka i nie chcę, żeby ktokolwiek przez to musiał przechodzić.

Darcy

Pewnego dnia byłam naprawdę przygnębiona i pamiętam, jak poszłam do mamy i powiedziałam „myślę, że muszę iść do lekarza”. Poszłam, a ich pierwszą odpowiedzią było podanie mi tabletek – to wszystko. Powiedzieli mi, żebym je wzięła i że „za kilka miesięcy wszystko będzie w porządku, przestaniesz o tym myśleć”.

Pamiętam, jak widziałam się z mamą – jest taką silną kobietą, jest niesamowita – i powiedziała mi: „Chcesz, żeby to było twoje życie? Będziesz musiała coś z tym zrobić.” Codziennie wysyłała mi wiadomości, że mogę to zrobić.

Po tym wszystkim zostałam zaatakowana przez mężczyznę. Naprawdę mną to wstrząsnęło.

Pomyślałam, że mogę to rozegrać na dwa sposoby.

Mogę stawić temu czoła lub zagrać ofiarę, a wtedy on wygra.

 

Plus, prawdopodobnie będzie kontynuował swoje poczynania na innych dziewczynach. To mnie najbardziej martwiło, ponieważ jestem sprawną młodą dziewczyną i mogłabym od niego uciec, ale gdyby to był ktoś inny, mógłby nie mieć tyle szczęścia.

Było tuż po świętach Bożego Narodzenia i wracałam do pracy. Czułam się trochę zdemotywowana, ale pomyślałam, że gdybym czuła się tak nieszczęśliwa cały czas jak wtedy poczułam, to nigdy bym sobie nie wybaczyła.

Każdy dzień, w którym jesteś nieszczęśliwy jest dniem straconym. Teraz zbudowałam swoją własną markę w tej dziedzinie. Niektórzy z moich podopiecznych są teraz moimi najlepszymi przyjaciółmi. Miło jest patrzeć na ich drogę do pokochania własnej osoby.

Czasami wchodzę do pracy i myślę sobie “wow, oni wszyscy przyszli tu dla mnie”, więc jestem naprawdę dumna z tego, co osiągnęłam i nigdy nie przestanę tego robić, ponieważ zawsze będzie będę miała ten obraz przed oczami.  

Straciłam również 5 rozmiarów w ciągu dobrych kilku lat. Miałam takie komentarze “W porządku, to jest dla Ciebie naturalne”, ale nie. każdego dnia pracowałam nad swoją sylwetką. Jeżeli jem śmieci, to później się tak czuje.

Nie zamierzam kłamać, oczywiście częściowo ze względów estetycznych,

tak jak każdy inny – wszyscy lubią mówić, że dobrze wyglądają.

 

Ludzie przychodzą do mnie po obejrzeniu zdjęć mojej metamorfozy i mówią “chcę tak wyglądać”, a ja muszę ich uświadomić, że zajęło mi to 5 lat i nie da się tego zrobić w 2 miesiące. Najpierw musisz określić, dlaczego to robisz, a jeśli powodem tego jest bycie tak chudą jak dziewczyny w czasopismach, robisz to z niewłaściwego powodu.

Znajdź swój powód i dąż do wyznaczonego celu. Nie bierz pierwszej rzeczy, na temat której przeczytałeś, że może Ci w tym pomóc, ponieważ jest bardzo dużo produktów, które mogą szkodzić zdrowiu. 

Przede wszystkim słuchaj siebie. Każdy z nas ma inne ciało, a to co działa na jedną osobę, niekoniecznie będzie dobre dla drugiej. Co najważniejsze, rób to dla siebie, a nie dla innych.


Sprawdź inne inspirujące historie naszych klientów tutaj.Evangeline Howarth

Evangeline Howarth

Pisarz i redaktor

Evangeline brała udział w sportach wyczynowych od najmłodszych lat. Jako wykwalifikowana RYA Jako instruktor pływania na łódce, rozumie znaczenie właściwego odżywiania przy sportach ekstremalnych i wytrzymałościowych, zwłaszcza ze względu na jej doświadczenie w drużynach Team GBR, jako kapitan drużyny trenujący swój pierwszy zespół uniwersytecki.

W wolnym czasie Evangeline uwielbia biegać – zwłaszcza w maratonach. W weekendy znajdziesz ją uprawiającą sporty wodne lub wędrującą po wzgórzach. Jej ulubione wieczory spędza na sesji HIIT lub na przysiadach na siłowni, zanim zacznie się zajadać pikantnymi potrawami z dużą ilości warzyw - mniam!

Dowiedz się więcej o doświadczeniu Evie tutaj.


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!