Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

5 Najlepszych suplementów, które musisz spakować ze sobą na wakacje

5 Najlepszych suplementów, które musisz spakować ze sobą na wakacje
Evangeline Howarth
Pisarz i redaktor5 lat Ago
Wyświetl profil Evangeline Howarth

Letnie wakacje są czasem relaksu i zabawy. Niosą za sobą jednak wiele wyzwań i pokus dla tych, którzy chcieliby pozostać w dobrej formie. Późne wieczory, leniwe poranki, a przez bufet i bar all-inclusive jesteśmy zbyt wyczerpani, aby kontynuować swój plan treningowy. To czas małych grzeszków w naszej diecie.

Niestety upalne dni i błogie posiłki mogą sprawić, że Twoje ciało nie będzie się czuło już tak dobrze jak ty. Pakując kilka przyjaznych wakacyjnych suplementów, będzie mógł zafundować sobie koktajle, wcinać lody i trenować jak żołnierz (lub ani trochę) i wyglądać jakbyś właśnie zszedł z broszury hotelowej. Zobacz poniżej nasze niezbędne rzeczy, które musisz zabrać ze sobą.

Suplement Codzienne witaminy

Multiwitamina to świetny sposób, aby upewnić się, że masz ze sobą wszystkie niezbędne witaminy bez konieczności pakowania kilku opakowań tabletek. Te poręczne witaminy są doskonałe, aby skąpać się w słońcu w ciepłym klimacie, ponieważ zawierają witaminy A i E, które pomagają chronić skórę przed oparzeniami słonecznymi - wraz z dobrym kremem z filtrem oczywiście. Mieszanka witamin C, D3 oraz A wzmocni Twoją odporność i sprawi, że będziesz czuł się i wyglądał doskonale (niezależnie od tego, ile wypijesz poprzedniego wieczoru).

Witaminy z grupy B w formie tiaminy, ryboflawiny i niacyny również są zawarte w tej jednej tabletce, pomagając Tobie zwalczyć zmęczenie i dostarczyć energię - doskonałe, aby wykorzystać wakacyjne treningi. Przyjmowanie jednej tabletki dziennie jest doskonałym sposobem na zwiększenie spożycia witamin - sprawiając, że będziesz mógł w pełni wykorzystać swoje letnie wakacje.

 

Codzienne witaminy Myprotein

Suplement Elektrolity Plus

Jeżeli planujesz trenować w wakacje, ważne jest abyś pozostał odpowiednio nawodniony by osiągać najlepsze wyniki. Picie dużej ilości wody na pewno pomoże, ale warto też pomyśleć o elektrolitach, które tracisz gdy się pocisz. Szczególnie w gorące dni. Sole te sprawiają, że woda może zostać wchłonięta przez komórki, a równowaga płynów w organizmie pozostaje zachowana.

Mieszanka elektrolitów zapewni prawidłową pracę układu nerwowego pośrednicząc w przekazywaniu impulsów nerwowych, a także pomoże utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi. Te poręczne tabletki pomogą Ci ciężko trenować - bez martwienia się o odpowiednie nawodnienie w upalne dni.

Myprotein Electrolytes Plus

 

Suplement Collagen and Coconut

Zabieranie ze sobą ton kosmetyków do ochrony skóry i włosów na wakacje może nie pozostawić Ci za wiele miejsca w walizce. Zamień niektóre z nich, abyś mogła zabrać ze sobą naprawdę to co konieczne. Gorące słońce i słona woda mogą sprawić, że Twoja skóra i włosy będą w złym stanie, ale wystarczy dostarczyć organizmowi składniki których potrzebuje od środka, aby Twoja skóra i włosy odżyły - przy minimalnym wysiłku.

Ten chroniący skórę suplement dostarcza sporą dawkę oleju kokosowego - który jest znany ze swoich naturalnych korzyści dla skóry. Dodatek kolagenu i witaminy C, pomaga odmłodzić tkankę łączną, co sprawia, że skóra wygląda na napiętą, zdrową i promienną - dzięki czemu jest doskonały dodatek do Twojej wakacyjnej walizki.

Myprotein Active Women Collagen and Coconut

Caffeine Pro

Jeżeli czujesz się zmęczony po podróży, zmianą czasu i wczesnym wstawaniem, kofeina w suplemencie może być bodźcem, którego potrzebujesz, aby jak najlepiej wykorzystać swoją podróż. Pozostań czujny na lotnisku podczas porannego lotu lub łyknij pigułkę przed treningiem, jeżeli nieco odczułeś zmianę czasu wczorajszej nocy.

Twoja standardowa poranna kawa nie zawsze jest oferowana w podróży, tak więc te małe tabletki oznaczają, że możesz się doładować bez zachodu. Jedna 200mg tabletka i dobre śniadanie wystarczą, aby zdobyć szczyt lub zwiedzić głębiny oceanu.

Myprotein Caffeine w Tabletkach

 

Zapamiętaj

Niezależnie czy pocisz się nad morzem czy chcesz odżywić swoją skórę i włosy po długiej ekspozycji na słońce, zdrowe wakacje nigdy nie były prostsze jak z tymi gotowymi do wrzucenia do walizki suplementami.

Evangeline Howarth
Pisarz i redaktor
Wyświetl profil Evangeline Howarth

Evangeline brała udział w sportach wyczynowych od najmłodszych lat. Jako wykwalifikowana RYA Jako instruktor pływania na łódce, rozumie znaczenie właściwego odżywiania przy sportach ekstremalnych i wytrzymałościowych, zwłaszcza ze względu na jej doświadczenie w drużynach Team GBR, jako kapitan drużyny trenujący swój pierwszy zespół uniwersytecki.

W wolnym czasie Evangeline uwielbia biegać – zwłaszcza w maratonach. W weekendy znajdziesz ją uprawiającą sporty wodne lub wędrującą po wzgórzach. Jej ulubione wieczory spędza na sesji HIIT lub na przysiadach na siłowni, zanim zacznie się zajadać pikantnymi potrawami z dużą ilości warzyw - mniam!

Dowiedz się więcej o doświadczeniu Evie tutaj.

myprotein