Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

Czym jest THEWHEY? | Ustanawiamy nowe standardy

Czym jest THEWHEY? | Ustanawiamy nowe standardy
Myprotein Polska
Autor i ekspert7 lat Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska

Czym jest THEWHEY? | Ustanawiamy nowe standardy

Myproteina wprowadziło nowy, innowacyjny produkt, który wyznacza nowe standardy w suplementacji dla sportowców.. Thewhey to zupełnie nowe wysokiej jakości białko serwatkowe, które zostało specjalnie opracowane aby pobudzić wzrostu i regenerację mięśni.

Jest to Twoja szansa, aby dowiedzieć się, czegoś więcej o Thewhey

Wysokiej jakości serwatka białka

Istnieje wiele serwatek białkowych jednak, to, co odróżnia je od siebie jest jakość. I właśnie tutaj Thewhey jest poza konkurencję.

Dostarcza 25 g białka w porcji przy czym zawiera tylko 2g węglowodanów i 1 g tłuszczu, ta wysokiej jakości mieszanka serwatki białka, izolatu białka i hydrolizatu białka dostarcza czyste białko zapewniające najlepsze wartości odżywcze w jednej porcji. Więc dlaczego wybrać mieszankę trzech białek?

✓ Koncentrat serwatki białka

Białko serwatkowe jest szybko absorbujące, co czyni je idealnym źródłem białka, które stymuluje wzrost i regenerację mięśni. Serwatka jest białkiem pełnowartościowym, co oznacza, że zawiera wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów, które mają na celu stymulowanie syntezy białek.

✓ Izolat białka

Izolat białka zawiera 90% białka i jest bardzo ubogi w tłuszcze i węglowodany. To wszystko sprawia, że jest to doskonałe źródło białka, które ma na celu wspomóc rozwój mięśni.

✓ Hydrolizat białka

Ten typ białka został wstępnie strawiony, co oznacza, że jest wchłaniany jeszcze szybciej przez organizm, co pozwala na jeszcze lepszą regenerację po wysiłku fizycznym.

Naukowo udowodniona, że ta mieszanka trzech białek pomoże Ci zbudować masę mięśniową i poprawić proces regeneracji po intensywnych ćwiczeniach.

Kluczowe składniki

Możesz  się zastanawiać co sprawia, że Thewhey wyróżnia się na tle innych produktów. Stosunek makroskładników w porcji nie jest jedynym wyznacznikiem bo dodaliśmy jeszcze kilka istotnych składników.

✓ Digezyme®

Digezyme® jest kompleksem enzymatycznym zawierającym wiele enzymów, takich  jak: amylaza, laktaza, celuloza, lipaza i proteazy. Rolą tych enzymów jest rozkład substancji odżywczych, takich jak węglowodany, laktoza, tłuszcze i białka co pomaga organizmowi wchłonąć te składniki odżywcze.

Dodatek Digezyme® może wspomóc dostarczać organizmowi odpowiednią ilość enzymów trawiennych, które po prostu pomogą organizmowi w lepszym wykorzystaniu białek, które spożywasz, aby zwiększyć wzrost mięśni, regenerację, a tym samym zwiększyć siłę.

✓ Aminogen®

Aminogen® jest enzymem trawiącym białko, który umożliwia organizmowi skuteczniejsze trawienie białek co ma na celu poprawę regeneracji i wzrostu masy mięśniowej.

Kiedy stosujesz dietę bogatą w białka organizm zmaga się z trawieniem jego nadmiaru, jednak jeśli twój organizm nie radzi sobie z nim, nie ma sensu spożywania takiej ilość białek gdyż nie czerpiemy z nich korzyści. Aminogen® przyspiesza i poprawia skuteczność procesu trawienia.

Kiedy zażywać THEWHEY?

Możesz zażywać Thewhey o dowolnej porze dnia bez znaczenia czy jest to przed treningiem, po treningu czy w trakcie zabieganego dnia gdy potrzebujesz wysokiej jakości białka.

Dla optymalnych efektów zalecamy spożywać Thewhey 20 minut po treningu, które przyczyni się do wzrostu i regeneracji masy mięśniowej.

Kluczowe korzyści

☐ 25 g  białka w porcji

☐ Mieszanka trzech białek o bardzo wysokiej jakości

☐ Tylko 2g węglowodanów i 1 g tłuszczu w porcji

☐ Tylko 10 mg cholesterolu – najniższa wartość na rynku

☐ Cztery pyszne smaki: Czekolada karmelowa, ciasteczka z kremem, milkshake truskawkowy i lody waniliowe

Ważne informacje

Celem Thewhey jest ustanowienie nowego standardu w porównaniu co do innych podobnych produktów. Jeśli chodzi o białko serwatkowe, nadszedł czas na zastanowienie się nad jakością i tym, co naprawdę dostarczasz organizmowi. Jeśli szukasz produktu, który korzystnie wpłynie na organizm nie trzeba szukać dalej bo mamy Thewhey, które pomoże Ci w osiągnięciu celów. Sprawdź nasze produkty z serii Myrange:

Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein