Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

Nadszedł Impact Week | Ekskluzywne Rabaty, Nagrody i Wiele Więcej

Nadszedł Impact Week | Ekskluzywne Rabaty, Nagrody i Wiele Więcej
Myprotein Polska
Autor i ekspert3 lat Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska

Jeżeli jesteś z nami od jakiegoś czasu, wiesz że uwielbiamy dobrą wyprzedaż. I chociaż jak co roku nie możemy doczekać się Black Friday, chcieliśmy czegoś więcej…Przedstawiamy Impact Week. Ekskluzywny tydzień rabatów i ofert na Myprotein, które pomogą Ci uzupełnić zapasy w swoich szafkach, w sam raz by przygotować się na lato.Aby pomóc Ci przygotować się na ten wir okazji, nagród i rabatów, oto wszystko co musisz wiedzieć:

Limitowane Produkty Impact Week

Czym jest Impact Week?

Mówiąc prościej, to trwające tydzień wydarzenie, podczas którego znajdziesz niesamowite okazje na wszystkie Twoje ulubione produkty Myprotein, a także na niektóre z naszych najnowszych innowacji. Będziemy mieć ekskluzywne rabaty na naszej stronie i mediach społecznościowych tylko przez ograniczony czas. Nie chcesz tego przegapić. Nasi ambasadorzy również nie chcieli stracić zabawy, więc miej oko na swoich ulubionych ambasadorów, ponieważ na ich stronach pojawią się jeszcze większe ekskluzywne oferty i kody rabatowe. 

Kiedy jest Impact Week?

Impact Week rozpoczyna się 17 maja i trwa do 31.

Z jakich ofert mogę skorzystać podczas Impact Week?

Będziemy oferować rabaty na naszej stronie, zaczynające się od 45% , ale tu i tam będziemy oferować jeszcze większe rabaty, więc zapisz się do naszej listy mailingowej, aby nie przegapić swojej szansy. A ponieważ jest to początek Impact Week, idziemy na całość, więc nie będziesz rozczarowany. 

Na jakie produkty powinienem zwrócić uwagę podczas tego wydarzenia? 

Nie sądziłeś, że zapomnimy o nowych produktach, prawda? 

Potrzebowaliśmy czegoś do picia, aby uczcić nasze wydarzenie, więc stworzyliśmy limitowaną edycję naszej odżywki białkowej, która jest równie niesamowita, jak się wydaje. Oprócz tego będziemy oferować dostęp do wielu nowych produktów, opracowanych specjalnie z okazji Impact Week. Ale oczywiście wszystkie ukochane klasyki będą również w ofercie, więc spokojnie możesz zaopatrzyć się w Impact Whey protein, Przedtreningówki i Warstwowe batony za połowę ceny. Będzie też mnóstwo ofert na odzież MP, sprawdź ten artykuł aby uzyskać więcej informacji.

Zapamiętaj

Wiedzieliśmy, że chcesz odświeżyć swoje szafki z suplementami, a Impact Week może Ci w tym pomóc. Złap wszystkie swoje ulubione produkty i wypróbuj nowości. Będziemy mieli też mnóstwo wydarzeń w których możesz wziąć udział przez cały tydzień, więc odwiedź naszego instagrama, aby być na bieżąco. W każdym razie, dlaczego wciąż to czytasz? Idź, idź idź i korzystaj z okazji!

Nasze artykuły należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie należy ich traktować jako porady lekarskiej. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek poważnych zmian w diecie.

Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein