Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

Impact Week Daje Tobie Więcej | Wszystko Co Musisz Wiedzieć

Impact Week Daje Tobie Więcej | Wszystko Co Musisz Wiedzieć
Monica Green
Autor i ekspert1 rok Ago
Wyświetl profil Monica Green

Jeśli jesteś naszym długoletnim klientem, wiesz, że wiemy jak przeprowadzić dobrą wyprzedaż. Black Friday to jedno z naszych największych wydarzeń, ale to nie wystarczyło, chcieliśmy więcej…Właśnie w wtedy wkracza Impact Week. Tydzień ekskluzywnych rabatów i ofert, które pomogą Ci uzupełnić zapasy w szafkach, w samą porę, aby zasilić letnie treningi. Przez cały tydzień będziemy opowiadać wiele historii, aby świętować ten tydzień. 

Aby pomóc Ci przygotować się na wir ofert i zniżek, oto wszystko, co musisz wiedzieć. 

Czym jest Impact Week?

Mówiąc prościej, Impact Week to okres niesamowitych okazji na wszystkie Twoje ulubione produkty Myprotein, a także niektóre z naszych najnowszych innowacji.Będziemy oferować ekskluzywne rabaty na naszej stronie i mediach społecznościowych tylko przez ograniczony czas. Nie będziesz chciał tego przegapić. Zaufaj nam.Nasi ambasadorzy równiez nie stracą na zabawie, więc miej oko na kanały swoich ulubionych ambasadorów Myprotein, aby uzyskać ekskluzywne oferty i kody rabatowe. 

Kiedy jest Impact Week?

Impact Week rozpoczyna się w czwartek 18 maja i potrwa do środy 31. maja. Więc zacznij tworzyć listę i skorzystaj z ofert póki możesz.

Jakie będą oferty?

Przez cały Impact Week będziemy oferować zniżki w całej naszej witrynie, ze zniżkami tu i tam i wszędzie, więc zapisz się do naszego newslettera, aby nic nie przegapić. Zniżki będa dotyczyć suplementów, przekąsek, właściwie wszystkiego. Tak jak w zeszłym roku podczas Impact week było grubo, tak w tym chcemy jeszcze więcej. 

Na które produkty powinienem zwrócić uwagę?

Chyba nie myśleliście, że poszczędzimy na nowych produktach?Zespół ds. rozwoju nowych produktów ciężko pracował, aby wprowadzić zupełnie nowy kultowy smak do niektórych z Twoich ulubionych supli. Ok, sekret prysł, to smak butelki Coli. Zgadza się, nasyciliśmy cztery z Twoich ulubionych supli tym legendarnym smakiem z dzieciństwa. Słodki i satysfakcjonujący z wyraźnym akcentem coli. Nie chcesz tego przegapić.
Ale oczywiście wszystkie Twoje ulubione produkty będą również w wspaniałych ofertach, więc możesz zaopatrzyć się w Impact Whey Protein, przedtreningówki i batony warstwowe w jeszcze lepszej cenie. A jeśli chcesz zachować świeżość w letnich miesiącach, miej oko na odzież MP, aby nie przegapić żadnych zniżek.

Podsumowanie

Wiedzieliśmy, że możesz chcieć odświeżyć swoje szafki z suplementami, a Impact Week jest po to by Ci w tym pomóc. Chwyć swoje ulubione produkty i wypróbuj też niektóre z naszych innowacji.Przez cały tydzień będzie się u nas sporo działo, więc zaglądaj na nasz instagram, aby być na bieżąco.
impact week

 

Trening

Jak Trenować Jak Kulturysta | Przewodnik

Od podstawowych rzeczy jak definicja, po treningi i odżywianie - oto wszystko co musisz wiedzieć o trenowaniu jak kulturysta.

Trening

Trening Brzucha w Domu | 9 Najlepszych Ćwiczeń dla Kobiet 

Silny rdzeń jest niezbędny dla ogólnej sprawności, a korzyści wykraczają daleko poza widoczne mięśnie brzucha. Przeczytaj i dowiesz się jak go wzmocnić.

Spodobał Ci się ten artykuł? Sprawdź inne.

 

Nasze artykuły należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie należy ich traktować jako porady lekarskiej. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek poważnych zmian w diecie.

Monica Green
Autor i ekspert
Wyświetl profil Monica Green
myprotein