Przejdź do głównej zawartości
Trening

Korzyści płynące z umawiania się z fitnessowym entuzjastą

Korzyści płynące z umawiania się z fitnessowym entuzjastą
Myprotein Polska
Autor i ekspert7 lat Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska

Istnieje wiele zalet umawiania się ze sportowym fanatykiem:

Lubimy jeść (dużo)

Oj bardzo lubimy jeść. Czego tylko dusza zapragnie, jeżeli jest to dobrym źródłem białka jesteśmy na to gotowi. Lubimy próbować nowych rzeczy, ale również niczego bardziej nie uwielbiamy niż zwyczajnego posiłku do filmu. Oczywiście jesteśmy zawodowcami w przekąskach.

Potrafimy gotować

Jesteśmy magikami w kuchni. Śniadanie, obiad czy kolacja możemy zaskakiwać kulinarnymi umiejętnościami w każdej chwili, za dnia i w nocy. Potrafimy również zaopatrzyć każdy plan żywieniowy i stworzyć posiłki pasujące do każdej dozwolonej dawki makro od dni niskiej ilości węglowodanów do dnia uzupełniającego wszystkie kalorii, można na nas liczyć.

Jesteśmy szczęśliwi przez większość czasu

Dzięki wspaniałym, starym jak świat endorfinom, które wytwarzają się po dobrym treningu, mamy tendencję do bycia radosnymi , przyjaznymi ludźmi. Dobrze znamy zalety pakowania i zazwyczaj, gdy jesteśmy zestresowani albo smutni potrafimy o 180 stopni zmienić swoje nastroje na siłowni.

Bardzo dbamy o nasze zdrowie

Biorąc pod uwagę to, że ćwiczenia mają tak wiele korzyści dla naszego zdrowia, jesteśmy bardzo świadomi i wiemy, że wyniki na siłowni i dobre zdrowie powinno iść ze sobą w parze. W rezultacie, większość z nas dba o to jak się czujemy i traktujemy się dobrze z zamiarem długiego i zdrowego życia. Oznacza to, że przy odrobinie szczęścia będziemy jeszcze w stanie skoczyć ze spadochronu w wieku osiemdziesięciu lat i wędrować po górach z kijkami.

Pomagamy w motywacji

Jeżeli zmagasz się z tym, by pozostać zmotywowanym na siłowni czy w stosunku do odżywiania, służymy pomocną ręką, na której możesz się oprzeć, bo wiemy aż nadto dobrze jak czasem ciężko pozostać skupionym. Doceniamy codzienne walki z wczesnym porannym bądź późno wieczornym treningiem. Rozumiemy także jak trudna może być porażka albo konieczność chwilowego postoju w Twojej podróży. Szanujemy ciężką pracę, która wiąże się z treningiem i poświęcenie, które jest zaangażowane w osiąganiu Twoich celów, więc będziemy Ci pomagać na każdym kroku tej wędrówki.

Jesteśmy gotowi na (prawie) wszystko

Nie mamy tendencji do traktowania siebie zbyt poważnie i dostrzegamy wiele zabawy w większości przygód wykraczających poza normę. Masz ochotę na zjeżdżanie po linie w lasach deszczowych? Nie ma problemu. Masz nadzieję na bieg z przeszkodami? Uwielbiamy to. Randka może przeistoczyć się z wyjścia do kina w, cóż...wszystko o czym możesz pomyśleć!

Jesteśmy w stanie unieść wiele zakupów na raz

Niedoceniona, aczkolwiek bardzo przydatna umiejętność, jesteśmy zdolni do niesienia całotygodniowych zakupów za jednym zamachem, włączając w to jajka i mleko. Możemy również nieść nasz własny bagaż i zdjąć sobie ciężarki na siłownie. Prawdopodobnie jesteśmy też w stanie wynieść Cię z płonącego budynku w razie potrzeby.

Jesteśmy niezależni

O ile cenimy sobie towarzystwo innych, jesteśmy też zbyt niezależni i wiemy, że w celu uzyskania wyników musimy oddać się pracy. Jesteśmy z Tobą, bo chcemy, a nie dlatego, że przeszkadza nam robienie rzeczy na własną rękę, bo jesteśmy do tego zdolni, jeśli zdecydujemy się na to!

Poświęcamy się i jesteśmy zdeterminowani

By trzymać się dobrej treningowej rutyny i planu żywieniowego potrzeba wiele poświęcenia i determinacji, a to jest dla nas jakość jaką chcemy utrzymać zarówno na siłowni jak i w naszym codziennym życiu w domu i pracy. Jesteśmy zdolni skupić się na celu i dotrzeć do niego. Jesteśmy cierpliwi, a także konsekwentni, co oznacza, że mamy zdolność do odnoszenia sukcesów i wszystkiego do czego zapragniemy dążyć.

Czasami spotykamy się ze złą opinią bycia obsesyjnym na swoim punkcie i nudnym, kiedy jest zupełnie na odwrót! Jesteśmy pewni, że jest jeszcze milion innych przykładów dlaczego my, fitnessowi fanatycy, tworzymy świetną randkę! Podziel się nimi z nami jeżeli jeszcze jakieś wymyślisz!

 

Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein