Zdrowie

Odprężająca Playlista | Czas na Chwilę Relaksu

Nasza odprężająca playlista nie rozwiąże wszystkich twoich problemów, ale może to być właśnie to, czego potrzebujesz po długim dniu, aby wyłączyć swój umysł.

Raport Global Emotions Report od Gallup z 2020 roku donosi, że “40% osób dorosłych na całym świecie doświadczyło dużego stresu poprzedniego dnia – rekordowo wysoko”1. Codzienny stres może prowadzić do problemów ze zdrowiem psychicznym, jeśli nie podejmiesz kroków, aby się zrelaksować. 

Więc napuść wody do wanny, zapal świece i naciśnij play.

Zapamiętaj

Mamy nadzieję, że ta odprężająca playlista przypomniała Ci o wyłączeniu się na chwilę i naładowaniu baterii na kolejny dzień. Jeśli czujesz, że masz problemy ze zdrowiem psychicznym, zawsze porozmawiaj ze specjalistą, aby poszukać pomocy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Przeczytaj więcej na naszym blogu.

Poprawa Zdrowia Serca, dzięki gorącej kąpieli

Trening

Poprawa Zdrowia Serca, dzięki gorącej kąpieli

Świeczki, duża ilość piany i kieliszek wina. Trzy rzeczy, których zwykle nie kojarzymy z ćwiczeniami i poprawą zdrowia serca.

2021-06-13 17:05:02Autor Myprotein Polska

Kilka sposobów na rozweselenie się podczas Blue Monday | Niebieski Poniedziałek

Zdrowie

Kilka sposobów na rozweselenie się podczas Blue Monday | Niebieski Poniedziałek

2019-01-21 09:19:20Autor Evangeline HowarthMonica Green

Monica Green

Autor i ekspert

Originally from South London, Monica graduated from the University of Leeds with a degree in Philosophy. After discovering a love for the gym whilst studying, Monica was drawn to weight training which helped her hugely through stressful times as a student. From writing for a popular student site, Monica developed her skills as an author, writing trending feature pieces regularly. She is thrilled to be able to combine her love for writing with her passion for the gym. In her spare time Monica loves to cook, try out new restaurants with friends and explore new walking trails.


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!