Ambasadorzy

Angażowanie wszystkiego w Swoją Pasję — Historia Petera | Potęga 8 milionów

Celebrujemy Wasz sukces – 8 milionów osiągniętych celów.


Peter, Absolwent Wychowania Fizycznego z Sussex o pasji, pewności siebie i sporcie dla każdego.

Peter

Moja pasja do siłowni rozpoczęła się od sportu. Grałem w rugby i piłkę nożną, ale doznawałem licznych kontuzji — zawsze był to palec lub ręka, więc zacząłem je wzmacniać i rozpocząłem swoją przygodę w podnoszeniu ciężarów. Potem zakochałem się w kulturystyce i to jest właśnie to co robiłem przez ostatnie 3-4 lata.

Trenuje prawdopodobnie więcej, niż powinienem pod względem objętości, ale jestem samozatrudniony i głównie pracuje sam, więc siłownia jest dla mnie sprawą społeczną i fizyczną. Lubię kończyć swoje treningi i sprawdzać kto również trenuje. Tam właśnie wchodzę w interakcje społeczne i ukierunkowuje swój dzień.

W trakcie pracy z podopiecznymi jedna rzecz jest dla mnie oczywista – nie ma dwóch takich samych organizmów. To co działa na mnie, niekoniecznie zadziała na Ciebie lub osobę, która miałaby taki sam wzrost i wagę jak ja. 

 

Każdy jest inny i zajęło mi prawdopodobnie 3 lata,

aby dowiedzieć się na co moje ciało reaguje dobrze,

a na co niekoniecznie. 

 

Jedną z moich idolek jest Chessie King, która skupia się na pewności siebie i wizerunku ciała i nie ma przejmowaniu się jak wyglądasz, dopóki jesteś zadowolony z tego co widzisz. Myślę, że jest to bardzo ważne dla branży fitness, ponieważ usuwany stereotyp i akceptujemy, że dobre ciało dla jednej osoby nie musi być dobre dla kogoś innego.

Powiedziałbym, że dysmorfia ciała jest prawdopodobnie bardziej rozpowszechniona u mężczyzn, niż u kobiet. Może jest to stronniczy punkt widzenia, ale wielu ludzi, szczególnie mężczyzn, widzi inną osobę w lustrze. Patrzysz na nich i myślisz sobie “WOW!”, jednak oni widzą zupełnie coś innego. 

Peter

Rozpocząłem serię na instagramie, ale to co możesz zobaczyć na instagramie to zdjęcia, zdjęcia które mogą być edytowane i zmieniane. Nie możesz edytować wideo w ten sam sposób. 

Stworzyliśmy własny kanał YouTube cztery tygodnie temu. Nazywa się That’s The NRG. Kanał łączy w sobie fitness i styl życia i tworzę go z moimi najlepszymi przyjaciółmi Jermaine i Lewisem.

 

Chodzi o zarażanie ludzi pozytywną energią. 

 

Pokazujemy ludziom co jest możliwe i co robią inni ludzie, niezależnie czy chodzi o kalistenikę, kulturystykę czy lekkoatletykę, dla każdego znajdzie się opcja, aby zaangażować się w sport i czerpać z niego radość.  

Istnieje wiele wpływowych osób, których prawdziwą pasją jest pomaganie ludziom. Możesz uzyskać wiele genialnych pomysłów z mediów społecznościowych, ale powiem Ci, że nie zaczynaj od 160km/h.

 

Rozpocznij od poziomu, który wiesz, że będziesz

mógł utrzymać, ponieważ długoterminowa wizja

jest ważniejsza od następnych dwóch

lub trzech tygodni. 

 

Moje wykształcenie w dziedzinie wychowania fizycznego pomogło mi dobrze zrozumieć prawdziwe wymagania organizmu, szczególnie w zakresie treningu, ponieważ jest to nauka o sporcie, a nie tylko biologia czy odżywianie. Wszystko zależy od sportowca i od tego jak najlepiej może się regenerować. To pozwoliło mi naprawdę dobrze zrozumieć nie tylko techniki treningowe, ale również regenerację. 

Jakie suplementy stosuje? Wyślę Ci zdjęcie mojej szafki, ponieważ jest tego dosyć sporo! Na pierwszym miejscu u mnie jest białko serwatkowe, ponieważ jest tanie, wygodne i smakuje niesamowicie. Przyjmuję glukozaminę głównie w celu ochrony stawów i witaminę C — wszystko, aby podjąć próbę zmniejszenia stanu zapalnego wokół mięśni i stawów.

Są to suplementy, które zawsze poleciłbym swoim podopiecznym. Niezależnie od tego czy jesteś stary i płyn wokół stawów zaczyna wysychać, czy jesteś młody i chcesz zapewnić nieco więcej wsparcia swoim stawom, weź je. Im dłużej możesz trenować, tym lepsza będzie Twoja kondycja przez dłuższy okres czasu.


Sprawdź inne inspirujące historie naszych klientów tutaj.

 

 Evangeline Howarth

Evangeline Howarth

Pisarz i redaktor

Evangeline brała udział w sportach wyczynowych od najmłodszych lat. Jako wykwalifikowana RYA Jako instruktor pływania na łódce, rozumie znaczenie właściwego odżywiania przy sportach ekstremalnych i wytrzymałościowych, zwłaszcza ze względu na jej doświadczenie w drużynach Team GBR, jako kapitan drużyny trenujący swój pierwszy zespół uniwersytecki.

W wolnym czasie Evangeline uwielbia biegać – zwłaszcza w maratonach. W weekendy znajdziesz ją uprawiającą sporty wodne lub wędrującą po wzgórzach. Jej ulubione wieczory spędza na sesji HIIT lub na przysiadach na siłowni, zanim zacznie się zajadać pikantnymi potrawami z dużą ilości warzyw - mniam!

Dowiedz się więcej o doświadczeniu Evie tutaj.


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!