Przejdź do głównej zawartości
Ambasadorzy

Mike Thurston | Jak Pozostaje w Formie?

Mike Thurston | Jak Pozostaje w Formie?
Emily Wilcock
Autor i ekspert1 rok Ago
Wyświetl profil Emily Wilcock
Podobnie jak ptak, Mike Thurston podąża za pogodą. Zimę spędza w Dubaju i migruje latem, gdy robi się za gorąco. Ostatnie kilka miesięcy spędził, przemieszczając się między popularnymi europejskimi miejscami, od Ibizy przez Majorkę, przez Capri po Londyn.Ale spędzanie czasu na ciągłym podróżowaniu nie oznacza, że jego rutyna treningowa się pogarsza. Nic, z tych rzeczy, ale jak on to robi? Cóż, teraz Matt wrócił ze swoich letnich pobytów i ujawnił jak pozostaje w formie i utrzymuje mięśnie podczas podróży.

https://www.youtube.com/watch?v=lnIr28oF-M8

Teraz nikt nie mówi o tym, że podczas wakacji musisz się trzymać swoich celów dotyczących kalorii. To czas na relaks i odpoczynek. Jeśli oznacza to czas bez siłowni, nie przejmuj się tym. Ale zawodowiec, taki jak Mike, musi zachować uporządkowaną rutynę treningową, zwłaszcza gdy nie ma go przez tak długi okres czasu.

Trening

Pierwszą rzeczą, którą wielu z Was może wziąć pod uwagę podczas podróży jest siłownia. Czy hotel posiada siłownie? Czy w pobliżu jest siłownia? Lokalizacja siłowni i dostępność to pierwsze rzeczy, na które Mike zwraca uwage przy rezerwacji hotelu. A mapy google to jego najlepszy przyjaciel. Znajduje siłownie w okolicy, którą zamierza odwiedzić, sprawdza udogodnienia oraz recenzje i rezerwuje zakwaterowanie w pobliżu.Ten ostatni punkt jest szczególnie ważny. Czasami, jeśli brakuje Ci motywacji rano, niewygodna podróż na siłownie może być decydującym czynnikiem w decyzji o porzuceniu treningu i spędzenia poranka przy basenie. Mike zawsze robi swój trening na siłowni z samego rana. Odhacza to na swojej liście, póki ma dużo energii. Później ma już to z głowy i może cieszyć się resztą dnia i oddać się relaksowi.Ale powiedzmy dla rozpalenia dyskusji, że jedziesz na wakacje z rodziną, a mama zarezerwowała hotel. Nie ma siłowni. Nie ma siłowni w pobliżu. Nie pozwól, aby to Cię powstrzymało. Zapakuj gumy oporowe i wykaż się kreatywnością, korzystając z mebli w pokoju hotelowy - nadal możesz wykonać świetny trening bez sprzętu.Oto jeden, którego możesz spróbować:
Trening

15-Minutowy HIIT | Trening Brzucha W Domu

Jeżeli kochasz intensywne wyzwania lub szukasz szybkiego treningu brzucha, nie musisz już szukać dalej. Sprawdź ten intensywny 15-minutowy HIIT na brzuch.

I wreszcie, Mike stara się zachować jak największą aktywność, spędzając czas w najgorętszych miejscach Europy. Przez większośc czasu kręci się to wokół kroków. Nie zawsze osiąga pełne 10 000, ale spacery to świetny sposób na pozostanie aktywnym podczas zwiedzania okolicy. Win-win.

Odżywianie

Może się zdarzyć, że Twoja zaufana aplikacja do śledzenia maro Cię zawiedzie. Bycie na wakacjach często wiąże się z takimi sytuacjami. Podczas posiłków prawie niemożliwe jest dokładne śledzenie spożycia - nie masz pojęcia czy wykorzystano substytut o niskiej zawartości tłuszczu, jakich ziół i przypraw oraz co jest w tym sosie, że smakuje tak cholernie dobrze. Ale trzymanie się podstawowych zasad podczas posiłków może pomóc w przybliżony policzeniu spożycia kalorii.Mike stara się jeść cztery posiłki dziennie, w tym około 210 g całkowitego spożycia białka dziennie, aby pomóc w utrzymaniu i budowaniu masy mięśniowej. Kiedy podróżuje, zwykle jada duży omlet na śniadanie, który napędza jego poranny trening. Po siłowni ma szejka. I zawsze ma pod ręką swoje suplementy Myprotein, aby otrzymać zastrzyk białka.Większość popołudniowych posiłków stanowi lekki lunch. Zwykle składa się ze źródła białka i niektórych warzyw. To pozostawia duże pole manewru na wieczorną kolację, która może z łatwością przekroczyć 1000 kalorii, jeśli masz kilka dań. Ale kiedy jesteś na wakacjach z przyjaciółmi, musisz się dobrze bawić.Mike od czasu do czasu przekracza swój cel kalorii. Zdarza się. Ilekroć po większym wieczornym posiłku znajdzie się w nadwyżce kalorii, często pomija śniadanie następnego dnia, ale wciąż ma mnóstwo energii - zwykle z jedzenia o dużej zawartości węglowodanów - aby osiągnąć dobrą pompę.Kolejną przeszkodą, która często się pojawia jest brak opcji niskokalorycznych podczas obiadu w restauracji. To był szczególny problem we Włoszech, stolicy węglowodanów. W takich sytuacjach Mike oszczędza kalorie na wieczór. Może więc poczekać do kolacji i po prostu delektować się całym okoniem morskim tylko dla siebie.

Alkohol

I to szczególnie ciężka część. Alkohol jest pełen tego co Mike nazywa “pustymi kaloriami”. Chociaż alkohol jest technicznie makroskładnikiem, w zasadzie nie zapewnia nam żadnych korzyści zdrowotnych.Jeśli, tak jak w przypadku Mike, Twoim celem jest utrzymanie szczupłej sylwetki, a jednocześnie dobrze się bawić, w miarę możliwości wybieraj niskokaloryczne napoje alkoholowe. Czasami, jeśli chcesz zbudować sylwetkę, musisz dokonać kilku poświęceń.

Podsumowanie

Według słów Mike’a wszystko sprowadza się do utrzymania dyscypliny. Rozumie on potrzebę czasu wolnego i widzi, dlaczego może to być korzystne, zwłaszcza jeśli chodzi o tydzień odpoczynku. Jednak trzyma się ścisłej rutyny, aby łatwiej wrócić do swojego prawdziwego życia. Ponieważ nigdy nie łamie zdrowej rutyny, nigdy nie traci motywacji do pójścia na siłownie. Ale każdy jest inny. Jeśli zdecydujesz się trzymać rutynę treningową podczas wakacji, dobrze dla Ciebie. A jeśli zdecydujesz się trochę poluzować sobie i zrelaksować się, również dobrze dla Ciebie.
Kulturysta Mike
Trening

5 Sposobów na radzenie sobie ze stresem

Na pewno nie jesteś sam w dni, w których czujesz, że to wszystko staje się trudne do zniesienia - istnieje wiele prostych kroków, aby zmniejszyć obciążenie stresem

Suplementy

Najlepsze Konsole Do Gier | Co wybrać?

Powiemy to bardzo cicho, ale życie to coś więcej niż siłownia. Każdy potrzebuje chwili przerwy, więc jaką konsole wybrać?

 

Emily Wilcock
Autor i ekspert
Wyświetl profil Emily Wilcock
After completing an internship with Myprotein, Emily returned to university to finish her Bachelor of Science degree in Business Management and Marketing. With experience in lifestyle writing, Emily aims to entertain and educate through her work. Her focuses include recipes, real and inspiring stories, and working with writers to help provide easy-to-digest evidence-based research. Her work on recipes has been previously featured in The Supplement magazine, with a particular focus on high-protein, nutritious meals, plus advice on how to properly fuel your body. Outside of work, Emily’s top priority is food. She’s a self-professed star baker and a connoisseur of all things baked. In her spare time, she’s either cooking up a storm, our looking out for the opportunity to try out Manchester’s newest restaurants. But as a huge fan of carbs, if it’s not pasta or pasta-adjacent, she’s not interested. If she’s not in the kitchen, she’s tucked up with a book for an early night, or you’ll find her in the gym working up a sweat. Afterall, all those carbs require quite the appetite.
myprotein