Ambasadorzy

ŚWIĘTUJEMY 15 LAT WSPOMAGANIA WASZYCH AMBICJI #FuelYourAmbition

To nasze urodziny i jesteśmy dumni, że możemy świętować 15 lat podsycania waszych ambicji.

Jesteśmy daleko od miejsca, w którym zaczynaliśmy – i wiemy, że nie byłoby to możliwe bez tych wszystkich ludzi, którzy tworzą Myprotein Team. Pracowników, ambasadorów, sportowców – i oczywiście każdego z naszych klientów.

Dlatego w nasze urodziny chcemy walczyć o osiągnięcia wszystkich ludzi, którzy byli częścią naszej podróży. Ludzi, których z dumą wspieramy.

Szczególnie dwie osoby zainspirowały nas swoimi historiami o determinacji, podróży i ambicji — Joyce Mvula i Max Whitlock.

 

Historia Joyce

Pochodząca z Malawi, 24 letnia Joyce Mvula zostawiła wszystko, aby kontynuować karierę w netballu w Wielkiej Brytanii, w tym narzeczonego i malutkiego synka. Gra w Superleague dla Manchester Thunder i jest dumna z reprezentowania swojego kraju i stara się zostać jedną z najlepszych zawodniczek netballu.

Aby przeczytać pełny wywiad z Joyce, kliknij tutaj.

 

Historia Max’a

Max odcisnął swoje piętno w brytyjskiej gimnastyce na zawsze. Jest pięciokrotnym medalistą olimpijskim i przeszedł do historii, kiedy został pierwszym w historii złotym medalistą w gimnastyce artystycznej w Wielkiej Brytanii – wygrywając zarówno ćwiczenia na podłodzę jak i koźle gimnastycznym podczas letnich Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku. Teraz jest mocno skupiony na Tokio 2020 i podjął decyzję, aby zwiększyć ilość konkurencji z dwóch na cztery.

Aby przeczytać pełny wywiad, kliknij tutaj.

 

I oczywiście nie byłoby urodzin bez imprezy… sprawdź nasz profil instagram @myproteinpl w czwartek, 23 maja.

Dodatkowo, możesz dołączyć do świętowania z ofertami, których nie możesz przegapić. Zerknij Tutaj.




Lauren Dawes

Lauren Dawes

Pisarz i redaktor

Lauren jest absolwentką literatury angielskiej pochodzącą z Południa. Zawsze uwielbiała pływać, niedawno odkryła siłę treningu siłowego i regularnie pracuje nad poprawą podczas cotygodniowych zajęć z jogi.

W weekendy zazwyczaj gotuje lub wychodzi na brunch. Lubi wypróbowywać nowe przepisy ze swoimi współlokatorami - zwłaszcza, że dopiero pozbywa się studenckich nawyków, takich jak dieta makaronowa. Przede wszystkim mocno wierzy w zachowanie równowagi między siłownią a dżinem.

Dowiedz się więcej o doświadczeniu Lauren tutaj.


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!