Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

Jesteśmy ciekawi… Ile wydajesz by utrzymać zdrowe ciało i umysł? (Będziesz nagrodzony za odpowiedź!)

Jesteśmy ciekawi… Ile wydajesz by utrzymać zdrowe ciało i umysł? (Będziesz nagrodzony za odpowiedź!)
Jennifer Blow
Redaktor i Wykwalifikowany Dietetyk5 lat Ago
Wyświetl profil Jennifer Blow

Karnet na siłownię, koktajle proteinowe, odzież fitnessowa - to wszystko się sumuje. Ale ile naprawdę wydajesz na zdrowie i kondycję?

Bylibyśmy wdzięczni, gdybyście mogli poświęcić 2 minuty na wypełnienie poniższej ankiety i opowiedzieć nam wszystko o zwyczajach związanych z wydatkami na fitness - wyniki mogą was po prostu zaskoczyć!

Daj nam dwie minuty czasu, odpowiedz na kilka naszych pytań, a my nagrodzimy Cię jeszcze wyższym rabatem przy zakupie!

Ankietę znajdziesz tutaj.

Dziękujemy!

Nasze artykuły służą celom informacyjnym i edukacyjnym i w żadnym wypadku nie są poradą medyczną. W przypadku nieporozumień dotyczących stosowania suplementów lub w przypadku radykalnej zmiany nawyków żywieniowych należy najpierw skonsultować się z lekarzem lub wykwalifikowanym doradcą żywieniowym.

Jennifer Blow
Redaktor i Wykwalifikowany Dietetyk
Wyświetl profil Jennifer Blow

Jennifer Blow jest naszym UKVRN Registered Associate Nutritionist - Brytyjskim rejestr kompetentnych i wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie żywienia. Ma tytuł Licencjata Nauk Ścisłych W Dziedzinie Nauk Żywieniowych i Magistra Nauk Ścisłych W Dziedzinie Badań Nad Odżywianiem, a obecnie specjalizuje się w stosowaniu suplementów sportowych dla zdrowia i sprawności fizycznej, popartych badaniami opartymi na dowodach naukowych.

Jennifer była cytowana lub wymieniana jako dietetyk w najważniejszych publikacjach internetowych, w tym w Vogue, Elle i Grazia, za jej wiedzę z zakresu nauk żywieniowych dla ćwiczeń i zdrowego trybu życia.

Jej szerokie doświadczenie obejmuje pracę z NHS na próbach interwencji dietetycznych, po konkretne badania naukowe nad suplementacją kwasów tłuszczowych omega-3, a także wpływ fast foodów na zdrowie, które przedstawiła w corocznej Konferencji Nutrition Society. Jennifer bierze udział w wielu wydarzeniach związanych z rozwojem zawodowym, aby zapewnić, że jej wiedza i praktyka pozostaje na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej o doświadczeniu Jennifer tutaj.

W wolnym czasie Jennifer uwielbia wędrówki po wzgórzach i jazdę na rowerze, a w swoich postach uwielbia udowodniać, że zdrowe odżywianie nie oznacza głodu przez całe życie.

myprotein