Przejdź do głównej zawartości
Dobre Samopoczucie

#Move30 | 30 Dni, 30 Sposobów | Twoja podróż

#Move30 | 30 Dni, 30 Sposobów | Twoja podróż
Myprotein Polska
Autor i ekspert5 miesiąc Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska

Ruszaj się, aby poprawić swoją kondycję i samopoczucie, codziennie przez 30 dni. Tak w skrócie wygląda Move30. Ale w rzeczywistości to o wiele więcej.

Uwolnij się od rutyny, która Ci nie służy i tchnij życie w swoją kondycję, jednocześnie budując regularny ruch w codzienną rutynę, która nigdy Ci się nie znudzi.

Czym jest Move30?

Move30 to okazja, aby zmienić swoją kondycję i sposób odżywiania. Move30 nie jest militarystyczną rutyną, której znienawidzisz pod koniec 1. tygodnia. Różnorodność jest sercem tego ruchu. 30 dni, 30 sposobów na ruch.

Codziennie przez cały październik na kanałach Myprotein znajdziesz świeże pomysły na trening i odżywianie, dostarczane przez naszą społeczność ekspertów i innych entuzjastów.

Dołącz do nas i zmień wszystko z Move30. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i znajdź nowe sposoby na ruch. Prawdopodobnie zaskoczy Cię wszystko, czego nie wiedziałeś, że Twoje ciało może osiągnąć i jak bardzo Ci się to spodoba.

Najlepsze jest to, że masz nad tym pełną kontrolę. Śledź Myprotein, odwiedź bloga, sprawdź naszą społeczność ekspertów i influencerów, aby się zainspirować, a następnie rób to, co do Ciebie przemawia. Wczesnym rankiem, późną nocą, na siłowni, w parku, na ściance wspinaczkowej, Ty to Ty.

move30

Co możesz zrobić?

Różnorodność jest kluczem do Move30. Nic nie jest wykluczone, o ile przyspiesza bicie serca i motywuje do działania każdego dnia przez 30 dni. Twoja podróż z Move30 może polegać na rozpoczynaniu każdego dnia od uważnej jogi. Może to być ponowne dołączenie do cotygodniowego meczu piłki nożnej.

Move30 może być impulsem do osiągnięcia nowych rekordów na siłowni. Może zawsze chciałeś spróbować biegów górskich, pływania, jazdy na snowboardzie, surfingu, jazdy na deskorolce, HIIT, boulderingu, fitnessu funkcjonalnego, a może w końcu zaryzykujesz i odwiedzisz siłownię.

Chodzi o to, że aktywność może być praktycznie dowolna, o ile jest to coś co będziesz robić każdego dnia, przez 30 dni.

Samoświadomość może być na szczycie listy i to też jest świetne. Ruch to nie tylko aktywność fizyczna. Move30 to także dobre samopoczucie.

Czy w Move30 może chodzić, aby pić wystarczającą ilość wody każdego dnia przez 30 dni? Fantastycznie. Powiedz nam, o ile lepiej się czujesz pod koniec miesiąca. Społeczność Myprotein wie, że odżywianie jest kluczem do lepszej wydajności, więc dlaczego nie spróbować przygotowywać posiłków na październik? Kuchnia Myprotein jest pełna przepisów uwzględniających makroskładniki, które są proste, smaczne i pożywne.

Move30

Jak się zaangażować

Po pierwsze i najważniejsze, bądź aktywny każdego dnia przez 30 dni. Zrób coś dla swojego zdrowia, kondycji lub dobrego samopoczucia.

Śledź Myprotein, naszą społeczność ambasadorów i ekspertów, aby uzyskać inspirację i utrzymać motywację.

A następnie podziel się z nami swoją podróżą na wybranej platformie społecznościowej, używając #Move30. Będziemy świętować każdego, kto zaangażuje się w nasze kanały, a Ty możesz zainspirować innych. Dla tych, którzy w pełni zaangażują się w Move30, może nawet czekać kilka nagród.

Move30

Podsumowanie

Move30 to miesiąc na zmianę. Ruszaj się, aby poprawić swoją kondycję i samopoczucie, codziennie przez 30 dni. Na naszych kanałach znajdziesz inspiracje, jak ożywić swoją aktywność fizyczną, odżywianie i dbanie o siebie. Zaangażuj się, dzieląc się swoją podróżą Move30 w mediach społecznościowych za pomocą #Move30.

Dobre Samopoczucie

Akceptacja każdego ciała ma znaczenie — Oto dlaczego

Sophie jest inspiracją dla tych, którzy myślą, że nigdy nie pokonają swoich problemów z wizerunkiem ciała. Ciężko pracuje, aby być szczęśliwą i zdrową.

Moda

Co Ubierać Na Trening: Poradnik Dla Mężczyzn

Być może wcześniej nie zastanawiałeś się co ubierać na siłownie, ale oto powody dlaczego to co nosisz, ma wpływ na Twój trening.

Odżywianie

Co powinienem zjeść 30 minut przed treningiem?

Odżywianie przed treningiem może mieć duży wpływ na osiągane wyniki. Oto przewodnik po tym, co zjeść 30 minut przed treningiem.

Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein