Przejdź do głównej zawartości
Dobre Samopoczucie

Akceptacja każdego ciała ma znaczenie — Oto dlaczego

Akceptacja każdego ciała ma znaczenie — Oto dlaczego
Myprotein Polska
Autor i ekspert9 miesiąc Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska
Potrzebujesz zdrowej dawki pozytywnego nastawienia do ciała? Nie szukaj dalej, poznaj @sophiegotsleeved.Kilka lat temu Sophie wyruszyła w poważną podróż zdrowotną, kiedy przeszła operację rękawa żołądkowego, aby pomóc jej przezwyciężyć uzależnienie od jedzenia. Od tego czasu była w stanie na nowo odkryć swoją pasję do ćwiczeń i schudła ponad 50 kg.Teraz szczęśliwa i zdrowa Sophie wykorzystuje swoje konto na Instagramie, aby wspierać i wzmacniać kobiety, aby kochały i doceniały swoje ciała poprzez ćwiczenia i zdrowe odżywianie.
każde ciało się liczy

Znaczenie inkluzywności

Sophie niedawno nawiązała swoją pierwszą współpracę z MP Activewear. Niestety, osiągnięcie to zostało umniejszone przez pozorny powrót "heroin chic", niezdrowego trendu z lat 90. definiowanego przez bladą skórę, cienie pod oczami i wychudzoną sylwetkę.Sophie przez całe życie zmagała się z dysmorfią ciała i syndromem oszusta. A celebracja niezdrowych standardów ciała utrudnia te zmagania. Ciała mają różne kształty i rozmiary; nie ma dobrych ani złych.W poście na Instagramie Sophie odpowiedziała na artykuł prasowy świętujący powrót trendu:"Dorastanie jest trudne. To walka, zarówno w kontekście psychicznym jak i fizycznym. Wszyscy obwiniają cię, jakbyś po prostu zjadł za dużo batonów czekoladowych. Większość ludzi lituje się nad tobą, jakby było z tobą coś nie tak, że nie jesteś szczupła".Mimo to nie pozwoliła, by wpłynęło to zbytnio na jej pewność siebie lub nastrój:"Patrząc na te zdjęcia, jestem dumna, że reprezentuję element społeczeństwa, jakim jest "prawdziwe ciało", które media tak desperacko edytują w dzisiejszych czasach. Mój cellulit, luźna skóra, rozstępy - wszystkie elementy, bez których nie byłabym kompletna".
każde ciało się liczy

Akceptacja każdego ciała

Misją MP Activewear jest integracja i dostępność dla każdego, bez względu na rozmiar. Reprezentowanie każdego typu ciała jest czymś, co się z tym wiąże i ma większe znaczenie niż cokolwiek innego w świetle szkodliwej retoryki w mediach na temat wizerunku ciała.Współpraca z MP Activewear była dla Sophie pierwszą okazją wzięcia udziału w kampanii i jest to coś, czego "nigdy by nawet nie rozważała, nie mówiąc już o tym, że byłaby na tyle odważna, by się na to zgodzić!".
Sophie podzieliła się tym, jak ta okazja dała jej siłę do dalszego dzielenia się swoją historią fitness: "Moja pewność siebie wzrasta za każdym razem, gdy schodzę z planu i wiem, że wnoszę inny, odważny i co najważniejsze prawdziwy element do świata e-commerce".

Podsumowanie

Sophie jest inspiracją dla tych, którzy myślą, że nigdy nie pokonają swoich problemów z wizerunkiem ciała. Ciężko pracuje, aby być szczęśliwą i zdrową, i nie pozwala innym decydować o tym, jakie ciała są, a jakie nie są modne. Jak mówi w swoim poście na Instagramie: "F your body standards".
Ambasadorzy

Zbudował mięśnie i schudł w 30 dni, oto jak

Znany jako Król 90-dniowych wyzwań, Stan ma talent do motywowania zwykłych ludzi do całkowitej zmiany ich relacji z ćwiczeniami.

9 miesiąc AgoPrzez Emily Wilcock
Suplementy

Sproszkowany kolagen morski: korzyści, dawkowanie i efekty uboczne

Kolagen morski to potężna opcja, którą można włączyć do swojego schematu suplementacji, aby zwiększyć produkcję kolagenu i spowolnić oznaki starzenia.

10 miesiąc AgoPrzez Claire Muszalski
 

 

Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein