Przepisy

Ptasie Mleczko – Przepisy FIT

Ptasie mleczko to pyszny tradycyjny Polski deser. Spróbuj go w wersji FIT – z dodatkiem białka i mleczka kokosowego. Jeśli masz uczulenie na laktozę możesz wybrać jedną z naszych odżywek pochodzenia roślinnego lub Impact Whey Isolate.

Składniki

  • 150ml Mleczka kokosowego
  • 1.5 Miarki odżywki Impact Whey Protein – wybierz w zależności od Twojego preferowanego smaku ptasiego mleczka
  • Żelatyna w plastrach – 1.5 plastraptasie mleczko

Sposób Przygotowania

  1. Podgrzej mleczko kokosowe
  2. Do mleczka dodaj 1.5 plasterka żelatyny i solidnie mieszaj do uzyskania gładkiej konsystencji
  3. Ściągnij z palnika i ochłódź
  4. Dodaj 1.5 miarki odżywki białkowej i zmieszaj całość mikserem
  5. Wylek do foremek i wstaw do lodowki na 3-4 godziny
  6. Po wyjęciu ptasie mleczko dekorujemy gorzką czekoladą i owocami

 

Smacznego!

 

 

SkładnikiDana Szeja

Dana Szeja

Fit Queen Dana Szeja

Moje początki przygody z fitness były takie same jak pierwsze kroki setek tysięcy innych osób pragnących lepiej się czuć i wyglądać. Te pierwsze miesiące skupiały się na pracy nad ciałem na siłowni i jednoczesnych zmianach (czasami drastycznych jak dla mnie) w diecie - która stawała się coraz dłuższą listą wyrzeczeń. Po jakimś czasie zaczęłam się jednak zastanawiać nad tym co robię i wiedząc, że inne osoby również cały czas zmagają się z pokusami związanymi z tym co musiały 'odstawić' doszłam do wniosku, że nie tędy droga i żeby mieć realne szanse kontynuowania tego co zaczęłam, muszę być w stanie zapewnić mojemu mózgowi tyle samo słodkich przyjemności co zawsze. Wtedy właśnie zaczęłam wymyślać przepisy, które pomagają w osiągnięciu pożądanej figury, a jednocześnie smakują tak, jakby prowadziły ciało w kompletnie przeciwnym kierunku.


Dana teraz poleca


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!