Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

Impact Week daje Ci więcej | To musisz wiedzieć

Impact Week daje Ci więcej | To musisz wiedzieć
Monica Green
Autor i ekspert9 miesiąc Ago
Wyświetl profil Monica Green

Jeśli jesteś naszym długoletnim klientem, wiesz, że wiemy, jak zorganizować dobrą wyprzedaż. Black Friday to jedno z naszych największych wydarzeń, ale to nie wystarczyło, chcieliśmy więcej... I tu właśnie pojawia się Impact Week. Ekskluzywny okres rabatów i ofert, które pomogą ci uzupełnić zapasy w szafkach, w sam raz na wrześniowe rozpoczęcie sezonu.

Mamy też zupełnie nowy, limitowany smak - lody pistacjowe. Tak, ten kultowy smak jest teraz dostępny w niektórych z najbardziej lubianych suplementów, w tym Impact Whey i Coffee Boost Whey. Aby pomóc Ci przygotować się na wir ofert i rabatów, oto wszystko, co musisz wiedzieć.
impact week

Czym jest Impact Week?

Mówiąc najprościej, Impact Week to okres niesamowitych ofert na wszystkie ulubione produkty Myprotein, a także nasze najnowsze innowacje.Tylko przez ograniczony czas będziemy oferować ekskluzywne rabaty w witrynie i serwisach społecznościowych. Nie będziesz chciał tego przegapić. Zaufaj nam.Nasi ambasadorzy również nie stracą na zabawie, więc miej oko na strony swoich ulubionych ambasadorów Myprotein, aby uzyskać ekskluzywne oferty i kody rabatowe.

Kiedy się odbywa Impact Week?

Rozpoczął się 1 września i potrwa do 14 września. 

Jakie oferty mogę uzyskać podczas Impacy Week?

Przez cały ten okres będziemy oferować zniżki w całej witrynie, z rabatami tu, tam i wszędzie, więc zapisz się na naszą listę mailingową, aby uniknąć przegapienia. Zniżki obejmą odzież, suplementy, przekąski - prawie wszystko. Tak, w zeszłym roku byliśmy bardzo zaangażowani w Impact Week, ale w tym roku idziemy jeszcze dalej.

Na jakie produkty powinienem zwrócić uwagę?

Chyba nie sądziłeś, że będziemy skąpić na nowościach?Zespół ds. rozwoju nowych produktów ciężko pracował w tym roku, aby wprowadzić zupełnie nowy, kultowy smak do niektórych z twoich ulubionych suplementów... OK, tajemnica wyszła na jaw, to pistacjowe lody. Słodkie, orzeźwiające i tak kremowe, że nie można ich przegapić. Miej się na baczności, ponieważ wkrótce pojawi się mnóstwo przepisów z pistacjami.

Podsumowanie

Wiedzieliśmy, że warto odświeżyć swoje szafki z suplementami, a Impact Week jest tutaj, aby pomóc. Chwyć wszystkie swoje ulubione produkty i wypróbuj niektóre z naszych nowych kreacji.
Suplementy

Sproszkowany kolagen morski: korzyści, dawkowanie i efekty uboczne

Kolagen morski to potężna opcja, którą można włączyć do swojego schematu suplementacji, aby zwiększyć produkcję kolagenu i spowolnić oznaki starzenia.

Odżywianie

5 Korzyści z Maca | Czym jest korzeń Maca i jak działa?

Korzeń Maca jest wytwarzany ze starożytnej rośliny, która jest nadal bardzo powszechnie stosowana. Stała się niezwykle popularna jako suplement, dlaczego?

Monica Green
Autor i ekspert
Wyświetl profil Monica Green
myprotein