Suplementy

Jakość Produktów Myprotein

Prawdopodobnie natkneliście się na na złośliwe roszczenie dotyczące ,obcego przedmiotu’ w naszych produktach. Biorąc pod uwagę potencjalne negatywne opinie o naszej firmie, chcieliśmy podkreślić, że ta historia medialna była fałszywa oraz, że będziemy podejmować odpowiednie działania prawne przeciwko wszystkim stronom zaangażowanym w propagowanie tego tematu.

Wszystkie skargi naszych klientów są traktowane bardzo poważnie. Zakończyliśmy badania produktu, który zawierał ,obce ciało’ z pozytywnym wynikiem. Partia tego produktu została wyprodukowana 9 marca 2017r między 23:36 a 1:13, a następnie zamówiona przez klienta 12 marca. Testy laboratryjne potwierdziły, iż ten obiekt nie był obecny w opakowaniu, gdy opuściło ono magazyn na początku kwietnia.

Raport o patologii został wykonany przez Ecolab Pest Elimination, laboratorium z ponad 30 lat doświadczenia. Patolog otrzymał próbkę 13 kwietnia 2017 roku i potwierdził, że ,obce ciało’ przechowywane w naszym opakowaniu w kuchni klienta, uważam, że śmierć tej myszy miała miejsce między 7 a 14 dni przed otrzymaniem tej próbki.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa jest dla nas niezwykle ważna, nasz zakład produkcyjny posiada certyfikiat BRC (British Retail Consortum)

Nasz proces obejmuje wiodące w przemyśle środki bezpieczeństwa żywności, w tym torebki zabezpieczające,  3mm sita filtrujące, system CCTV, w tym zdjęcia w stacjach napełniania torebki, urządzenia rentgenowskie, które wykrywają i odrzucają 100% produktów zawierających obce przedmioty w wielkości zaledwie 2,5 mm. Ze względu na to podejście w przemyśle, jest to mało prawdopodobne, aby jakiekolwiek ciała zewnętrzne mogły zanieczyścić nasze produkty.

Standardy Myprotein

Jakość i bezpieczeństwo to nasz priorytet. Nasz nowy zakład produkcyjny jest wyposażyony w najwyższej jakości maszyny, a w tym:

  • Maszyny  rentgenowskie, które odrzucają 100% obcych ciał o wielkości nawet 2.5mm
  • Nasze torby przechodzą proces walcowania aby zapewnić bezpieczeństwo produktu
  • Wszystkie proszki przechodzą przez 3mm sito
  • Linia produkcyjna jest monitorowana przez kamery CCTV

Badania to dla nas codzienność

Proces badania naszych suplementów jest dla nas niezmiernie ważny. Zapewniamy, że nasze wszystkie surowce są najwyższej jakości zanim trafią do naszych zakładów produkcji oraz magazynów. Korzystając z najnowszych technologii, takich jak nasze maszyny NIR (bliska podczerwień) oraz Electronic Nose and Tongue (elektroniczny nos i język) jesteśmy pewni, że wszystkie produkty spełniają nasze wysokie wymagania, co jest zweryfikowane przez niezależnego partnera i akcjonariusza UKAS, ALS.

Numer 1 na rynku suplementacyjnym

LabDoor to niezależna firma, która testuje i ocenia żywność i suplementy sportowe, aby pozwolić konsumentom dokonać decyzji na temat produktów przed ch zakupem. Myprotein zajmuje pierwsze miejsce ze względu na jakość jak i świetne ceny naszych produktów.Myprotein Polska

Myprotein Polska

Autor i ekspert


Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o naszych aktualnych ofertach i nowości na Blogu. Zapisz się do newslettera!