Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

Przywitaj Swoje Nowe Ja z Najnowszymi Produktami

Przywitaj Swoje Nowe Ja z Najnowszymi Produktami
Emily Wilcock
Autor i ekspert1 rok Ago
Wyświetl profil Emily Wilcock

Nadszedł czas, aby uzupełnić swoje szafki z suplementami, aby kontynuować noworoczny progres - mamy dwóch nowych członków rodziny Myprotein, abyś był na bieżąco z Twoimi postanowieniami i utrzymywał to, co zbudowałeś w 2021 roku. Jeżeli Twoim planem na ten rok jest zrzucenie tłuszczu i zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, Impact Diet Whey i Impact Diet Lean powinny w tym pomóc, ponieważ oba zostały starannie opracowane, aby napędzać Twoje ciało podczas pracy nad osiąganiem celów treningowych.

Impact Diet Whey

Jeśli Twoim celem jest zaopatrzenie organizmu w wysokiej jakości źródło białka, ale bez węglowodanów, to nie szukaj dalej. Impact Diet Whey jest tutaj, aby uratować dzień i Twoją dietę. 

Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć i utrzymać masę mięśniową, czy po prostu wysmuklić swoją sylwetkę, Impact Diet Whey jest obowiązkowym wyposażeniem Twojej szafki z suplementami. Dostarcza 39 g białka w porcji. Jeden szejk dziennie będzie doskonały, aby wspierać Twoje mięśnie podczas treningu i regeneracji.

Plus, dzięki ekstraktowi z zielonej herbaty, CLA w proszku - popularnym składnikom stosowanym w produktach odchudzających - oraz cholinie, aby wspierać prawidłowy metabolizm tłuszczu, Twoje cele będą w zasięgu ręki.

Impact Diet Lean

Doskonały produkt, aby wspierać podróż po wymarzoną sylwetkę. Dzięki 15 g białka oraz Leanbiome®, ten szejk jest pełen niezbędnych składników wspierających odchudzanie.

Leanbiome® to specjalnie opracowana mieszanka błonnika pokarmowego, który może przyczynić się do utraty wagi. W połączeniu z witaminami i minerałami, które pomagają utrzymać zdrowe ciało, będzie on doskonałym dodatkiem do codziennej suplementacji. Stwierdzono, że glukomannan zmniejsza masę ciała w kontekście diety o ograniczonej podaży energii. Zdrowy i zrównoważony sposób, aby wspomóc Twoje cele związane z odchudzanie.

Podsumowanie

Dbamy o suplementy, abyś mógł skupić się na osiągnięciu swoich celów. Aby zobaczyć szerszą gamę produktów, które pomogą Ci w drodze po wymarzoną sylwetkę, zapoznaj się z naszymi poradnikami.

 

Odżywianie

10 Szybkich Przekąsek Potreningowych 

Zwalcz pokusę sięgnięcia po coś niezdrowego, oto 10 szybkich przekąsek potreningowych, które zasilą Twoje mięśnie i ustabilizują poziom cukru we krwi.

Suplementy

5 Pokarmów Bogatych w Witaminę D

Na szczęście dla każdego, tę witaminę można znaleźć nie tylko w słońcu, ale także pokarmach bogatych w witaminę D. Sprawdź Jakich!

Nasze artykuły należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie należy ich traktować jako porady lekarskiej. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek poważnych zmian w diecie.

Emily Wilcock
Autor i ekspert
Wyświetl profil Emily Wilcock
myprotein