NAJLEPSZE PROSZKI BIAŁKOWE WSPOMAGAJĄCE BUDOWĘ MIĘŚNI

MICELARNE BIAŁKO SERWATKI

Jednym z uroków białek serwatkowych jest to, że mają wspaniałą ilość aminokwasów, które pomagają naprawić mięśnie i komórki. Więcej, micelarne białko serwatki jest poddane ultrafiltracji przez co ma niski poziom cukru i wysoką zawartości białka.
Ponadto, białko to jest powoli uwalniane dzięki czemu będzie to większa korzyść dla Ciebie. 23 g białka o powolnym uwalnianiu w 30g porcji jest idealnym suplementem działającym w ciągu dnia jak i w nocy, ponieważ dostarcza twojemu organizmowi kluczowy makroskładnik przez długi czas, jest to idealny produkt by czerpać wiele korzyści.

NAJLEPSZE BIAŁKO NA ODCHUDZANIE

Impact Diet Isolate™

Oprócz bogatej listy najlepszych składników, wysokiej zawartości białka i kompleksowego profilu aminokwasowego ISO:PRO jest podstawowym izolatem białka serwatki. W porcji otrzymasz 24 g białka o bardzo wysokiej jakości i 0g węglowodanów, abyś był szczupły i umięśniony.
Profil żywieniowy oznacza, że to, czy jesteś amatorem czy ekspertem, Twoja aktywność będzie wspomagana kaloriami w sposób kontrolowany. Nasza mieszanka zawiera ponadto 3 g leucyny, która jest niezbędnym aminokwasem, stosowanym do tworzenia nowych białek.

NAJLEPSZE WEGETARIAŃSKIE BIAŁKA W PROSZKU

Impact Whey Isolate

Jedna z najczystszych mieszanek białek serwatkowych dostępnych na rynku, na dodatek została stworzona z białka o szybkim czasie uwalniania, aby wspomóc regenerację uszkodzonych komórek mięśni po intensywnym treningu. Idealny suplement dla tych, którzy potrzebują wysokiej jakości białka po treningu, ponadto ten produkt jest także odpowiedni dla wegetarian. Dzięki niezwykle niskiej zawartości węglowodanów jest to produkt odpowiedni dla tych, którym zależy na niskim spożyciu węglowodanów w ciągu dnia. Ponadto ma, aż 23g białka w porcji, plus jest dostępne w kilku pysznych smakach takich jak orzechowe ciasteczka, Rocky Road i Solony Karmel, będzie to idealny szejk po treningu, którym będziesz chciał się rozkoszować!

NAJLEPIEJ SMAKUJĄCE BIAŁKA W PROSZKU

True Whey™

True Whey jest to proszek białkowy, który ma wysoką zawartość białka 20 g na porcję, 50mg Digezyme poprawiających trawienie, oraz 100 milionów zarodników probiotycznych. To znaczna pomoc w utrzymaniu zdrowego jelita, w którym nasz organizm trawi białka, karmi nasze komórki mięśni i narządów.
Z 20g białka i niską zawartością węglowodanów bo zaledwie 1,6 g, True Whey jest idealnym produktem do utrzymania masy mięśniowej, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego bilansu na diecie niskowęglowodanowej.

BIAŁKO W PROSZKU O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Impact Whey Protein

Impact Whey Protein jest najskuteczniejszym sposobem na dostarczenie białka, które wesprze odbudowę mięśni po treningu. Białko to jest wytwarzane z serwatki mleka pochodzącego od krów z wolnego wybiegu i dostarcza 21g białka, mieszankę BCAA w ilości 4.5g w porcji i 3.6g glutaminy. Impact Whey Protein ma niską zawartość węglowodanów dla tego idealnie nadaje się dla osób chcących utrzymać je na niskim poziomie. Suplement ten również przyczynia się do budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Dostępny w wielu fantastycznych smakach wartych wypróbowania, takich jak: Cynamonka, Sernik jagodowy i Czekolada - Orzech.

NAJLEPSZE BIAŁKA W PROSZKU BEZ LAKTOZY

IZOLAT BIAŁKA SOJOWEGO

Izolat białka sojowego jest wykonany w 100% z odtłuszczonych ziaren soi bez GMO, które przechodzą procesy zmniejszające zawartość węglowodanów i tłuszczu w dodatku są wolne od laktozy. Posiada on również kompleksowy profil aminokwasowy z 6,6 g pochodzących z Leucyny. Jest to idealny produkt dla wegetarian i sportowców, którzy chcą unikać laktozy i nabiału. 27g białka w porcji czyni go idealnym do spożywania po treningu.

NAJLEPSZA KAZEINA W PROSZKU

KAZEINA MICELARNA

Kazeina micelarna jest źródłem białka o powolnym uwalnianiu co umożliwia wchłanianie się składników odżywczych w ciągu długiego okresu czasu. Podczas snu organizm nie ma dostarczanego pożywienia przez 6-10 godzin, które mogą zmniejszyć tempo regeneracji spowodowane brakiem białka.
Powolne uwalnianie białka w kazeinie micelarnej zapewnia, że jest ono dostarczane w nieregularny sposób przez co jest idealne podczas regeneracji. 22g białka w porcji i jesteś już pewny, że posiadasz dobrej jakości suplement o wysokiej wartości.

Back to top