Termiczna butelka na wode Myprotein

Izolowana butelka na wode - pojemnosc 500ml

Wielka Wyprzedaż! Nawet 70% rabatu na wszystko| Dodatkowe 8% rabatu z kodem: EXTRA8PL

Nawet 70% rabatu na wszystko
Wszystkie ceny zostały już przecenione, lecz możesz uzyskać dodatkowe 8% rabatu z kodem EXTRA8PL!
Ale szybko - oferta jest ważna przez limitowany okres czasu. Na każdym zamówieniu można użyć jednego kody rabatowego.

KUP TERAZ

44.74 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Myprotein Thermal Water Bottle najlepiej nadaje się do utrzymywania temperatury napój - zarówno niskiej, jak i wysokiej - w trakcie sesji treningowej.

Mająca pojemność 500ml butelka jest owinięta w elastyczny materiał znany jako Nanogel®, uważany za najlepszy i najlżejszy materiał izolujący na świecie. Butelka nie zawiera bifenoli, daje się zgnieść i jest lekka, a przy tym odnacza się znakomitymi właściwościami termicznymi.

Ostatnie badania pokazały, że spożycie w trakcie treningu napojów o niskiej temperaturze (4 stopni) powoduje większą redukcję podniesienia temperatury ciała niż spożycie napoju o temperaturze pokojowej. Obniżenie temperatury ciała może się przyczynić do poprawy wyników.

Wytwarzana przez włoską firmę Elite, czołowego producenta butelek sportowych na świecie, Myprotein Thermal Water Bottle jest idealna dla osób chcących zachować niską temperaturę i świeżość swojego napoju w trakcie całej sesji treningowej.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • utrzymuje temperaturę napoju (zarówno ciepłą, jak i zimną) do 4 godzin
  • pojemność 500ml
  • ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania
  • miękki gumowy otwór zapewnia szybki przepływ płynu

Zalecane stosowanie

Wlać dowolną odpowiednią ilość płynu do butelki. Przykręć szczelnie zakrętkę. Podnieś dziubek i ściśnij w celu rozpoczęcia konsumpcji. Można myć w zmywarce naczyń tylko poniżej temperatury 40°C. Uwaga: nasze blendery i shakery nie są zaprojektowane do przewozu płynów, ich przeznaczeniem jest mieszanie płynów i proszków w celu uzyskania łagodnej konsystencji bezpośrednio przed spożyciem.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Termiczna butelka na wode Myprotein

Wybierz obrazek

Termiczna butelka na wode Myprotein