Termiczna butelka na wode Myprotein

Izolowana butelka na wode - pojemnosc 500ml

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

NOWY KLIENT? Teraz możesz dostać 20% zniżki! Przy zakupach po raz pierwszy również możesz dostać 20% zniżki.

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Przy jednym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł. Oferta nie obejmuje produktów przecenionych.

KUP TERAZ
44.74 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Myprotein Thermal Water Bottle najlepiej nadaje się do utrzymywania temperatury napój - zarówno niskiej, jak i wysokiej - w trakcie sesji treningowej.

Mająca pojemność 500ml butelka jest owinięta w elastyczny materiał znany jako Nanogel®, uważany za najlepszy i najlżejszy materiał izolujący na świecie. Butelka nie zawiera bifenoli, daje się zgnieść i jest lekka, a przy tym odnacza się znakomitymi właściwościami termicznymi.

Ostatnie badania pokazały, że spożycie w trakcie treningu napojów o niskiej temperaturze (4 stopni) powoduje większą redukcję podniesienia temperatury ciała niż spożycie napoju o temperaturze pokojowej. Obniżenie temperatury ciała może się przyczynić do poprawy wyników.

Wytwarzana przez włoską firmę Elite, czołowego producenta butelek sportowych na świecie, Myprotein Thermal Water Bottle jest idealna dla osób chcących zachować niską temperaturę i świeżość swojego napoju w trakcie całej sesji treningowej.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • utrzymuje temperaturę napoju (zarówno ciepłą, jak i zimną) do 4 godzin
  • pojemność 500ml
  • ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania
  • miękki gumowy otwór zapewnia szybki przepływ płynu

Zalecane stosowanie

Wlać dowolną odpowiednią ilość płynu do butelki. Przykręć szczelnie zakrętkę. Podnieś dziubek i ściśnij w celu rozpoczęcia konsumpcji. Można myć w zmywarce naczyń tylko poniżej temperatury 40°C. Uwaga: nasze blendery i shakery nie są zaprojektowane do przewozu płynów, ich przeznaczeniem jest mieszanie płynów i proszków w celu uzyskania łagodnej konsystencji bezpośrednio przed spożyciem.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Termiczna butelka na wode Myprotein

Wybierz obrazek

Termiczna butelka na wode Myprotein
Back to top