Termiczna butelka na wode Myprotein

Izolowana butelka na wode - pojemnosc 500ml

ZNIŻKA 30% Z CAŁEGO ZAMÓWIENIA | Kod: ZNIZKA30

ZNIŻKA 30% Z CAŁEGO ZAMÓWIENIA | Kod: ZNIZKA30

Od teraz do 20.10.2017 22:00 masz możliwość uzyskania rabatu 30%* na wszystko

* 30% rabatu na wszystko nie dotyczy produktów, które podlegają już innemu rabatowi na stronie.

KUP TERAZ
44.74 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Dostępność: Wyprzedano

Przegląd towarów

Myprotein Thermal Water Bottle najlepiej nadaje się do utrzymywania temperatury napój - zarówno niskiej, jak i wysokiej - w trakcie sesji treningowej.

Mająca pojemność 500ml butelka jest owinięta w elastyczny materiał znany jako Nanogel®, uważany za najlepszy i najlżejszy materiał izolujący na świecie. Butelka nie zawiera bifenoli, daje się zgnieść i jest lekka, a przy tym odnacza się znakomitymi właściwościami termicznymi.

Ostatnie badania pokazały, że spożycie w trakcie treningu napojów o niskiej temperaturze (4 stopni) powoduje większą redukcję podniesienia temperatury ciała niż spożycie napoju o temperaturze pokojowej. Obniżenie temperatury ciała może się przyczynić do poprawy wyników.

Wytwarzana przez włoską firmę Elite, czołowego producenta butelek sportowych na świecie, Myprotein Thermal Water Bottle jest idealna dla osób chcących zachować niską temperaturę i świeżość swojego napoju w trakcie całej sesji treningowej.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • utrzymuje temperaturę napoju (zarówno ciepłą, jak i zimną) do 4 godzin
  • pojemność 500ml
  • ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania
  • miękki gumowy otwór zapewnia szybki przepływ płynu

Zalecane stosowanie

Wlać dowolną odpowiednią ilość płynu do butelki. Przykręć szczelnie zakrętkę. Podnieś dziubek i ściśnij w celu rozpoczęcia konsumpcji. Można myć w zmywarce naczyń tylko poniżej temperatury 40°C. Uwaga: nasze blendery i shakery nie są zaprojektowane do przewozu płynów, ich przeznaczeniem jest mieszanie płynów i proszków w celu uzyskania łagodnej konsystencji bezpośrednio przed spożyciem.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Termiczna butelka na wode Myprotein

Wybierz obrazek

Termiczna butelka na wode Myprotein
Back to top