SleepMax

Sleeping Aid

Smak
Opakowanie
Ilość

Im więcej, tym lepiej! Nawet 30% rabatu lub 20% na wszystko z kodem: MPPL20

Im większy zakup, tym większy rabat!

  • Otrzymaj 20% rabatu na wszystko z kodem MPPL20 lub
  • 25% rabatu gdy wydasz 300zł  z kodem MPPL25
  • 30% rabatu gdy wydasz 450zł z kodem MPPL30

Wszystko zależy od Ciebie! Oferta ważna do północy 22 Lutego 2017. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego.

KUP TERAZ

89.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Sleepmax to silnie działająca mieszanka składników opracowana z myślą o zapewnieniu głębokiego, kojącego i nieprzerwanego snu. Dobry sen w nocy to nieodzowny warunek zapewnienia właściwego poziomu energii i skutecznej regeneracji po wysiłku, jak również zdrowia umysłu i ciała.

Osiągnięcie regularnego, nieprzerwanego wysokiej jakości snu to bezsprzecznie jeden z kluczowych czynników często pomijanych przy poszukiwaniu czynników, jakie mogą poprawić wyniki sportowe.

Jakość snu determinuje regulację różnych związków wzrostu takich, jak melatonina i kortyzol. Każdy z tych związków odgrywa ważną rolę w poprawianiu sprawności fizycznej. Niskiej jakości sen powoduje, że ich równowaga i wytwarzanie zostają poważnie zaburzone. Dlatego też prawidłowy rytm senny powinnien stanowić priorytet każdego, kto regularnie podejmuje wysiłek fizyczny, ponieważ jego osiągnięcie może w dramatyczny sposób poprawić wyniki.

Jest zupełnie jasne, że głęboki, regularny i nieprzerwany sen jest ważny dla każdego, kto podejmuje wysiłek fizyczny i kto chce jak najlepiej skorzystać z treningu. Sleepmax to synergistyczna mieszanka składników naturalnych, która może skutecznie rozwiązać problem snu niskiej jakości, składająca się z czterech głównych składników: inozytolu, 5-HTP, L-glicyny and L-teaniny.

Inozytol to witaminopodobna substacja występująca w wielu pokarmach, takich jak orzechy i owoce. Była tradycyjnie używana jako substancja wspomagająca sen, testy kliniczne wskazują na jej skuteczne działanie w zwalczaniu bezsenności. W szeregu badań wykazano wysoką skuteczność inozytolu w zapobieganiu depresji i stanom lękowym, które to zjawiska mają znaczny wpływ na obniżenie jakości snu.

5-HTP to naturalnie występujacy aminokwas, prekursor serotoniny, neuroprzekaźnika, który z kolei sam jest prekursorem melatoniny. 5-HTP podnosi poziom serotoniny, co z kolei poprawia rytm snu. Nie tylko ma działanie skracające czas potrzebny do zaśnięcia, ale także wzmacnia fazę REM, dzięki czemu sen jest głębszy, a ryzyko przebudzeń w nocy spada.

L-glicyna to endogenny aminokwas działający jako neuroprzekaźnik w centralnym układzie nerwowym, przez co ma uspokajający wpływ na mózg. Stwierdzono także, że glicyna ma działanie powodujące senność, przyspiesza nadejście snu, oraz snu głębokiego. Co więcej, następnego dnia polepsza uwagę i pamięć.

Stwierdzono, że teanina działa jako neuroprzekaźnik w mózgu, gdzie generuje fale alfa, które pogłębiają poczucie odprężenia.

Sleepmax pomaga wreszcie w zaśnięciu, poprawia jakość snu, jako również podtrzymuje sen w ciągu nocy. Dzięki temu Sleepmax wspomaga organizm w utrzymaniu właściwego rytmu sennego i maksymalizowaniu zysków masy mięśniowej. Poprawia samopoczucie fizyczne.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Stymuluje głęboki, przynoszący ukojenie sen
  • Wspomaga proces regeneracji poprzez stymulowanie głębokiego snu
  • Idealny środek dla osób chcących poprawić jakość swojego snu.

Zalecane stosowanie

Rozpocząć od 1 kapsuły na 30-40 minut przed snem. Zwiększać dawkę o jedną kapsułę na dzień do uzyskania pożądanego działania, następnie zażywać dalej przy zachowaniu tej dawki; nie przekraczać jednak nigdy maksimum 4 kapsuł. Stosować łącznie przez cztery tygodnie, następnie zrobić 2 tygodnie przerwy. Zażywać na pusty żołądek i nie stosować z mlekiem ani produktami mleczymi.

Wielkość porcji: 1 kapsuła

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Składniki

L-glicyna, 5-hydroksytryptofan, inozytol, L-teanina, cytrynian cynku, witamina B6, D-biotyna, żelatyna (polewa kapsuły).

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji (1 tabletka):
Oryginalna mieszanka Sleepmax (L-glicyna, 5-hydroksytryptofan, inozytol, L-teanina, cytrynian cynku, witamina B6, D-biotyna): 850mg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

SleepMax

Wybierz obrazek

SleepMax