’Price Beater’

Znalazłeś podobny produkt gdzie indziej za mniejszą cenę?

Obiecujemy pobić tę cenę o 5%!

Użyj naszego ‘price beatera’

Trening

Trening

Celem programu ukierunkowanego na utratę tłuszczu jest pozbycie się jego nadwyżek z organizmu oraz wzrost tkanki mięśniowej. Trening powinien być połączeniem ćwiczeń siłowych i aerobowych, tak, by zużywać tłuszcz jako paliwo i ułatwić osiągnięcie bardziej smukłej sylwetki. Im więcej tkanki beztłuszczowej w orgaznimie, tym więcej kalorii będziesz mógł spalić w trakcie treningu.

Poniższy program treningowy opiera się na 3 sesjach treningowych na tydzień. Należy starać się o to, by mieć co najmniej jeden dzień przerwy między sesjami. Co do prawidłowej formy i techniki wykonywania następujących ćwiczeń należy skonsultować się ze specjalistą od fitness. Niezbędna jest ponadto sumienna rozgrzewka przed treningiem oraz stopniowe roztrenowanie po jego zakończeniu.

Intensywność ćwiczeń powinna być uzależniona od Twojej kondycji. Ćwiczenia siłowe powinny charakteryzować się umiarkowaną intensywnością i nie powinny powodować zupełnego zmęczenia mięśni po wykonaniu zaplanowanej ilości serii i powtórzeń.

Trening aerobowy

Trening interwałowy to znakomity sposób na spalenie tłuszczu. Polega na powtarzalnych, krótkich okresach wysokointensywnego wysiłku. Przy użyciu maszyny do wiosłowania lub roweru stacjonarnego próbuj sprintu przez 30 sekund, a następnie 60 sekund odpoczynku. Powtórz 5-6 razy. Wykonuj procedurę raz na tydzień.

W pozostałe dni treningowe wykonuj jakiekolwiek ćwiczenia aerobowe przez łącznie 45 minut. Na Twój trening aerobowy może się składać pojedyncze ćwiczenie lub kombinacja ćwiczeń. Może to być bieg, pływanie, jazdę na rowerze, wiosłowanie, trening mieszany, lub jakikolwiek inny rytmiczny trening aerobowy. Pracę należy wykonywać przy około 60-80% tętna maksymalnego.

Ćwiczenia siłowe

Trzy razy na tydzień powinieneś także wykonywać ćwiczenia siłowe. Poniżej przykładowy program treningowy.

Chest Press: 2 zestawy po 10-15 powtórzeń

Lat Pull-down: 2 zestawy po 10-15 powtórzeń

Przysiady: 2 serie po 10-15 powtórzeń

Shoulder Press: 2 zestawy po 10-15 powtórzeń

Lunges: 2 zestawy po 10-15 powtórzeń

Brzuszki: 2 zestawy po 10-15 powtórzeń

Gorąco zalecamy zasięgnięcie porady lekarskiej przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu treningowego. Powyższy program treningowy należy traktować jako ogólne zalecenia. Należy go dostosować do indywidualnych potrzeb i poziomu kondycji fizycznej.

Przeczytaj więcej

Prosimy spróbuj ponownie.

  • Sprawdź swoje hasła kluczowe pod kątem błędów w pisowni.
  • Użyj mniejszej liczby słów kluczowych i rozszerz w ten sposób wyszukiwanie.
  • Produkt, którego szukasz, mógł zostać wycofany z oferty.

Zamiast tego próbuj przeglądać:

Sorry, we can't find any results that match your chosen filters