• Gluten Free

    Gluten Free

BCAA Peptydy

Smak
Opakowanie
Ilość

Mamy dla Was 30% zniżki na zamówienie | Kod: CALE30

Zwiększyliśmy rabat na weekend! Nie przegap okazji na wspaniałą ofertę 30% rabatu! 

Oferta ważna do północy 18/03/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zl |100 euro. *

KUP TERAZ
99.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym są peptydy BCAA?

Peptydy BCAA to wzmocniona forma BCAA, która dostarcza 50% peptydów BCAA w stosunku 2:1:1 (leucyna, izoleucyna i walina). Forma peptydów oznacza, że produkt jest wytwarzany z izolatu białka serwatki przy użyciu jedynego w swoim rodzaju enzymu, dzięki któremu długie łańcuchy są rozkładane na łatwiej przyswajalne di i tripeptydy.

Zalety peptydów BCAA

Forma peptydów pozwala na szybsze przyswajanie, szybsze uwolnienie do mięśni oraz szybszy efekt w postaci syntezy w mięśniach.

Dla kogo są odpowiednie peptydy BCAA?

Peptydy BCAA są odpowiednie dla każdego, kto podejmuje wysiłek fizyczny o dużej intensywności i chce zapewnić swoim mięśniom optymalną regenerację.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • BCAA w stosunku 2:1:1 (leucyna, izoleucyna oraz walina
  • BCAA w formie Di oraz tripeptydów
  • 50% peptydów BCAA

Zalecane stosowanie

Wlać do shakera pożądaną ilość wody lub soku owocowego. Następnie dodać 5 produktu, wstrząsnąć, i spożyć. Stosować 2-4 razy dziennie.

Uwaga: Zwracamy uwagę, że wszystkie dawki obliczono przy użyciu precyzyjnych instrumentów do mierzenia. Czynimy wszelkie starania, aby podać odpowiednio precyzyjny ekwiwalent w łyżeczkach Myprotein. Nie są to jednak wskazania absolutnie precyzyjne i nie mogą zastąpić pomiarów przy użyciu odpowiednich zestandaryzowanych instrumentów.

Nie przekraczać określonej zalecanej dawki dziennej. Niniejszy produkt to suplement diety - nie stosować jako substytutu dla zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

Składniki

Peptydy BCAA (mleko), BCAA 2:1:1 zproszkowana mieszanka.

Wersje smakowe zawierają ponadto następujące składniki:

Smak Berry Blast : kwas (kwas cytrynowy), barwnik (czerwień buraczana, antocyjanin), substancja smakowa, substancja słodząca (sukraloza)

Smak Tropical Storm: kwas (kwas cytrynowy), barwnik (karoteny), wersja smakowa, substancja słodząca (sukraloza).

Alergeny:

Alergeny oznaczono drukiem wytłuszczonym. Produkt pochodzi z fabryki, w której przetwarza się soję, jaja, gluten oraz ich pochodne.

Informacje odżywcze


Zawartość w porcji 5g:

BCAA (w tym 2.5g peptydów BCAA):

Leucyna: 1.9g
Izoleucyna: 950mg
Walina: 950mg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

BCAA Peptydy

Wybierz obrazek

BCAA Peptydy
Back to top