• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

Tri Carb

Smak
Opakowanie
Ilość

Tylko Wybrane Produkty Teraz Za Połowę Ceny | 50% RABATU + PREZENT ZA DARMO od 275 zł!

Tylko teraz wybrane produkty w połowie ceny! Wystarczy wybrać produkt z danej listy produktów, rabat będzie automatycznie dodany do zamówienia. Nie potrzebujesz kodu.

PLUS TERAZ TYLKO 30% RABATU | KOD: CALE30

🎁 PREZENT ZUPEŁNIE ZA DARMO - Otrzymaj teraz za darmo 1kg Masło Orzechowe!

Akcja obowiązuje do północy 29. Kwietnia 2018r. lub do wyczerpania zapasów. Maksymalny rabat na zamówienie wynosi 425 PLN. Do zamówienia można użyć tylko jednego kodu rabatowego, ale klient może złożyć kilka zamówień.
KUP TERAZ
89.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Tri Carb to wysokiej jakości energetyczny napój węglowodanowy opracowany, by w trakcie w wysiłku nieustannie dostarczać Ci energii. Ten pionierski preparat stworzono z myślą o zapewnieniu najwyższego możliwego wchłaniania dzięki unikalnej mieszance 3 różnych węglowodanów.

Węglowodany są niezbędne, by zapewić energię do prawie każdego rodzaju wysiłku i przyczynią się do utrzymania wysokiego stężenia glikogenu w mięśniach. Niski poziom węglowodanów może pogarszać wyniki i obniżać uwagę. Dzięki Tri Carb Twój organizm wchłonie optymalne ilości węglowodanów, co zapewni dopływ energii i pozwoli na bardziej wytężony wysiłek przez dłuższy czas.

Tri Carb idealnie nadaje się do stosowania przed, w trakcie, i po wysiłku.

Przed wysiłkiem Tri Carb dostarczy Ci energii do pracy na optymalnym dla Ciebie poziomie.

W trakcie wysiłku Tri Carb będzie utrzymywał poziomy energii, zapewni, że jesteś odpowiednio nawodniony i skoncentrowany.

Po wysiłku Tri Carb uzupełni składniki utracone wskutek pocenia, zaś Twój organizm otrzyma energię konieczną do regeneracji.

Połączenie palatynozy, maltodekstryny i fruktozy w sposób zrównoważony dostarcza łatwo przyswajanej przez organizm energii. Obecność fruktozy zwiększa tempo wchłaniania. Poczujesz, że Twoje ciało może wchłaniać więcej węglowodanów na godzinę w porównaniu do innych napojów energetycznych, bowiem fruktoza nie jest w konflikcie z innymi węglowodanami.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Fantastyczne źródło energii przed, w trakcie i po wysiłku
 • Wspomaga regenerację mięśni
 • Uzupełnia sole utracone z potem

Zalecane stosowanie

Przed wysiłkiem: wlać 700ml wody lub soku owocowego do miksera. Następnie dodać niecałą jedną dużą łyżkę MP (50g), wstrząsnąć i spożyć do godziny przed posiłkiem.

W trakcie i po wysiłku: wlać 700ml wody lub soku owocowego do miksera. Następnie dodać niecałą 1 dużą łyżkę MP (50g), wstrząsnąć i spożyć połowę w trakcie wysiłku, a połowę po wysiłku.

1x płaska łyżka MP (duża) to 60g.

Składniki

Tropikalny Smak : Izomaltuloza (Palatinose™) (40%), Maltodekstryna (29%), Fruktoza (20%), Aromaty (Aromat, Kwas (Kwas Cytrynowy), Słodzik (Sukraloza), Kolor (Kurkumina), Elektrolit Mieszanka (1%) (Chlorek Sodu, Siarczan Potasu, Fosforan Dwuwapniowy, Tlenek Magnezu).

Bezsmakowy : Izomaltuloza (Palatinose™) (46%), Maltodekstryna (27%), Fruktoza (18%), Electrolit Mieszanka (1%) (Chlorek Sodu, Siarczan Potasu, Fosforan Dwuwapniowy, Tlenek Magnezu).

Informacje odżywcze

Zawartość w 50g produktu:
wartość energetyczna: 190,0Kcal
białko: 0,0g
węglowodany: 47,0g
w tym cukry: 47,0g
tłuszcze: 0,0g

składniki czynne w 50g:
Tri Carb (palatynoza®, maltodekstryna, fruktoza): 49,5g
elektrolity: 500mg

Zawartość składników spożywczych może się nieznacznie różnić w zależności od wersji smakowej.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Tri Carb

Wybierz obrazek

Tri Carb
Back to top