Kulturystyka

Zarówno profesjonalni kulturyści, jak i osoby odwiedzające siłownię w celach czysto rekreacyjnych muszą zwracać baczną uwagę na dietę – nie dziwi więc, że suplementy cieszą się wielką popularnością w obydwu tych grupach. Często twierdzi się, że sukces w tej dyscyplinie to w 30% trening i w 70% dieta.

Asortyment

Niezależnie od tego, czy chcesz zyskać na wadze, poprawić wyniki czy też pozbyć się niepotrzebnego tłuszczu – w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś, co pozwoli Ci osiągnąć nowy poziom treningowy. Nasze produkty z asortymentu Mięśnie i Siła zapewniają szeroki wybór proszków białkowych, aminokwasów i preparatów regeneracyjnych, które zapewnią, że otrzymujesz wszystko, co nieodzowne do osiagnięcia Twoich celów.

Rekomendowane produkty

Piłka nożna

Piłka nożna na poziomie wyczynowym stawia spore wymagania przed zawodnikami, którzy nierzadko pokonują w trakcie 90 minut gry dystans ponad 10km. Dlatego konieczne jest odpowiednie odżywianie, aby uzupełnić indywidualne umiejętności odpowiednią kondycją.

Asortyment

Nasza kompleksowa gama suplementów dostarczy piłkarzowi wszystkiego, co trzeba, abyś w kluczowym momencie meczu mógł sprostać wymaganiom. Mamy w ofercie szeroki wybór suplementów regeneracyjnych, batoników energetycznych itp. Czy grasz w okręgówce, czy w Ekstraklasie – znajdziesz tu coś dla siebie.

Rekomendowane produkty

Rugby

Chociaż dokładne wymagania różnią się w zależności od pozycji, na jakiej występujesz, to nie ulega wąptliwości, ze każdy rugbista musi się wykazywać połączeniem szybkości, zręczności, wytrzymałości i siły. Spełnienie tych wymagań może być łatwiejsze dzięki suplementom.

Asortyment

W Wielkiej Brytanii nasze suplementy są oficjalnie stosowane przez kluby St. Helens RFC, Castleford Tigers i Exeter Chiefs.

Specjalnie z myślą o rugbistach zaprojektowaliśmy także pakiet Rugby Triple Pack, który zapewni, ze nigdy nie znajdziesz się w pokonanym polu.

Rekomendowane produkty

Boks/MMA

Sporty walki - takie jak boks i MMA - wymagają doskonalego przygotowania fizycznego. Jeżeli więc myślimy o wyciągnięciu maksimum w tych dyscyplinach konieczne jest uzupełnienie treningu rozplanowaną dietą.

Nasz asortyment

Nasz Wybór suplementów dla bokserów i zawodników MMA zawiera szeroki wybór białek, węglowodanów i formuł regeneracyjnych.

Zaprojektowaliśmy także pakiet Combat Bundle, połączenie 6 produktów kluczowych dla osiągnięcia celów treningowych i poprawy wyników we wszystich dyscyplinach sportów walki.

Rekomendowane produkty

Biegi

Niezależnie od tego, czy preferujesz krótkie, średnie czy długie dystanse prawidłowe odżywianie pomoże Ci czerpać więcej przyjemności z wysiłku. Wdrożenie prawidłowego planu treningowego oraz dopasowana dieta pomogą radykalnie poprawić wyniki i zadowolenie z własnej dyspozycji.

Asortyment

Nasza gama produktów dla biegaczy przedstawia bogaty wybór węglowodanów i białek, dzięki którym w kluczowym momencie nie zabraknie Ci paliwa.

Do Twojej dyspozycji szereg formuł pełnych węglowodanów, witamin i minerałów, które dostarczą Ci zrównoważonej energii, niezależnie od tego, czy bierzesz udział w charytatywnym biegu na 5km czy w poważnym maratonie.

Rekomendowane produkty

Kolarstwo

Jazda na rowerze to jedna z bardziej wymagających dyscyplin wytrzymałościowych. Rozsądna suplementacja jest konieczna do zapewnienia energii na tak długi czas, jak i skutecznej regeneracji po wysiłku.

Asortyment

Nasze produkty z serii energia i wytrzymałość zostały opracowane specjalnie z myślą o potrzebach rowerzystów, chociaż adresujemy je do wszystkich, którzy trenują dyscypliny o charakterze wybitnie wytrzymałościowym.

Ta gama produktów zawiera szereg węglowodanów o szybkim działaniu, takich jak ENER:GELS oraz PRE:PARE, które w niezawodny sposób podniosą poziomy energii. Oprócz tego zalecamy naszą popularną formułę post workout: RE:CHARGE.

Warto rzucić też okiem na beta alaninę czy jabłczan cytruliny.

Back to top