Best Sellers

Rekomendowana cena detaliczna: 29.00 zł
Zaoszczędź
10.00 zł
4.0 2
Rekomendowana cena detaliczna: 29.00 zł
Zaoszczędź
12.00 zł
Sprzęt bokserski Myprotein, shaker i gotowe do picia koktajl białkowy

Zaprojektowaliśmy także pakiet Combat Bundle, połączenie 6 produktów kluczowych dla osiągnięcia celów treningowych i poprawy wyników we wszystich dyscyplinach sportów walki.

Do uwarunkowań, jakie muszą być bezwzględnie spełnione, aby osiągnąć sukces w sportach walki, należą wytrzymałość, siła, zręczność i moc. Kiedy walczysz, musisz umieć skorzystać ze wszystkich aspektów swojej sprawności, aby nie dać przeciwnikowi dodatkowej możliwości ataku.

TRENING
Sprzęt bokserski Myprotein z pół-galon wody bottleand produktów mythermo-exterme

Intensywność treningu w sportach walki często wypłukuje z organizmu całe zasoby energii. Zmęczonym po wysiłku mięśniom należy dostarczyć paliwo do regeneracji.

Białko i węglowodany są uważane za kluczowe dla regeneracji i wzrostu mięśni po wysiłku. Suplement wszystko w jednym, jak na przykład Hurricane XS dostarcza szeregu skutecznych składników, które stymulują regenerację i podnoszą Twoje wyniki na wyższy poziom. Z uwagi na ilość kopnięć, uderzeń i upadków na treningu i w trakcie zawodów ochrona stawów ma duże znaczenie. Dlatego też zalecamy kompleksowy suplement MSM, Glucosamine and Chondroitin zawierający składniki na ochronę stawów. Każdy poważnie trenujący sportowiec powinien także pomyśleć o suplementach witaminowych: Alpha Men zarówno przyspieszy regenerację, jak i pomoże nam pozbyć się toksyn z organizmu.

SUPLEMENTY
Back to top